Ka.la.
01.07.11,13:02
Dobrý deň, som vysokošolská študentka. v Septembri 2009 som sa zúčastnila 3 zápisov na VŠ, nakoľko zápisy sa konali po tom, ako som obdržala list o prijatí na univerzitu. Keďže som nechcela ostať bez VŠ, zápisu som sa zúčastnila.Po prijatí na moju súčasnú univerzitu som zápisy na predošlých dvoch automaticky písomne zrušila - o čom mám aj doklad. V súčasnej dobe mi však na študijnom oddelení povedali, že som povinná zaplatiť si rok štúdia. Viete mi v tejto veci poradiť???Ďakujem
Chokma
01.07.11,11:06
Ak si nenastupila na ziadnu zo skol a mas doklad o zruseni zapisu, tak skus napisat rektorovi univerzity, kde mu vsetko vysvetlis a daj prilohu ten doklad. A cakaj na vyjadrenie.
zdenka131
01.07.11,11:58
Chokma
01.07.11,13:26
Ja mam skoncene dve vysoke a platenie skolneho ma zasiahlo v poslednom bc. rocniku druhej. Co som platila skolne, to mi bolo vykompenzovane prospechovym stipkom a dokonca som dostala este aj cosi navyse. :--- Ale tak zavisi od vysky skolneho, ktoru dana uni vyzaduje.
Viem, ze ten rok, co nadobudol zakon o skolnom ucinnost, si pomaly kazdy dopisoval s rektorom, aby sa skolneho uchranil, pripadne znizil ho, takze ja som za komunikaciu s nim. Navyse autorka otazky pise, ze ma doklad o zruseni zapisu a teda podla vsetkeho do spomenutych skol nenastupila, a to by mohlo pomoct. ;)