wynk11
01.07.11,14:41
Cavte..
Neviete poradit ako zacat s nudizmom resp naturizmom?
Kde su na Slovensku niejake plaze?
dakujem
marjankaj
01.07.11,12:56
To ťa v tej škole nenaučili ani googlovať?:eek:
wynk11
01.07.11,12:57
To ťa v tej škole nenaučili ani googlovať?:eek:
ale ja myslim ci nema niekto konkretne skusenosti s nudizmom na slovensku
Gina Er
01.07.11,12:58
Cavte..
Neviete poradit ako zacat s nudizmom resp naturizmom?
Kde su na Slovensku niejake plaze?
dakujem
šak sa vyzleč a behaj nahý po byte :D:D:D to Ti ako trénig naturizmu na začiatok stačí
marjankaj
01.07.11,13:01
ale ja myslim ci nema niekto konkretne skusenosti s nudizmom na slovensku

No to prídeš na nudistickú pláž, vyzlečieš sa, občas sa okúpeš a ideš domov. Zväčša za teplého slnečného počasia. V zimnom období sa nedoporučuje.:cool:
Je to podobné ako na bežnej pláži.:---
wynk11
01.07.11,13:02
No to prídeš na nudistickú pláž, vyzlečieš sa, občas sa okúpeš a ideš domov. Zväčša za teplého slnečného počasia. V zimnom období sa nedoporučuje.:cool:
Je to podobné ako na bežnej pláži.:---
ty mas s tym osobnu skusenost :)
marjankaj
01.07.11,13:03
ty mas s tym osobnu skusenost :)

No v zime som ešte nebol:eek:
wynk11
01.07.11,13:12
No v zime som ešte nebol:eek:
a niejaky problem s ovladanim niecoho si nemal?
Gina Er
01.07.11,13:16
a niejaky problem s ovladanim niecoho si nemal?
ak tam ideš za účelom obzerania holých báb,tak budeš mať určite problém s ovládaním niečoho :D:D:D:D:D:D
ale naturisti a nudisti problém nemajú,keďže tam nechodia za účelom obzerania nahých tiel...
a mimochodom,jeden známy mal z toho šok,lebo samé staré Nemky tam boli :D:D:D
wynk11
01.07.11,13:19
ak tam ideš za účelom obzerania holých báb,tak budeš mať určite problém s ovládaním niečoho :D:D:D:D:D:D
ale naturisti a nudisti problém nemajú,keďže tam nechodia za účelom obzerania nahých tiel...
a mimochodom,jeden známy mal z toho šok,lebo samé staré Nemky tam boli :D:D:D
tak pri tych nemkach asi mal opacny problem :)
ale ja tiez nie obzerat len proste to zacat robit lebo je to dost zaujimavy styl zivota..taka volnost..
ale aj ked clovek nejde obzerat tak problemy asi budu s ovladanim nie?
marjankaj
01.07.11,13:19
a niejaky problem s ovladanim niecoho si nemal?

Nemal. Iba keď som tam bol na bicykli a viacej som popil. :---Či aké ovládanie si mal na mysli?:rolleyes:
Gina Er
01.07.11,13:25
tak pri tych nemkach asi mal opacny problem :)
ale ja tiez nie obzerat len proste to zacat robit lebo je to dost zaujimavy styl zivota..taka volnost..
ale aj ked clovek nejde obzerat tak problemy asi budu s ovladanim nie?
:D:Dneviem,ja som ešte nebola...
marjankaj
01.07.11,13:28
:D:Dneviem,ja som ešte nebola...

Ty si na baby?:---:D Kto by to bol povedal:rolleyes::---
Ice dive
01.07.11,13:29
tak pri tych nemkach asi mal opacny problem :)
ale ja tiez nie obzerat len proste to zacat robit lebo je to dost zaujimavy styl zivota..taka volnost..
ale aj ked clovek nejde obzerat tak problemy asi budu s ovladanim nie?

mimotemy no spomenul som si na rozprávanie starších spolužiakov zo ZŠ ako na jednej nemenovanej nudapláži v Rusovciach naháňali kúpajúcich sa so žihľavou...(to bolo ešte v začiatkom 80tych rokov minulého storočia) tak možno ťa táto metóda ťa privedie na iné myšlienky pri "ovládaní"...:D:D:D
Gina Er
01.07.11,13:31
Ty si na baby?:---:D Kto by to bol povedal:rolleyes::---
a na to si ako prišiel?:eek::eek::eek:
Nella_2
01.07.11,13:32
Cavte..
Neviete poradit ako zacat s nudizmom resp naturizmom?
Kde su na Slovensku niejake plaze?
dakujem
http://tvnoviny.sk/spravy/leto-2010/nudaplaze-na-slovensku-kde-vsade-ich-najdete.html

http://image.tvnoviny.sk/media/images/580xX/Jul2010/2168491.jpg
pepsikova
01.07.11,13:32
No to prídeš na nudistickú pláž, vyzlečieš sa, občas sa okúpeš a ideš domov. Zväčša za teplého slnečného počasia. V zimnom období sa nedoporučuje.:cool:
Je to podobné ako na bežnej pláži.:---..

..mojko a ty si aký protivný dneska?..myslím, že tu ide skôr o to, ako nabrať odvahu sa vyzliecť na nuda pláži...ale myslím, že na to, aby sa človek opaľoval nahý, na začiatok nemusí ísť hneď na pláž...sú krásne zákutia , a čisté, aj pri potokoch...a kúpať sa zrovna nemusí..
..a veľa záleží, ako prudérne bol kto vychovaný..čo mu nahota, ako taká, hovorí...a ako komunikuje so svojím telom..lebo to síce znie ako sranda, ale je to dôležité...
marjankaj
01.07.11,13:33
mimotemy no spomenul som si na rozprávanie starších spolužiakov zo ZŠ ako na jednej nemenovanej nudapláži v Rusovciach naháňali kúpajúcich sa so žihľavou...(to bolo ešte v začiatkom 80tych rokov minulého storočia) tak možno ti táto metóda ťa privedie na iné myšlienky pri "ovládaní"...:D:D:D

No miestnym sa nepáčilo, že sú tam nudisti, tak tam dali tabule zákaz kúpania. A policajti potom nabehli a pokutovali tých ktorí sa kúpali a tých ktorí boli vyzlečení.
No miestni boli potom z toho nadšení, že sa nemôžu kúpať.:eek:
Kazu
01.07.11,13:34
tak pri tych nemkach asi mal opacny problem :)
ale ja tiez nie obzerat len proste to zacat robit lebo je to dost zaujimavy styl zivota..taka volnost..
ale aj ked clovek nejde obzerat tak problemy asi budu s ovladanim nie?

Musíš si vyberať len pieskové pláže a tam všetečníka zvedavého jednoducho otočíš do piesku:D
Ice dive
01.07.11,13:38
No miestnym sa nepáčilo, že sú tam nudisti, tak tam dali tabule zákaz kúpania. A policajti potom nabehli a pokutovali tých ktorí sa kúpali a tých ktorí bili vyzlečení.
No miestni boli potom z toho nadšení, že sa nemôžu kúpať.:eek:
no ako decká sme si s tým nikdy problém nerobili, že sme sa tam boli kúpať... síce nie na nudapláž, ale ani raz sme nemali konflikt s policajtmi... a to tam boli rôzne nápisy... vodný zdroj, 5000 KČS pokuta a pod... problém mávali len tí, čo sa provokačne krémovali keď šla okolo hliadka...
marjankaj
01.07.11,13:38
..

..mojko a ty si aký protivný dneska?..myslím, že tu ide skôr o to, ako nabrať odvahu sa vyzliecť na nuda pláži...ale myslím, že na to, aby sa človek opaľoval nahý, na začiatok nemusí ísť hneď na pláž...sú krásne zákutia , a čisté, aj pri potokoch...a kúpať sa zrovna nemusí..
..a veľa záleží, ako prudérne bol kto vychovaný..čo mu nahota, ako taká, hovorí...a ako komunikuje so svojím telom..lebo to síce znie ako sranda, ale je to dôležité...

Pepsi, ale keď dá takú všeobecnú otázku, tak treba postupne zaúčať.:---
marjankaj
01.07.11,13:46
Musíš si vyberať len pieskové pláže a tam všetečníka zvedavého jednoducho otočíš do piesku:D

Zuzka ale to by mu mohol aj zhorieť chrbát.:eek: Radšej nech si vyberie miestečko v tieni.:cool:
pepsikova
01.07.11,13:49
Pepsi, ale keď dá takú všeobecnú otázku, tak treba postupne zaúčať.:---..

...ale však ty si chudáka rovno šmaril "naholičku" medzi vlkov!...:D:D:D
marjankaj
01.07.11,13:53
tak pri tych nemkach asi mal opacny problem :) Ale to nebolo na furt.:---:D
ale ja tiez nie obzerat len proste to zacat robit lebo je to dost zaujimavy styl zivota..taka volnost..
ale aj ked clovek nejde obzerat tak problemy asi budu s ovladanim nie?

Veď sa neboj. Zvykne(š) si.:rolleyes:
Nella_2
01.07.11,14:13
Zuzka ale to by mu mohol aj zhorieť chrbát.:eek: Radšej nech si vyberie miestečko v tieni.:cool:
alebo nech začne, keď je ešte voda studená - a keď bude treba, tak šup do vody schladiť sa (aj ho). :D
wynk11
01.07.11,18:27
alebo nech začne, keď je ešte voda studená - a keď bude treba, tak šup do vody schladiť sa (aj ho). :D
no len v studenej to bude zase az moc male :) ale napad dobry
misoft
01.07.11,18:38
Len tak na okraj: http://www.youtube.com/watch?v=OwELxvG5c-E
Čo je tam trochu nezvyčajné (pri konci šotu cca 56 sekunda - babu v stánku si nevšímajte - je to personál :D)?
rudopp
01.07.11,19:46
Musíš si vyberať len pieskové pláže a tam všetečníka zvedavého jednoducho otočíš do piesku:D

Viem si predstaviť aj niečo máličko:) lepšie ako piesok.
zk24
01.07.11,20:34
Cavte..
Neviete poradit ako zacat s nudizmom resp naturizmom?
Kde su na Slovensku niejake plaze?
dakujem




Ak pojdes do Rusoviec na nuda plaz, s ovladanim nebudes mat problem. Vekovy priemer 75 rokov. Skor by si mal problem ho prebudit aj keby si chcel....
marjankaj
01.07.11,20:34
Viem si predstaviť aj niečo máličko:) lepšie ako piesok.Máličko lepšie?:confused:Nenapínaj:rolleyes:

A čo je tá druhá možnosť?:eek:
marjankaj
02.07.11,15:03
Ak pojdes do Rusoviec na nuda plaz, s ovladanim nebudes mat problem. Vekovy priemer 75 rokov. Skor by si mal problem ho prebudit aj keby si chcel....

A ty si im ho znížila?:---:D
Ice dive
02.07.11,19:47
Tuším to tiež začína na p.
PRHLAVA:D:D:D
lujza.j
02.07.11,19:52
pri Studenom, smer Štvrtok na Ostrove, do prava, je tam jazero s nuda častou:)
marjankaj
02.07.11,19:56
Tuším to tiež začína na p.
A to je iba o máličko lepšie ako piesok?:eek:
No ty sa nám tu vyfarbuješ.:rolleyes:
prudky
07.07.11,11:53
A to je iba o máličko lepšie ako piesok?:eek:
No ty sa nám tu vyfarbuješ.:rolleyes:

Náhodou vôbec nie som farebný :D :
marjankaj
07.07.11,11:54
Nenapallo ma.

Ale určite je to lepšie ako ľadová voda (neprechladneš :D:D:D )

Sado alebo maso?:---
marjankaj
07.07.11,11:57
Náhodou vôbec nie som farebný :D :

No po tej kúre so žihľavou by si aj bol:---
wynk11
07.07.11,15:34
ako pozeram ze tema was chitila viac ako mna :)
marjankaj
07.07.11,15:52
ako pozeram ze tema was chitila viac ako mna :)

Bol si okuknúť tie nemky a prešlo ťa to?:---
wynk11
07.07.11,15:55
Bol si okuknúť tie nemky a prešlo ťa to?:---
nie nebol som len sa chystame aj s priatelkov ale mimo slovenska snad to ovladnem
Nokerla
07.07.11,19:29
Wynk

a kam ides? do FKK?
wynk11
08.07.11,17:32
Wynk

a kam ides? do FKK?
taliansko
marjankaj
08.07.11,17:42
taliansko

To je iba o trochu lepšie ako Vatikán.:---
wynk11
27.07.11,15:52
tak nakoniec bolo uplne super nudaplaz ako ma byt som sa citisl skoro najstarsi a to nemam ani 30rokov
Gina Er
27.07.11,15:59
tak nakoniec bolo uplne super nudaplaz ako ma byt som sa citisl skoro najstarsi a to nemam ani 30rokov
:eek::eek: takže žiadne staré tlsté Nemky? :D:D:D
pivko
27.07.11,16:28
prevetral si bimbasa:confused::D
pivko
27.07.11,16:30
tak nakoniec bolo uplne super nudaplaz ako ma byt som sa citisl skoro najstarsi a to nemam ani 30rokov
Tak to potom ti musel v kuse stáť ak si normálny zdravý chlap;)nosil si na ňom klobúk:confused:
Nokerla
29.07.11,13:04
Vela ludi si pletie nudizmus s erotikou alebo sexom......naturizmus alebo nudizmus s tym nemaju nic spolocne.....kto bol vie o com hovorim.
Gapo
30.07.11,08:14
tak pri tych nemkach asi mal opacny problem :)
ale ja tiez nie obzerat len proste to zacat robit lebo je to dost zaujimavy styl zivota..taka volnost..
ale aj ked clovek nejde obzerat tak problemy asi budu s ovladanim nie?
Myslím, že sa budeš tak hanbiť, že ho budeš mať problém nájsť, keď sa budeš chcieť vycikať :D:D:D