iffo131
29.06.11,11:48
Zdravím,
mám k dispozícii dobre presvetlený pozemok. Presnú rozlohu nepoznám, no jeho "kapacita" je + - 300 stromov, ktoré však už pomaly dosluhujú. Čo by ste mi poradili ako by som mohol efektívne využiť tento priestor??
Gina Er
29.06.11,09:53
kde sa nachádza,čo je v okolí....podrobnejšie treba špecifikovať...viac info...
iffo131
30.06.11,06:03
Takže pozemok sa nachádza v bezprostrednej blízkosti dediny, ktorá je vzdialená zhruba 20km od KE. V blízkosti sa taktiež nachádza píla, ktorá spracúvava drevo z okolitých lesov....Neďaleko na podobnom pozemku sa stavia slnečná elektráreň, no ja do takéhoto veľkého projektu nechcem ísť, skôr niečo pestovať, no newiem...
pavol54
30.06.11,15:00
Takže pozemok sa nachádza v bezprostrednej blízkosti dediny, ktorá je vzdialená zhruba 20km od KE. V blízkosti sa taktiež nachádza píla, ktorá spracúvava drevo z okolitých lesov....Neďaleko na podobnom pozemku sa stavia slnečná elektráreň, no ja do takéhoto veľkého projektu nechcem ísť, skôr niečo pestovať, no newiem...
Už ani nemôžeš, bola zmena v podpore.
mattto
01.07.11,11:47
Takže pozemok sa nachádza v bezprostrednej blízkosti dediny, ktorá je vzdialená zhruba 20km od KE. V blízkosti sa taktiež nachádza píla, ktorá spracúvava drevo z okolitých lesov....Neďaleko na podobnom pozemku sa stavia slnečná elektráreň, no ja do takéhoto veľkého projektu nechcem ísť, skôr niečo pestovať, no newiem...


zisti si, či píla spracuváva vlastný odpad - piliny/hobliny a pouvažuj nad výrobou peletiek
Mária27
01.07.11,16:50
Takže pozemok sa nachádza v bezprostrednej blízkosti dediny, ktorá je vzdialená zhruba 20km od KE. V blízkosti sa taktiež nachádza píla, ktorá spracúvava drevo z okolitých lesov....Neďaleko na podobnom pozemku sa stavia slnečná elektráreň, no ja do takéhoto veľkého projektu nechcem ísť, skôr niečo pestovať, no newiem...
A nechodia tam tí dobrovolní brigádnici? Vraj berú už aj ploty ...
derek191919
06.07.11,16:28
ak je to frekventovana cesta, postav si bollboard pri ceste, na začiatok taký nejaký prenosný :)