lienocka001
30.06.11,09:23
Poradaci...
neni to tak ani otazka ale skor vyventilovanie... vybrali sme si dodavatela sadrokartonu prace cez aaadopyt.... na ich stranke bolo pri ich mene ze odporucame... tak sme mysleli ze to je hadam nejaka overena firma ale trt...

uplne nam pokaslali sadrokarton... najma obklad geberitov... v dvoch kupelniach... a teraz to musime zburat ... uz komplet aj oblozene... neda sa tam pripojit sanita... Chceli sme aby to dosli opravit a urobit znovu kasleme uz na dlazbu aj tak okolo nech to aspon spravia na novo a nie su absolutne ochotni nedvihaju telefon, slubia ze pridu nepridu atd..
volala som aj na aaadopyt a tam mi povedali ze to odporucame je platena sluzba a nie je to nijako overovane a dokonca ze sa ani neda dat hodnotenie dodavatelom ak som vyuzila ich sluzby...

takze velky pozor na Febau s.r.o. z Nitry partizanska ulica pan Hudec...

a rovnako neverte odporucaniu na aaadopyt:mad:
ciners
30.06.11,07:58
Lienocka, uz som to tu X-krat pisal, nikto mi neveril. Ziadny AAAdopyt, 123dopyt neponuka referencie na zaklade spokojnosti zakaznika. 80€ natvrdo a si odporucana, to mam z vlastnej skusenosti, ja som ich samozrejma nezaplatil....ale volakedy som dopyt mal aktivny a viem ako to tam chodi.
ski555
30.06.11,16:08
Stále platí pokiaľ je možné zháňať referencie po známych,ktorí tie práce absolvovali.Na tej stránke je to o peniazoch nič iné.
220870
30.06.11,16:23
Mne podobné weby možno každý týždeň ponúkajú všetky možné výhody ,stačí zaplatiť.Prvé miesto na Google je oblúbená fráza.Škoda že veľa ludí si neoveruje a verí klamárom.Ale jedno by ste za tých 20 rokov "demokracie"mali vedieť.Ak je to sro tak je to takmer vždy ........
bob the builder
14.02.13,11:22
Ja mám skúsenosti s 123dopyt.sk Sú to podvodníci ktorých sa nezbavíte.
Pôvodne som prejavil záujem vyskúšať ich systém v skúšobnom termíne za nejakých 40 eur/3mes.
Keď mi prišla faktúra na 40eur + dph tak som im oznámil že nemám záujem o ich služby vzhľadom k tomu že sa mi zdá neseriózne udávať cenu bez DPH a túto informáciu znázorniť niekde v rohu malinkými písmenami.
Napriek tomu mi od nich chodili ponuky. Ale BEZ KONTAKTOV na dopytujúcich pretože som neuhradil faktúru. Kontaktovali ma aj telefonicky kde som im opätovne zdôrazňoval že nemám záujem o ich služby. Na to prišla mailom upomienka. Opakovane som sa vyjadril že nemám záujem a nech mi nič neposielajú. Od vtedy prišlo upomienok asi 5, tvrdošijne trvajú na úhrade, napriek tomu že som sa niekoľkokrát aj písomne vyjadril že nemám záujem, nehovoriac o tom že sú bez kontaktov na dopytujúcich NEPOUŽITEĽNÉ !
Samozrejme som nič neuhradil a potom to prevzala vymáhačská firma logicall ktorú absolútne nezuajíma žiadne vysvetlenie. Trvajú na úhrade aj s vymáhačskými poplatkami (už je to nejakých 80 eur), vyvolávajú, vypisujú maily, obťažujú a vyhrážajú sa exekúciami !
123dopyt NIKD VIAC ! Na tú stránku ani nechoďte !
Lindushka
05.06.14,05:54
Celkovo netreba veriť aaadopytu ako aj iným portálom tohto typu. My ako firma tiež sme už oľutovali peniaze, ktoré sme im na reklamu dali.. Je to jedno veľké klamstvo..
sumcariso
04.03.15,08:10
súhlas
arizona
10.11.15,21:23
Dnes zaregistrovany,hned dva prispevky,hned reklama :( ...dufam, ze nejdes z archivu vytahovat dalsie stare temy,aby si spamoval...