randall2
29.06.11,14:30
Mate niekto skusenost s ručnou kosačkou s valcovým rotačným nožom, Husqvarna 54? Alebo je nieco lepsie za menej penazi?
iv@n
01.07.11,15:55
od Partneru zhruba to isté. Ja som pred pár rokmi kúpil myslím tú husqvarnu a počas prvej sezony ma to nejak prestalo baviť s tým behať. behať s tým fakt aj trebalo inak to moc nekosilo, ak máš iba pár metrov okolo domu tak je to fajn, ja som mal toho viac a nestíhal som s tým behať a prerastalo mi to. ak chceš, tak ti ju predám skoro ako nová ;-)
randall2
01.07.11,18:30
To mas HQ alebo Partner? Toto chcem na "predny" travnik. Na chalupe sme mali takuto, uz si nepamata ani co to bolo zac, ale zmizla nam. Ta bola dobra, ta mala prave dobre sprevodovane vreteno, ze kludne clovek mohol ist a kosilo to ako dive.
iv@n
06.07.11,08:15
HQ to mám, sprevodované je to asi v pohode že ked ideš aj pomalšie tak sa vreteno točí rýchlo, akurát nastaviť prítlak vretena o ten nôž je asi problém, ked idem pomaly tak to skôr žuje tú trávu, neodsekne dobre, ked znížim vzdialenosť vretena od noža na minimum tak to zadiera, možno sa s tým treba len viac pohrať.