kimart
25.06.11,13:12
Prosím som už zúfalá, nie som zrovna technický typ, ale i tak musela som sa zaregistrovať do VšZP na mesačný podávatnie výkazov. No a tu je môj problém!!! Keď sa dám do kolonky za platiteľa, tak mám tu všelijaké blbosti, no nikde nevidím podávanie výkazov, tak ako je to v SP. Neviem prečo to urobili tak komplikovanie, nehovoriac o certifikátoch. Prosím pomôže mi niekdo a dá mi lopatistický návod kde kliknúť, aby som ten MV vytvorila???? ďakujem... a tak pekný víkend to mohol byť....:(
Manual
25.06.11,11:32
Klikni na podacie miesto
Potom klikni na podanie
Potom klikni na prehladávanie = predtým si nahraj MV na USB alebo do nejakého súboru v PC (to je jedno) a v prehladávaní si najdi MV v tomto súbore a už ťa to bude viesť.
To je klik na vlož, podpísať atď, neviem ako je to všetko tam z pamäti
kimart
25.06.11,11:43
moc pekne ďakujem, tápala som stále v kolónke pre platiteľov, už to mám, no zabudla som to uložiť na USB, nejde to potom vytlačiť tak ako napr. v SP? ešte raz moc pekné díky
Manual
25.06.11,11:47
Také tlačivo ako je papierové nie je, ale podobné, kde máš aj zamestnancov s odvodmi, ale stačí vytlačiť potvrdenie a ja si k tomu prikladám z Olympu kde robím mzdy tlačivo aké je v papierovej forme na VšZP
mizu24
25.06.11,11:59
Ja to netlačím, lebo mi to nejde. Vždy mi vybehne hláška, že windows zablokoval nejaký program a popritom som si všetko nastavovala podľa návodu.
Manual
07.07.11,10:50
... ja by som teda taký windovs nechcel, aby mi blokoval čo sa mu zachce :D
mizu24
07.07.11,11:52
no je to XP a som s ním maximálne spokojná, stále lepšie ako Vista, ale problém je v tom, že pri nastavovaní bezpečnosti pre VšZP som musela asi zakliknúť niečo, čo sa mu nepáči. Nik iný nemá problém s tlačou MV alebo potvrdenky?
JM1968
07.07.11,11:57
ja som asi pred 2 mesiacmi mala problémy, potom som sa prihlásila a tlačila cez mozillu, nie cez explorer, ale výkazy mi akceptovalo len cez explorer...