majky2539
23.06.11,15:17
zdravym mam v mobile win. mobile 6,5 profesional a odstanil som nejaky program z windowsu ..takže teras mi tam chybaju nejake ikony atd.. chcel by som ho preinštalovat ale aj zmenit program v nom .. neviete mi poradit cez aky program by sa to dalo? najpr to preinštalovanie.
pistik71
24.06.11,05:39
Zalezi aky mas mobil, nie je to take jednoduche. Ale ak sa s tym chces zabavat, pozri na http://forum.xda-developers.com/ je to najkomplexnejsie forum. Pohladaj si svoj model (alebo podobny) a vo fore najdes vhodne ROMky. Ale pozor, po nahrati neoriginalnej, mozes stratit zaruku. Takze by som hladal original.
Otazne vsak je, co si odinstaloval, a ci treba robit reinstall celeho systemu, ci nestaci hard reset.
Co sa tyka instalovania programov, zalezi aky mas instalacny balik. CAB verzie instalujes priamo v mobile, EXE z Windowsu cez ActiceSync.
aiosys
24.06.11,10:59
ja mam Samsung Omnia 2, reinstal / reset systemu je cez...

Settings (Nastavenia) -> Memory settings (Nastavenia pamate) -> Clear memory (Vymazat/vycistit pamat) a potom uz len cakas a restartujes atd...

!!!Pozor odvali ti to vsetky fotky, spravy atd...!!!

Kedze mas system nahraty v ROM [pamat iba na citanie - to ma asi kazdy telefon] , tak by mal byt system v pohode a toto by malo stacit...
majky2539
24.06.11,15:45
aha...radšej to necham tak .. dal som ho reštartovat(zmenit jazyk) a napravylo to .. a ešte by som sa chcel opytat..dam tam inštalačky vo winrar programe ..dam ich otvorit , naištalovat a napyše mi že nie je platna aplikacia systemu pocket pc-.. je na to nejaky iny program na otvaranie?
aiosys
24.06.11,17:23
ja na otvaranie archivov pouzivam Total Commander pre Windows Mobile... ale ine ako .CAB subory by som tam nedaval... skus to rozbalit v pocitaci a nakopirovat na kartu... a odtial spustat / instalovat...
majky2539
24.06.11,17:33
aha..tak vyskušam ale ja nemam zatial kartu .. davam to do pameti mobilu... a da sa total comander stahnut zdarma?
Theo
25.06.11,16:00
Ja by som potreboval novší soft do N 6300.Kde a ako nainstal?
Theo
27.06.11,15:32
TC samozrejme zdarma.