alenkam
25.06.11,08:54
Ahojte gazdinky, Viete mi poradit ako vycistit efektivne dvierka rury na sporaku, hlavne medzi dvoma sklami? Tam sa za nc neviem dostat.
Dakujem!
kukučka
25.06.11,07:05
možno by pomohlo vytiahnúť návod na použitie a prečítať
pepsikova
25.06.11,07:15
..no dvierka s dvomi sklami by sa doma ani rozoberať nemali, nemusia totiž sadnúť pri skladaní,musíš odšrobovať šrobiky v rohoch,ktoré bývajú "zapečené,vybrať vnútorný dekel,sklo vyčistiť a-no a nemusia sa šrobiky vrátiť na svoje miesto..ono by to chcelo pravidelne po pečení dvierka vydrhnúť- ale kto by to robil...hrubú špinku oškriabem nožíkom, ostatné odrhnem takým fialovým z Lídla na mastné a pripečené...ide to dobre...
misoft
25.06.11,14:12
Sporáky s dvoma sklami sú riešené väčšinou tak, že vnútorné sklo je možné vybrať - vonkajšie je však pevné. Tie "šróbiky" sú zväčša špinavé (akoby zapečené! len na povrchu, dnu sú viac-menej OK. Mám tiež sporák s dvoma sklami (Zanussi ZC 500GWM), na ňom len povolém dve skrutky a sklo vyberiem a očistím (potom aj to vonkajšie). Ešte sa mi nestalo, aby sklo "nesadlo".
alenkam
27.06.11,08:38
Dakujem, precitam si, ci nieco radia v navode pre sporak . Kto necte ten nevi ;)