julia8474
26.06.11,08:35
Manzelova mama zobrala na neho bez jeho vedomia pozicku o ktorej nevedel a neplati ju a hrozí exekucia a bolo to podane aj na policii ako mame postupovat? dakujem
Ice dive
26.06.11,06:43
Manzelova mama zobrala na neho bez jeho vedomia pozicku o ktorej nevedel a neplati ju a hrozí exekucia a bolo to podane aj na policii ako mame postupovat? dakujem
čo bolo podané na polícií? oznámenie o neplatení pôžičky, alebo podorzrenie z trestného činu úverového podvodu...???

ako postupovať, záleží od toho aké sú medzi Vami vzťahy... na čo bol resp. za akým účelom bol úver poskytnutý a pod... nakoľko sa to dá riešiť rôzne, dohodou s exekútorom, trestným oznámeniím na matku za úverový podvod...

ďalšia vec chcem vidieť finančnú inštitúciu, ktorá poskytne a schváli úver niekomu koho v živote nevidela???
adi11
26.06.11,08:01
Manzelova mama zobrala na neho bez jeho vedomia pozicku o ktorej nevedel a neplati ju a hrozí exekucia a bolo to podane aj na policii ako mame postupovat? dakujem
tu pozicku nevybrala z bankomatu na manzelovu kreditnu kartu ?
nie je to nahodou Home Credit ?
Stanislav 1975
26.06.11,08:06
Manzelova mama zobrala na neho bez jeho vedomia pozicku o ktorej nevedel a neplati ju a hrozí exekucia a bolo to podane aj na policii ako mame postupovat? dakujem

Pravdepodobne sfalšovala jeho podpis na zmluve- v tom prípade, je zmluva o poskytnutí úveru neplatná a súd ju zruší od počiatku..., s tým, že ďalej bude stíhaná a povinná jeho mama...
srska
26.06.11,08:14
čo bolo podané na polícií? oznámenie o neplatení pôžičky, alebo podorzrenie z trestného činu úverového podvodu...???

ako postupovať, záleží od toho aké sú medzi Vami vzťahy... na čo bol resp. za akým účelom bol úver poskytnutý a pod... nakoľko sa to dá riešiť rôzne, dohodou s exekútorom, trestným oznámeniím na matku za úverový podvod...

ďalšia vec chcem vidieť finančnú inštitúciu, ktorá poskytne a schváli úver niekomu koho v živote nevidela???
cetelem - všetko online (internet + mobil) ale musíš robiť vo firme, o ktorej vedia, že si nedovolíš úver nesplácať
julia8474
26.06.11,09:13
bolo podane oznamenie o neplateni pozicky .neviem vam povedat z akej institucii to bolo zobrane,kedze snou sa neda o tom hovorit a tu dobu robila finanacnu poradkynu.Trestne oznamenie mame podat na policiu?a co jej hrozí ak ju nahlasime?
julia8474
26.06.11,09:25
no ona tu pozicku brala minimalne pred 4 rokmi ked sme boli odcestovaní v zahranici a je to uz druha upomienka od exekutora prva bola pred rokom kde sa dohodla na splatkovi kalendar ale ako vydno ani ten neplati.Da saa uver prepisat na nu?
Ice dive
26.06.11,09:37
bolo podane oznamenie o neplateni pozicky .neviem vam povedat z akej institucii to bolo zobrane,kedze snou sa neda o tom hovorit a tu dobu robila finanacnu poradkynu.Trestne oznamenie mame podat na policiu?a co jej hrozí ak ju nahlasime?
no tak nenahláste ju, ohláste trestné oznámenie na neznámeho páchateľa, pre podozrenie z trestného činu úverového podvodu, keďže v čase, kedy sa pôžička realizovala boli ste na dovolenke...

jeho mame hrozí trestné stíhanie, uz nebude môcť robiť finančnú poradkyňu kvôli spáchaniu úmyselného trestného činu... a hrozí jej v lepšom prípade podmienka v horšom prípade väzenie, všetko záleží od sudcu, ako aj faktorov či už bola pred tým odsúdená, výšky spôsobenej škody a načo peniaze použila...
Ice dive
26.06.11,09:45
cetelem - všetko online (internet + mobil) ale musíš robiť vo firme, o ktorej vedia, že si nedovolíš úver nesplácať
sranda... normálne sa to dá cez internet... inak by ma zaujímalo, či náhodou sa im toto ešte oplatí poskytovať takto pôžičky cez web... sa divím, že každému komu boli odcudzené doklady ešte nemá výhodnú pôžičku cetelem...
julia8474
26.06.11,09:51
no ona uz poradkynu nerobi je ucitelka a to robila popri praci.a peniaze pravdepodobne pouzila na oblecenie je tím posadnuta.a tých poziciek ma na krku viac na ktorých uz mala exekutorov.
julia8474
26.06.11,10:27
ak teraz zaplati urcitu sumu exekucia bude pozastavena?co ak znova prestane platit co nam hrozi?
avalik
26.06.11,10:40
no ona tu pozicku brala minimalne pred 4 rokmi ked sme boli odcestovaní v zahranici a je to uz druha upomienka od exekutora prva bola pred rokom kde sa dohodla na splatkovi kalendar ale ako vydno ani ten neplati.Da saa uver prepisat na nu?

ona sa dohodla s exekutorom na splatkovom kalendari uveru svojho syna?
Ice dive
26.06.11,14:52
ak teraz zaplati urcitu sumu exekucia bude pozastavena?co ak znova prestane platit co nam hrozi?
obvykle chce exekútor zaplatiť celú čiasku + trovy exekúcie... ak je dobrá vôľa je možné sa dohodnúť na splátkovom kalendári, avšak tuto to dosť nepredpokladám, nakľoko už problém so splácaním bol...
svetlik
26.06.11,15:47
Konanie, v ktorom bol vydany exekucny titul, prebehlo bez jeho vedomia? Rozhodcovske konanie?
julia8474
15.02.12,14:20
Dobrý deň potrebovala by som poradiť ochladom uverou?Mám 2 požičky s poistením, ktroré chcem vyplatiť ,bola som na PN viac ako 60 dni.Chcem vyplatiť obe požičky mam nárok na spatne vyplatenie peňazí za obdobie ktore som marodovala?aj keď pôžičky medzi tím vyplatím?Ďakujem
julia8474
15.02.12,14:25
Dobrý deň potrebovala by som poradiť ochladom uverou?Mám 2 požičky s poistením, ktroré chcem vyplatiť ,bola som na PN viac ako 60 dni.Chcem vyplatiť obe požičky mam nárok na spatne vyplatenie peňazí za obdobie ktore som marodovala?aj keď pôžičky medzi tím vyplatím?Ďakujem