yanko56
30.06.11,15:39
Zdravíčko,

mám xls s 20 000 záznamami a potrebujem nájsť 950 záznamov a skopírovať do iného xls (po celých riadkoch), prosím Vás môžete mi niekto poradiť akým spôsobom by sa to dalo spraviť?

mám jednoznačný identifikátor pre každý záznam, no hľadať a kopírovať to po jednom nie je práve výhra.


Ďakujem :)
marjankaj
30.06.11,14:07
Zdravíčko,

mám xls s 20 000 záznamami a potrebujem nájsť 950 záznamov a skopírovať do iného xls (po celých riadkoch), prosím Vás môžete mi niekto poradiť akým spôsobom by sa to dalo spraviť?

mám jednoznačný identifikátor pre každý záznam, no hľadať a kopírovať to po jednom nie je práve výhra.


Ďakujem :)

V prílohe
Marec66
04.07.11,18:18
Ahoj skús vyfiltrovať identifikátor cez autofilter a následne ho skopíruj. Autofilter má tú výhodu, že je schopný preniesť iba odkryté riadky
marjankaj
04.07.11,18:26
Ahoj skús vyfiltrovať identifikátor cez autofilter a následne ho skopíruj. Autofilter má tú výhodu, že je schopný preniesť iba odkryté riadky

A to má urobiť 950 krát?:eek:
Marec66
05.07.11,08:04
Prepáč, zjavne som Ťa nepochopil. Ale vidím, že už tam máš pripnutý súbor Prenos, ktorý by mal riešiť Tvoj problém. Takže ešte raz sorry. Ak by to nebolo to čo si chcel, rád Ti pomôžem, ak to bude aktuálne

:-)
marjankaj
05.07.11,08:08
Prepáč, zjavne som Ťa nepochopil. Ale vidím, že už tam máš pripnutý súbor Prenos, ktorý by mal riešiť Tvoj problém. Takže ešte raz sorry. Ak by to nebolo to čo si chcel, rád Ti pomôžem, ak to bude aktuálne

:-)

Ja som nechcel nič.

Ja som zadávateľa pochopil takto.
Má záznamy od 1 do 20000 Toto číslo(alebo nejaké iné) je jedinečný identifikátor(teda sa vyskytuje v zozname iba raz).

Z tohto zoznamu potrebuje vybrať cca 950 riadkov. Zrejme má nejaký zoznam identifikátorov (1,19,22,35,48, ..a tak ďalej). Neviem aká je postupnosť.
Automatickým formátom by som možno našiel aj viac ako jeden záznam. Ale na všetkých 950 by som to musel nejako odklikať.

No možno som zo zadania vyčítal, čo tam nebolo.:eek: