patres86
28.06.11,17:46
Ahojte! chcel by som sa spýtať, že ako sa posiela žiadosť na pracovný pomer na UPSVAR...či to sa dá len poštou alebo by som mohol aj kľudne emailom? ešte by ma zaujímalo, či je nejaká stránka, kde sa dá pozrieť, že kde sú voľné pracovné miesta na úradoch práce atď...som po Bc. odbor sociálna práca a dosť by ma to zaujímalo...na UPSVAR stránke som našiel len voľné pracovné miesta v okresoch, ale konkrétne na úradoch, či niekoho hľadajú a aj, že kam žiadosti a čo presne v nich mať to nie...poraďte, ďakujem! :)
Tweety
28.06.11,15:59
Ahojte! chcel by som sa spýtať, že ako sa posiela žiadosť na pracovný pomer na UPSVAR...či to sa dá len poštou alebo by som mohol aj kľudne emailom? ešte by ma zaujímalo, či je nejaká stránka, kde sa dá pozrieť, že kde sú voľné pracovné miesta na úradoch práce atď...som po Bc. odbor sociálna práca a dosť by ma to zaujímalo...na UPSVAR stránke som našiel len voľné pracovné miesta v okresoch, ale konkrétne na úradoch, či niekoho hľadajú a aj, že kam žiadosti a čo presne v nich mať to nie...poraďte, ďakujem! :)
http://www.upsvar.sk/
www.profesia.sk
patres86
28.06.11,16:58
dík, dík, ale ja som myslel konkrétne prácu na upsvare, že kam a ako poslať...to ani na profesii nebýva a na uspvar som to nenašiel! takže jedine poštou im poslať životopis a čakať na zázrak? poprípade keby niekto tu je taký čo tam robí, tak by mi mohol pomôcť...vďaka a nie napísať len takéto stránky čo snáď každý pozná...
Xanti
28.06.11,17:11
dík, dík, ale ja som myslel konkrétne prácu na upsvare, že kam a ako poslať...to ani na profesii nebýva a na uspvar som to nenašiel! takže jedine poštou im poslať životopis a čakať na zázrak? poprípade keby niekto tu je taký čo tam robí, tak by mi mohol pomôcť...vďaka a nie napísať len takéto stránky čo snáď každý pozná...
Heeeeej kľud, práve som si pozrela stránku UP http://www.upsvar.sk/volne-pracovne-miesta/volne-miesta-na-ustredi-prace-socialnych-veci-a-rodiny/volne-statnozamestnanecke-miesta.html?page_id=13200 a hlási 0 pracovných miest na UP.

A čo sa týka žiadosti o zamestnanie, ked je vypísané výberové konanie, tak je tam presne špecifikované čo všetko má žiadosť o zamestnanie obsahovať. Svojho času som každé tri mesiace musela žiadať o výpis z registra trestov, lebo to bolo nutné podávať spolu zo žiadosťou, životopisom, motivačným listom, a rôznymi čestnými vyhláseniami a prehláseniami na voľné miesta na úradoch. Myslím tým nielen UP, ale aj SP, PZ SR, DR SR, a iné štátne inštitúcie.

Ale ak ti môžem poradiť, tak sa zaujímaj ak si evidovaný na UP o absolventskú prax na UP. Často tam majú absolventov, a občas sa niektorím podarí dostať sa do normálneho pracovného pomeru počas zastupovania v prípade dlhodobej PN alebo materskej pracovníkov UP.
patres86
28.06.11,17:17
ja som kľudný:), jedine kvôli čomu nie som je, že nemám prácu:/ nič drsné som nechcel napísať ani uraziť, len som zdôraznil, že čo mám na mysli a ďakujem pekne, takže som slepý, lebo som to tam hľadal dosť dlho a nenašiel nuž čo iné mi zostáva, tiež tie výpisy a motivačné listy asi rozpošlem a snáď sa mi dakedy dakto ozve:) a budem to pozerať častejšie no...ale nevidím to ružovo:(
Xanti
28.06.11,17:19
No tak nejako,
aj štátna správa sa má zoštíhliť, takže asi bude problém sa niekam dostať. A po troch mesiacoch evidencie na UP môžeš žiadať o absolventskú prax. Ak nájdu miesto tak Ti umožnia praxovať aj priamo na UP.