explozia
25.06.11,07:41
Prosim o radu, je potrebne si pred cestou do chorvatska menit euro na kuny.oplati sa viac zmenit si u nas , alebo je to výhodnejsie priamo v chorvátsku.Chodila som sa pytat po bankach v meste a je dost problem priamo menit chorvatske kuny . dakujem za odpoved
pivko
25.06.11,05:53
kurz Tučepi 7,25
220870
25.06.11,06:25
Lepšie je meniť v Chorvácku.Na € mali vždy lepší kurz.Pri korune to bolo naopak.
Ice dive
25.06.11,06:37
Prosim o radu, je potrebne si pred cestou do chorvatska menit euro na kuny.oplati sa viac zmenit si u nas , alebo je to výhodnejsie priamo v chorvátsku.Chodila som sa pytat po bankach v meste a je dost problem priamo menit chorvatske kuny . dakujem za odpoved
no a ak idete autom, tak mýto v chorvátsku je lepšie platiť kartou, alebo priamo v kunách ako eurohotovosťou, lebo za priehradkou dosť klamú...
dadae
25.06.11,10:39
My sme si vymenili kuny u nás aby sme mali na mýto-keď sme išli autom, za ubytovanie sme platili eurami a na spotrebu sme si menili na mieste vždy to bolo výhodnejšie. Chcela by som sa opýtať ako to funguje - za mýto platiť kartou- to je rovnaké ako u nás v obchode? tiež zadávam pin kód? S tým klamaním na priehradkách pri platení mýta máš pravdu keď to človek nemal spočítané a pripravené presne tak to hneď využili na to boli šikovný, ale česť výnimkám
Ice dive
25.06.11,10:45
platí sa normálne ako v obchode, resp. tak isto ako ked sa tankuje v tých krepích pumpách ako hypernova alebo metro... kde sa treba vykláňať k tej priehradke a cpať kartu do šuplíka...