dudi
26.06.11,11:28
Dobrý deň,
rozmýľam nad spustením sms súťaže. Zrejme si poviete, že už je tu toho dosť, že to už nemá zmyseľ spúšťať, ale chcem to skúsiť.
Princíp sms súťaže je taký, že bude najeký produkt, napr. IPhone 4, určím si, ktorá sms bude výherna, napr. 1000.. Keď niekto pošle v poradí 1000. sms tak vyhráva IPhone 4.
Rád by som teda vedel či je potrebné mať nejaké povolenia, musím túto súťaž niekde nahlásiť? Akú živnostenskú činnosť musím mať pre takýto spôsob podnikania?

Vopred ďakujem za odpoveď.

S pozdravom,
Dušan Helma
dudi
26.06.11,14:18
Vie mi niekto prosím pomôcť? Skúsil som hľadať aj tu na porade, našiel som jednu tému, ale nebolo to presne to čo potrebujem ja vedieť.

Ďakujem.
MatoB
26.06.11,15:00
Sutaz nemusis nahlasit. Samozrejme, mal by si mat zivnost a na zivnostenskom ti poradia presne, aku cinnost musis mat pre prevadzkovanie takejto sutaze. Pravdepodobne ti poradia: Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení.

Dalo by sa to aj bez zivnosti, ale bez zivnosti sa ziadny sprostredkovatel premium smsiek nebude s tebou bavit.

Inak skusal som taketo nieco aj ja 3 roky dozadu konkurencia minimalna, zarobok minimalny, resp. cely zisk isiel spat na reklamu a na vyhru. (Etarget, google adwords, direct mailing notebook HP) Este som bol aj v strate
dudi
26.06.11,15:14
Ďakujem za odpoveď.
Viem, že bude ťažké niečo na tom zarobiť, ale zrejme to skúsim.
MatoB
26.06.11,15:28
skus
slabikar
28.06.11,11:18
je to skvele privyrobenie si v podstate bez prace, len musis byt stale seriozny, ked niekto vyhra, tak tu cenu mu aj posli, lebo niektore firmy klamu ludi. daj si lukrativne ceny, vyber si vybornu domenu nieco ako smssutaze alebo podobne, aby sa to lahko pisalo a bolo jasne pre ludi o co sa jedna a mozes to skusit
dudi
28.06.11,12:16
Určite nemám v pláne ľudí klamať. Chcem tam dať aj nejaké menšie výhry (par sms a vyhrajú) aby si to mohli overiť, že skutočne posielam výhry.
Vector
03.07.13,19:22
Ahoj môžem sa ťa opýtať ako si s tým nakoniec dopadol? Či sa to oplatilo, prípadne koľko práce to dalo? Plánujem niečo podobné a chcem vedieť, či do toho ešte ísť.
lujza.j
03.07.13,19:38
tema z roku 2011....
ruwolf
19.11.13,23:18
No a?