VARJONOK
24.06.11,07:01
Som z okresu LV a živnostník z Horše mi vymieňal krytinu na streche. Strecha mi teraz zateká z vnútornej strany. Reklamácie u živnostníka nepomohli. Súdiť sa asi nemá zmysel, lebo nemá na seba napísaný žiadny majetok. Hľadám teda niekoho kto by vedel odstrániť túto závadu. Poraďte mi prosím.
220870
24.06.11,05:25
Musíte lepšie popísať závadu najlepšie aj s fotografiami.Niekedy to býva úpná prkotina a dokáže to odstrániť aj sám majiteľ ,niekdy sa zhadzuje celá krytina.
VARJONOK
24.06.11,07:14
Bola použitá strešná krytina Benders, dvojité S. A ten čo mi to robil si myslí, že je zlá krytina a dodávateľ zase že je zlé latovanie. Skúšali aj na kúsku strechy prelatovať, ale vôbec to nepomohlo. Tak zháňam niekoho kto sa v tom vyzná, lebo neviem čo s tým ďalej.
220870
24.06.11,07:21
musíte dať fotografie z exteriéru pokiaľ je možné aj z interiéru.Môže byť vadná krytina.
VARJONOK
24.06.11,08:44
Len tu je ten problém, že mne tú krytinu dodal živnostník čo mi robil strechu. Firma od ktorej ju bral skrachovala a mne teraz nechce uhradiť škridlu ani ju vymeniť za inú. Proste ťahá čas.
sandok
30.05.13,18:16
Dobry den . Aj mne zateka benders S.prosim ozvite sa kdo s tým mate skusenosti .dakujem