atomkova
23.06.11,18:55
Dobrý deň. Naša škola nie je zaregistrovaná v programe zborovna.sk a ja som čítala na internete, že sú tam dobré dokumenty k vyučovaniu, testy a pod. prosím, neposkytol by mi niekto login a heslo? ďakujem
JarkaL
23.06.11,17:21
No neviem, či sa to smie...
atomkova
23.06.11,18:59
ani ja neviem, iba som sa chcela informovať, a neviete mi poradiť, ako to mám vyriešiť?
Gina Er
23.06.11,19:04
http://www.zborovna.sk/registration.php
Bližšie informácie môžete získať na mailovej adrese kniznica@komensky.sk, alebo na telefónnom čísle 055/ 285 1361.
normálne sa tam zaregistruj
JarkaL
23.06.11,19:14
ani ja neviem, iba som sa chcela informovať, a neviete mi poradiť, ako to mám vyriešiť?

No ja som si istá, že sa to nesmie. Nemyslím si, že pre školu je problém zaplatiť tých niečo cez 3 € mesačne - buď z prostriedkov ZRPŠ alebo zriaďovateľa školy.

Z podmienok používania Virtuálnej knižnice:

3.11 Používatelia sa registráciou ako používateľ Virtuálnej knižnice zaväzujú, že svoje prístupové meno (login) a prístupové heslo, ktoré obdržia v priebehu registrácie, budú chrániť pred vyzradením iným osobám ako je sám používateľ, nebudú ich zverejňovať a v prípade podozrenia z ich odcudzenia, alebo zneužitia sa zaväzujú svoje prístupové heslo zmeniť.

Zdroj:http://www.zborovna.sk/podmienky.php
atomkova
23.06.11,20:06
Ďakujem, budem informovať vedenie našej školy.
atomkova
04.07.11,09:49
a na mail by ste mi nemohli poslať nejaké súbory?
Sabadka
05.07.11,15:06
Dobrý deň. Naša škola nie je zaregistrovaná v programe zborovna.sk a ja som čítala na internete, že sú tam dobré dokumenty k vyučovaniu, testy a pod. prosím, neposkytol by mi niekto login a heslo? ďakujem

Musíš požiadať vedenie školy ak je to v ich možnostiach nech sa tam ako škola zaregistruje, mesačné poplatky hradí škola podľa počtu žiakov v škole, po registrácii škola poskytne zoznam pedagogických zamestnancov aj s ich mailom , následne potom "Zborovňa" vygeneruje prístupové heslo a meno - pre každého jedného zvlášť a zašle im to na ich mail. Potom už môžete fičať na zborovni. Poplatok tam nie je až taký veľký od 150-200 žiakov je 13,80€ mesačne, dá sa to zvládnuť. Je tam síce taký malý nepatrný detail, že ak zamestnanec s danou školou rozviaže pracovný pomer, prístup vygenerovaný ako zamestnancovi danej školy mu bude zablokovaný.
janka1710
06.07.11,02:37
a na mail by ste mi nemohli poslať nejaké súbory?
napíš link aké súbory chceš.... na zborovni si vyhľadaj čo potrebuješ ako neprihlásený skopiruj link a daj ho sem ... napr.

http://www.zborovna.sk/kniznica.php?action=show_version&id=129493
Fany1000
14.07.11,18:52
My, keď sme sa do zvorovne registrovali, podpisovali sme čestné vyhlásenie, že heslo a meno budeme využívať len my. Dokonca má každá uč. svoje. Ja viem svoje, ale nie ostatných kolegýň. Čo sa týka sumy: do 50 žiakov je to cca 3 € aj niečo, nad 50 žiakov je to 6,54 € na mesiac. Je to veľmi dobrá stránka. Odporúčam.
S tým kopírovaním moc nesúhlasím. Predsa len, autorské práva. Ale je na zvážení každého, ako sa k tomu postaví.
Fany1000
14.07.11,18:54
Ospravedlňujem sa. Píšem a až potom čítam. Sabadka už podala presné info :-).
daniela1531
03.02.12,09:25
prosím vás ja som to dala ako za nápad mojej riaditeľke a ona to zamietla. či by ste mi nestiahli literatúru a slovensky jazyk iba pre 9. ročník? ak by ste boli tak mi napíšte na na moju emailovú adresu daniela1531@centrum.sk a ja by som vám poslala linky ktoré by ste mi stiahli ďakujem.