putti2
27.06.11,14:47
Ahojte, potreboval by som poradit.
Priklad: behnem do pizzerky kupim pizzu, potom pizzu predam nikemu. Moze sa to??? je to legalne?? Co ktomu potrebujem aby som to mohol robit?
Dakujem
Braňo
27.06.11,12:56
Robiť to síce môžeš, ale nevidím v tom význam v čase donáškových služieb. Samozrejme, že príjem musíš zdaniť a mať aj živnosť.
Oliwa
27.06.11,13:06
Ahojte, potreboval by som poradit.
Priklad: behnem do pizzerky kupim pizzu, potom pizzu predam nikemu. Moze sa to??? je to legalne?? Co ktomu potrebujem aby som to mohol robit?
Dakujem

V prvom rade dobré botasky...
marjankaj
27.06.11,13:06
Robiť to síce môžeš, ale nevidím v tom význam v čase donáškových služieb. Samozrejme, že príjem musíš zdaniť a mať aj živnosť.
Pokiaľ to nebude robiť sústavne(teda tak jeden-dvakrát do roka):---, tak by som v tom problém nevidel.:---
putti2
27.06.11,13:45
Takze by sa to dala robit. a aky tip zivnosti potrebujem nato?? Netreba mat volaku zmluvu s restauraciou??
akina
27.06.11,16:11
Takze by sa to dala robit. a aky tip zivnosti potrebujem nato?? Netreba mat volaku zmluvu s restauraciou??
Buď to bude voľná živnosť " predaj na priamu konzumáciu ... § 38 ods. 2 živ.zákona / s prevádzkarňou / alebo " nákup a predaj...." bez prevádzkarne / donášková služba /.