Slávka1901
01.07.11,15:24
Dobrý deň, pred časom som tu pisala o mojej zmluve (výpoved!!!). Dnes mi veduca navrhla bud zmluvu na dobu určitu alebo dobu neurčitu. Vraj majiteľ mi neda odstupne. Čo mam robiť, keď tato firma je same klamstvo a najradšej by som sa hneď zbalila a ukončila to s nimi.

Vopred ďakujem za odpoveď!!!
Gina Er
01.07.11,13:27
Dobrý deň, pred časom som tu pisala o mojej zmluve (výpoved!!!). Dnes mi veduca navrhla bud zmluvu na dobu určitu alebo dobu neurčitu. Vraj majiteľ mi neda odstupne. Čo mam robiť, keď tato firma je same klamstvo a najradšej by som sa hneď zbalila a ukončila to s nimi.

Vopred ďakujem za odpoveď!!!
1.mala si pokračovať v predchádzajúcej téme....
2.odpovedala si si sama...
Slávka1901
01.07.11,13:49
Keď mi skončila zmluva 15.5.2011 a ja som s ich vedomim 16.5.2011 pracovala som v dobe neurčite. No chcu ma dať ako brigádničku no, keď som sa do nich pustila a chcela som odstupne, tak to chcu riešiť, tak že mi daju zmluvu???? To je chore zaobchadzanie so zamestnancom. Mám nárok na odstupne????
Gina Er
01.07.11,13:59
Dobrý deň, pred časom som tu pisala o mojej zmluve (výpoved!!!). Dnes mi veduca navrhla bud zmluvu na dobu určitu alebo dobu neurčitu. Vraj majiteľ mi neda odstupne. Čo mam robiť, keď tato firma je same klamstvo a najradšej by som sa hneď zbalila a ukončila to s nimi.

Vopred ďakujem za odpoveď!!!

ber na dobu neurčitú,alebo to tam ukonči,ale nárok na odstupné nemáš