Hana987
23.06.11,19:26
Ahojte, vedeli by ste mi prosím niekto poradiť resp. sprostredkovať kontakt na znalca v odbore - strechy. Jedna stavebná firma mi robila krov s kompletnou dokumentáciou i znaleckým posudkom a druhá firma robila latovanie a pokládku strešnej krytiny Tondach. Problém je ten, že to nie je urobené poriadne, škridle sú poodskakované aj 2 cm jedna od druhej, škridla nelícuje, celé je to nakrivo a zle položené. Pokladači sa vyhovárajú na krovárov a krovári tvrdia že krov je ok, problém je v latovaní a v pokládke škridly. Prišli sme k záveru, že najlepšie bude osloviť znalca a nechať na to celé urobiť znalecký posudok znalcom, ktorý rozhodne kto má pravdu, resp. kto prácu "sfušoval". Poradí mi niekto kontakt na znalca v tomto odbore v lokalite Bratislava - Záp. Slovensko?
Ďakujem
andiablo
24.06.11,05:02
znalec.sk
usi.sk
najdeš nalca na čo potrebuješ
220870
24.06.11,05:22
Odfotte to a posudok vám urobím aj ja .na to netreba znalca.Ak bol krivý krov tak nemali pokrývať ,ale to vyrovnať.Menšie nerovnosti sa vyrovnávajú podkajlovaním väčšie,spílením z krokiev ,alebo nadstavením krokiev.V najhoršom výmenou krokvy.Ale nechať tam krivú krokvu (ak bola)je diletantizmus prvého stupňa.