fejton
26.06.11,15:40
Dobry den.

Chcel by som sa opytat, ked chcem zalozist firmu s.r.o. tak ktore predmety podnikania by som mal si dat aby som mohol vykonavat tuto cinnost a zaroven aj fakturovat taketo veci. Neviem ktore podla zakona musia byt na isto. Jednalo by sa o klasicke klimatizacne zairadenia do bytou alebo budov.

2. neviem ci netreba nejaku inu cinnost ako volnu, pokial ano, viete mi vysvetlit aku a ako by sa to dalo spravit?

Dakujem.
alessi
26.06.11,17:06
Google.sk alebo stranku ministerstva vnútra. Tam je zoznam všetkých živností. Ťažko vopred povedať. Ale daj si určite kúpu tovaru maloobchod a daj si sprostredkovanie obchodu. Aby si tie klímy mohol kupovať a predavat ktoré budeš montovať. Alebo len predavat ak si to bude zákazník chcieť namontovať sám.
domenico.office
27.06.11,16:50
Vo voľnom predmete podnikania 18.3. Dokončovacie stavebné práce pri realizáciiexteriérov a interiérov je čiastkový predmet 18.3.21 Osadzovanie mechanických častí vzduchotechnických a klimatizačných zariadení bez zásahu do elektrických častí. Zrejme však bude potrebné na vykonávanie komplexnej služby remeselnú živnosť Inštalácia a opravy chladiarenských zariadení.
fejton
27.06.11,20:07
pokial mam firmu a treba mi jednu remeselnu cinnost dopisat do predmetov podnikania moze byt moj zodpovedny zastupca niekto kto ma list na to robit s tymi klimami aj ked je zamestnany?
blavaciko
28.06.11,01:53