durisovad
28.06.11,14:23
Prosim vas, mate niekto vedomost o tom, ci obycajny smrtelnik smie nazriet do uctovnictva takych molochov ako su vodarne a teplarne a posudit, ci ceny, ktore uctuju, su relevantne? Vacsinovym vlastnikom teplarni aj vodarni je mesto. Mestsky kontrolor tvrdi, ze on kontrolu robit nemote. Kto teda? Alebo mame ako spotrebitelia pravo len platit nehorazne ceny? Aj ked mame podozrenie, ze v tychto podnikoch sa nehospodari tak ako by sa malo?
durisovad
30.06.11,04:55
Vsetci ste spokojni s cenami, ktore platite za vodu a za teplo?
peter977
08.07.11,19:41
Nie ale nikto Ti nevie odpovedať relevantne
durisovad
08.07.11,19:56
To je skoda, myslela som, ze niekto z tejto komunity bude mat skusenost alebo aspon vedomost o tejto problematike. Viem, ze ceny schvaluje URSO, ale mna by zaujimali podklady, podla ktorych postupuje, co vsetko takymto firmam uzna ako opravnene naklady. Mam dojem, ze su to aj naklady na prevadzku lekvarovych bani.
marjankaj
08.07.11,20:03
To je skoda, myslela som, ze niekto z tejto komunity bude mat skusenost alebo aspon vedomost o tejto problematike. Viem, ze ceny schvaluje URSO, ale mna by zaujimali podklady, podla ktorych postupuje, co vsetko takymto firmam uzna ako opravnene naklady. Mam dojem, ze su to aj naklady na prevadzku lekvarovych bani.

Nepíš to tu.:eek: Lebo to tam naozaj dajú:mee:

No na druhej strane Figeľ nejakým fígľom ti ušetril 70 euri.:D
durisovad
09.07.11,04:27
A kde mi ten Figel usetril? Akosi sa to do mejej penazenky nedostalo.
marjankaj
09.07.11,15:46
A kde mi ten Figel usetril? Akosi sa to do mejej penazenky nedostalo.

No veď to písali v hospodárskych novinách
http://hnonline.sk/slovensko/c1-52259770-figel-kazdemu-slovakovi-sme-usetrili-70-

To už tu naozaj nikto nič negarantuje?:confused:
Ako ťa len mohli obísť.:eek::rolleyes:
durisovad
09.07.11,15:49
Na to, kolko dialnic postavia, mohli usetrit aj viac. Ved nic nerobia. No ale, kto nic nerobi, nic nepokazi.