matej37
26.06.11,16:57
Dobrý deň, mám taký problém, začínam podnikať a otváram e-shop z domu, ale mňa nebude mať kto zastúpiť, lebo moji rodinný príslušníci sa nevyznajú do elektra. Takže už sa nebudem môcť ani pohnúť z domu, aby som bol pri telefóne stále a mal kto odpovedať na otázky zákazníkov?

Alebo ako to vy riešite, ktorí máte e-shop?


Díky za nové poznatky
video1983
26.06.11,15:03
tvoj e-shop isto nebude zo zaciatku tak busy aby si sa nemohol pohnut od PC, a ked uz , tak si das normalne pracovne hodiny, od - do a budes sa mu venovat len tych mozno 8 hodin denne alebo ako uznas za vhodne, myslim si ze sa zatazujes problemov kt. moze byt najskor tak za 2 roky!

vzdy si mozes zaplatit dalsiu osobu kt, ti bude pomahat , ked uz bude tvoj e-shop zarabat dost penazi
padro
26.06.11,15:07
Dobrý deň, mám taký problém, začínam podnikať a otváram e-shop z domu, ale mňa nebude mať kto zastúpiť, lebo moji rodinný príslušníci sa nevyznajú do elektra. Takže už sa nebudem môcť ani pohnúť z domu, aby som bol pri telefóne stále a mal kto odpovedať na otázky zákazníkov?

Alebo ako to vy riešite, ktorí máte e-shop?


Díky za nové poznatky


uz exituju aj mobily :D :D
video1983
26.06.11,15:18
uz exituju aj mobily :D :D


:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Dantess
26.06.11,15:21
Musíš si spraviť systém. Večer o 19:00 si sadneš k PC, vybavíš otázky, pobalíš tovar, ráno ho pošleš poštou a celý deň máš voľný. Potom si zas večer zapneš PC a to isté. Ale nemusí to byť večer, mnoho eshopov to má od rána do 14:00. A odpovedať na telefonáty nieje problém, maily počkajú... Poprípade ak niekto volá nevhod, tak povieš nech to dá do mailu a ty mu odpíšeš. Hlavné je mať systém
matej37
26.06.11,15:26
Tak jasné, že existujé mobily, ale ako na mobile vysvetlím niečo o tovare, keď bude chcieť zákazník veidieť, resp. bude chcieť vedieť niećo o jeho objednávke?
Dantess
26.06.11,15:27
všetko o tovare je na web stránke(predpokladám) a o ostatnom by si mal vedieť niečo povedať z hlavy, inak to nepredávaj... dodacie podmienky a lehoty snáď budeš vedieť z hlavy
video1983
26.06.11,15:34
samozrejme ze budes mat system, v tvojom e-shope ked zakaznik spravi objednavku pride mu automaticky potvrdzujuci email ze objednavka je registrovana atd..
vravim ti stavias si zbytocne vele problemy skor ako este zacnu
dudi
26.06.11,15:48
Keď niekto bude chcieť vedieť niečo ohľadom svojej objednávky a nebudeš mu vedieť odpovedať na otázku hneď, tak sa s ním môžeš dohodnúť, že sa na to doma pozrieš a dáš mu vedieť. Ja som to už par krát tak urobil a nebol problém.
Keď bude tých objednávok pár tak si budeš aspoň matne pamätať čo môže byť s tou určitou objednávkou, keď už toho bude viac, tak to bude troška problém povedať hneď, že čo s tým je, ale to by si mohol postupovať tak ako som písal vyššie.