mctomas
28.06.11,00:47
Ahojte
chcem si ist tento utorok alebo stredu sadnut na veceru s rodicmi do restiky, ja restikz navstavujem fakt ze raz za niekolko rokov, viete mi poradit nejaku fajn, kde vide vacsia vecera tak na 4-5 e na osobu a nie je moc na okraji v BA,cim viac v centre tym lepse, ale za tu cenu to bude asi daco okrajovejsie, len neh to neni devinska a pod (inak kazdy byvame v inej casti)
dik moc za pripadne typy :)
avalik
27.06.11,22:57
4-5 eur na osobu? ... tak to asi McDonald

ale pozri tu: http://www.obedovat.sk/bratislava/restauracie.php
mozno nieco najdes
Indeed
28.06.11,00:56
reštaurácia Divny Janko, vo uličke vedľa prezidentskej záhrady

porcie vyhovujuce, ceny prijateľné, skvelá ponuka nápojov.
Stanislav 1975
28.06.11,04:03
4-5 eur na osobu? ... tak to asi McDonald

ale pozri tu: http://www.obedovat.sk/bratislava/restauracie.php
mozno nieco najdes

Na večeru s priateľmi Mc Donalds??? ...:eek::eek::eek:,tak to by som tam skor zobral nepriateľa ako priateľa...-to by bola iná večera pri tých žemliach...:---
avalik
28.06.11,04:39
Na večeru s priateľmi Mc Donalds??? ...:eek::eek::eek:,tak to by som tam skor zobral nepriateľa ako priateľa...-to by bola iná večera pri tých žemliach...:---

a kde inde chces dostat veceru za 4 -5 eur na osobu, ako pisal mctomas ???? ;)
Stanislav 1975
28.06.11,04:43
a kde inde chces dostat veceru za 4 -5 eur na osobu, ako pisal mctomas ???? ;)

Omlúvam sa Dara, tých 4-5 eur som si nevšimol, tak potom máš pravdu, alebo to skor ísť niekam na hot dog...

ešte raz sa omlúvam....
avalik
28.06.11,04:47
dik, stava sa :)
m.hladka
28.06.11,10:42
reštaurácia Divny Janko, vo uličke vedľa prezidentskej záhrady

porcie vyhovujuce, ceny prijateľné, skvelá ponuka nápojov.

Tak toto odporúčam, vždy sa tam dobre naobedujeme, alebo navečerame, keď sme v Blave, nie je to drahé a čo nedojeme zabalia (netreba sa hambiť o to požiadať, je to bežné), pretože dávajú ozaj veľké porcie + čapovanú kofolu.
A naproti je ešte aj reštaurácia Biela pani, tam je to podobné, ale krajšie prostredie.
Ovena1
28.06.11,14:42
A čo hovoríte na Mýtny domček v Petržalke? Hľadám nejakú reštiku v Ba na posedenie na promóciu?