Mila123
01.07.11,19:59
Je vypnutá STV 3 ??? Na magiu mi nefunguje.....
Dáša_
01.07.11,18:06
ano, od dnes
misoft
01.07.11,18:08
A bez náhrady. Ak budú mať (vraj) peniaze - tak ju znova spustia (vraj).
Stefan2005
01.07.11,18:19
... Ak budú mať (vraj) peniaze - tak ju znova spustia (vraj).

... najprv treba nájsť zdroje na zvýšenie platu p. riaditeľky.
220870
01.07.11,18:29
Nezmysel ktorý mal byť zrušený už dávno.
jelalim
01.07.11,18:31
Nechýba mi, a rovnako by mi nechýbala ani STV1, STV2,....
Mila123
02.07.11,06:01
Ani mne nie , nechýba tá STV 3, 2 si rada pozriem.....napríklad Hríba.....minule ma zaujala kauza Cervanová, a podotýkam, myslela som že tí z Nitry sú ozaj vinní.....ale teraz keď som pozerala reláciu Pod lampou, začala som pochybovať.....
Ľubomír
02.07.11,07:21
Keď si spomeniem na doby keď boli iba dva tv okruhy, tak potom musím konštatovať, že na obrazovkách bolo ďaleko viacej športu ako na špecialnom športovom okruhu. Myslím toho aktualného športu, nie reprízy z pred niekoľkých rokov. V nedeľu bývali športové popolidnia kde sa dostali na obrazovku aj menej popularne športy. Bývali priame prenosy z hokeja každý týždeň. Je na hanbu, keď sl. extraligu dáva český SPORT 1. Načo je potom taký športový kanál? Na dve veci. Tie si môžete doplniť aj sami.
Fero11
02.07.11,08:44
A bez náhrady. Ak budú mať (vraj) peniaze - tak ju znova spustia (vraj).
Alebo zrusia este aj STV2
To co sa deje v tejto republike je uz pomaly horsie ako v grecku. Ked si zobereme ze verojnapravna TV ma prachy od nas + reklamy a ledva sa dokaze uzivit.
Nedavno som citatl ze (nechcem to tu komolit, ale) STV kupila nejake softwarove vybavenie (myslim do strizne) za 500 000 000 Sk a toho softu sa v STV nikto nedotkol pocas 5 rokov a teraz bol tento soft vyradeny, ako prebytocny (tie sumy, roky atd... su orientacne, ale jednalo sa o stovky milionov, ak by niekto hladal, mozno ten clanok najde)
Tak ked sa takto safari z nasimi peniazmi, tak dakujem pekne
misoft
02.07.11,09:10
kupila nejake softwarove vybavenie (myslim do strizne) za 500 000 000 Sk a toho softu sa v STV nikto nedotkol pocas 5 rokov a teraz bol tento soft vyradeny, ako prebytocny
Tomu sa kedysi vravelo "turecké hospodárstvo", dnes "inovácia", "rekonštrukcia", "reštrukturalizácia" - no možno pomenovať jedným slovom - zlodejina!
trisestri
02.07.11,09:20
o stv 3 nejde,lebo ta bola vytvorená za nejakých čudných okolnosti a šport možu davat aj na dvojke,však aj tak tam nemajú čo vysielat,tie sprostosti z archívu že ako stachanovci prekračovali plán a neviem čo,neviem či niekto pozerá-ide o to ako sa šafári v stv,ked ma príjmy z koncesionarských poplatkov,reklám /aj ked menej kvoli obmedzeniam ako komerčné tv/ a predsa vytvará každý rok straty a nikto nemá ochotu zastavit to bačovanie-ved komerčné tv dokážu vyrábat aj vlastné programy,vysielat na 3 kanáloch a ešte k tomu vytvarajú aj zisk-otázka či potrebujeme verejnopravné média a či tie sú schopné efektívne fungovat.
Matasias
02.07.11,09:28
STV3 bola v Magiu vcera nahradena programom CT24. Ak sa nezobrazi automaticky, treba restartovat box.
Mila123
02.07.11,11:19
dokonca, keď 3-ku zrušili, dávajú live prenos z Tour de France na 2-ke......aspoň niečo....
misoft
02.07.11,14:38
tie sprostosti z archívu že ako stachanovci prekračovali plán a neviem čo,neviem či niekto pozerá
Veď predsa musia aj ten prach z toho vytriasť - najlepšie pri upratovaní sa to prehrá - úžitok dvojnásobný: prach vytrasený, činnosť vo vysielaní vykázaná :D:D:D
vcielkaisr
02.07.11,17:42
Veď nemali čo vysielať na dvoch programoch,tak neviem načo im bol ten tretí.
legolas
03.07.11,05:06
Nechýba mi, a rovnako by mi nechýbala ani STV1, STV2,....
:eek::eek:..podľa teba je lepšia JOJ, alebo Markíza čo????, videl si včera tú komédiu na Markíze o 20 hodine? to bola ukážková komédia pre začiatok prázdnin školákom.......
legolas
03.07.11,05:10
Veď nemali čo vysielať na dvoch programoch,tak neviem načo im bol ten tretí.

..tebe sa asi lepšie pozerajú tie telenovely na DOMA nie? a horory na JOJ + strieľačky do zblbnutia a potom sa divíme, čo tá dnešná mládež vyvádza ........
trisestri
03.07.11,11:29
..tebe sa asi lepšie pozerajú tie telenovely na DOMA nie? a horory na JOJ + strieľačky do zblbnutia a potom sa divíme, čo tá dnešná mládež vyvádza ........

a čo také zmysuplné vysiela STV?/áno nájde sa zopár hodnotných filmov,ale častokrát opakujú veci ktoré nikoho nezaujali ani v čase premiéry,majú dost financii v rozpočte aby natočili niečo hodnotné ako bo nedávno svetový román v 10 samostatných dielách, takisto má STV tradíciu v sfilmovaní historických diel, ale teraz sa to zvrhlo na kšeftovanie,myslím že to práve mali na mysli kritici, ved za posledné roky samé kauzy a šafarenie,áno majú dávat aj šport ale nepotrebujú na to samostatný kanál a také finančné náročné projekty ako formula,nba,nhl mali prenechat komerčným tv a oni z tých financii mohli natočit nejaké hodnotné dielo a myslím že kritika STV, neznamená automatický spokojnost s úrovnou komerčných tv-lenže na druhej strane tie vedia lepšie hospodárit a natáčajú aj vlastnú tvorbu,možno o jej úrovni polemizovat,ale nie je bohužial iná alternatíva/
legolas
03.07.11,11:36
a čo také zmysuplné vysiela STV?/áno nájde sa zopár hodnotných filmov,ale častokrát opakujú veci ktoré nikoho nezaujali ani v čase premiéry,majú dost financii v rozpočte aby natočili niečo hodnotné ako bo nedávno svetový román v 10 samostatných dielách, takisto má STV tradíciu v sfilmovaní historických diel, ale teraz sa to zvrhlo na kšeftovanie,myslím že to práve mali na mysli kritici, ved za posledné roky samé kauzy a šafarenie,áno majú dávat aj šport ale nepotrebujú na to samostatný kanál a také finančné náročné projekty ako formula,nba,nhl mali prenechat komerčným tv a oni z tých financii mohli natočit nejaké hodnotné dielo a myslím že kritika STV, neznamená automatický spokojnost s úrovnou komerčných tv-lenže na druhej strane tie vedia lepšie hospodárit a natáčajú aj vlastnú tvorbu,možno o jej úrovni polemizovat,ale nie je bohužial iná alternatíva/

..to nemyslíš vážne čo si teraz popísala, tak sa lepšie pozeraj, čo dávajú komerčné TV, či sa ti páčila Super Star kde za každými 2 pesničkami bola 15 min. reklamná pauza? len aby to natiahli.. tam si naplnia vrecká ..., ja by som komerčné TV zrušil, sú o ničom, dávajú brakovky ako v 5 lige na dedine vo futbale.......
legolas
03.07.11,11:49
o stv 3 nejde,lebo ta bola vytvorená za nejakých čudných okolnosti a šport možu davat aj na dvojke,však aj tak tam nemajú čo vysielat,tie sprostosti z archívu že ako stachanovci prekračovali plán a neviem čo,neviem či niekto pozerá-ide o to ako sa šafári v stv,ked ma príjmy z koncesionarských poplatkov,reklám /aj ked menej kvoli obmedzeniam ako komerčné tv/ a predsa vytvará každý rok straty a nikto nemá ochotu zastavit to bačovanie-ved komerčné tv dokážu vyrábat aj vlastné programy,vysielat na 3 kanáloch a ešte k tomu vytvarajú aj zisk-otázka či potrebujeme verejnopravné média a či tie sú schopné efektívne fungovat.

asi im zisky padajú z nebíčka ako píšeš, ty vidíš len bačovanie na STV, a komerčné poplatky..nie si náhodov z BA..??????
video1983
03.07.11,11:56
netreba sa hadat , kt. tv je lepsia ci horsia, kazda ma svoje za a proti, len treba povedat jedno. cisto sportovy kanal na slovensku by mal byt , je to obrovska hanba ze napr. slovensku hokej.extraligu vysiela ceska tv! slovensku fut.ligu vysiela len jeden provider. samozrejme tych ludi co sport nezaujima im to je uplne jedno ci nejaka stv3 sa zrusila ci nie, ale budme objektivny , markza , joj, komerica, ta3 spravodajstvo, stv vsetko co sa nezmestilo do komercie a kde je sport kanal?
trisestri
03.07.11,12:08
asi im zisky padajú z nebíčka ako píšeš, ty vidíš len bačovanie na STV, a komerčné poplatky..nie si náhodov z BA..??????

Z Blavy nie som ani náhodou-chceš povedat že si absolútne spokojná s tým ako išli peniaze napríklad pre štúdio Beta,ako sa robili zmluvy z externými firmami,ako teraz sa platí Hríbovi/kritizoval šafárenie len dokial sám sa na tom nepriživuje/?
A je málo 1,5 miliardy bývalych korún na tvorbu vlastných programov a kvalitného obsahu,napriek tomu tu stále každý rok je strata?
Komerčné TV žijú z reklám,inak by boli za poplatky a čo sa týka programu myslel som Ordináciu,Panelák,Teleráno atd,nie všetko je úplný brak,zase je chýba že máme nefunkčnú radu pre vysielanie-lebo evidentne by mali lietat vysoké pokuty jedna radost-sex,vulgarity,urážky,brutalita,hrubé násilie atd to je obsah vysielania komerčných staníc pred 22 hodinou./vrcholom bolo vysielanie velmi brutálneho filmu Rituál na Doma o 18 hodine/
legolas
03.07.11,13:04
Z Blavy nie som ani náhodou-chceš povedat že si absolútne spokojná s tým ako išli peniaze napríklad pre štúdio Beta,ako sa robili zmluvy z externými firmami,ako teraz sa platí Hríbovi/kritizoval šafárenie len dokial sám sa na tom nepriživuje/?
A je málo 1,5 miliardy bývalych korún na tvorbu vlastných programov a kvalitného obsahu,napriek tomu tu stále každý rok je strata?
Komerčné TV žijú z reklám,inak by boli za poplatky a čo sa týka programu myslel som Ordináciu,Panelák,Teleráno atd,nie všetko je úplný brak,zase je chýba že máme nefunkčnú radu pre vysielanie-lebo evidentne by mali lietat vysoké pokuty jedna radost-sex,vulgarity,urážky,brutalita,hrubé násilie atd to je obsah vysielania komerčných staníc pred 22 hodinou./vrcholom bolo vysielanie velmi brutálneho filmu Rituál na Doma o 18 hodine/
..ty si taká ako náš bývalý havel, aj on nazval bytovky králikárne a dodnes v nich ľudia žijú a nie zajace, nebyť tých králikárni, tak by bolo hódne bezdomovcov a tak je to aj s našou terajšou vládou..ruka ruku myje, namastili si všetci čo zakladali komerčné TV dobre vrecká, nielen ako píšeš že len v STV, a to teleráno je na prd, čo sa ti na ňom páči? že si mastia papule? ej, ej, teba tak poslať na ulicu....
Dáša_
03.07.11,13:20
ako teraz sa platí Hríbovi/kritizoval šafárenie len dokial sám sa na tom nepriživuje/?


Prosím ťa, ako sa platí Hríbovi? Koľko? Pre koľko ľudí?
trisestri
03.07.11,16:30
..ty si taká ako náš bývalý havel, aj on nazval bytovky králikárne a dodnes v nich ľudia žijú a nie zajace, nebyť tých králikárni, tak by bolo hódne bezdomovcov a tak je to aj s našou terajšou vládou..ruka ruku myje, namastili si všetci čo zakladali komerčné TV dobre vrecká, nielen ako píšeš že len v STV, a to teleráno je na prd, čo sa ti na ňom páči? že si mastia papule? ej, ej, teba tak poslať na ulicu....

asi nepoznáš moje príspevky,posudzuješ zbrklo ako na základe iba povrchného hodnotenia-ja sa zastavam lavicových hodnot,vlastnej kultúry,rozumnej miery solidarity a ty ma staváš na jednú úroven tých čo ma kvoli tomu tvrdo atakujú-na ulicu by skor trebalo tých čo tvrdia že treba zrušit dane a odvody a mladých ktorý utočia na vyplacanie dochodkov,pričom zabudajú na to že raz oni možú byt ,nezamestnaný,v núdzi alebo budú raz starý a chorý.
trisestri
03.07.11,17:42
tu je článok k Hríbovi http://www.cas.sk/clanok/200468/moralista-hrib-zmyka-telerozhlas-co-to-da-10-600-eur-mesacne.html
a ešte dodám že u nás stv 3 bola v ponuke iba drahšieho balíka, niektorý ešte pamätajú aférku ked sme kvoli tomu takmer nemohli sledovat štart naších biatlonistov na zimných OH,až po protestoch to dali aj na dvojke.
Aj napriek tomu že nemám financii nazvyš kvoli športe na trojke som si objednal rozšírený balík tv,po troch mesiacoch ho bez oznámenia a udania dovodu vyhodili z ponuky a teraz paradoxne po zrušení trojky som konečne videl prenos z ME na dvojke ,predtým ešte bol aj prenos s pretekov formuly na dvojke.
Takisto niektoré športové podujatia a ligu nakúpili nejaké kablové spoločnosti, tým tiež obmedzili možnosti trojky.
Nechápem prečo by verejnoprávne stanice nemali byt v základnej ponuke,ked si za ne platíme koncesie.
Dáša_
03.07.11,18:00
tu je článok k Hríbovi http://www.cas.sk/clanok/200468/moralista-hrib-zmyka-telerozhlas-co-to-da-10-600-eur-mesacne.html


od juraja Kušnierika



"To čo má byť v tom Novom (http://www.inclick.sk/returns/redirect.php?goto=918&pr=0.1&w_id=494&tstamp=1309719375&pid=1108&cd=7c45ef977bc8023980bdcf51302e54f4&f=1) čase?" pýtal sa ma jeden známy slovenský herec, ktorého som v piatok stretol na ulici. Bolo mu jasné, že sumy, uvedené v týchto bulvárnych novinách hovorili len to, že Hríbova Lampa je pre televíziu lacnou záležitosťou. Ale väčšine čitateľov Nového času to jasné nie je a titulkou podsunutá predstava, že Hríb vyžmýka televíziu za jeden večer o 2650 Euro (v samotnom článku je vysvetlené, že v tom je zahrnuté všetko od kameramanov po hostíí) je určená len pre jediné: "Vytvárajú iba nenávisť," povedal veľmi presne môj kamarát herec.
A ja, slobodný človek a dlhoročný spolupracovník (spolužmýkač) Štefana Hríba iba odkazujem kolegom z Nového (http://www.inclick.sk/returns/redirect.php?goto=927&pr=0.1&w_id=494&tstamp=1309719375&pid=1108&cd=84f35231eb67883b30b3f07fdff0d857&f=1) času: Hanbite sa! Hoci viete, koľko stoja relácie v televíziách a aké sú honoráre moderátorov, či scenáristov, vy počítate s neinformovanosťou a nízkymi pudmi vašich čitateľov a snažíte sa ich doviesť k tomu, že "moralista Hríb" zneužíva verejnoprávnu televíziu. Viete, že to tak nie je, no nehanbíte sa dať to do svojich novín. Nie je vám to trápne?

a nejaké čísla z diskusie


Hodina programu na trojka stoji v priemere 3500 €
hodina programu na dvojke stoji v priemere 7000 €
hodina programu na jednotke v priemere 10 500 az 11 000 €
hodina hribovej relacie stoji(to co plati stv priamo plus to co plati tej agenture) 1835,7375 € co je stvrtina priemeru toho co stoji hodina vysielania na dvojke a sestina toho co stoji hodina programu na stv 1. a to vysdiela STV aj znacne vacsie kraviny ako je nejaka lampa
aby sme boli trocha v obraze
trisestri
03.07.11,18:14
No ako moralista mohol vysvetlit prečo to vyrába ovela drahšie pre stv ako to robil pre jojku./ktovie či dlhodobá destibilizácia a žmýkanie stv nie je aj účelové,kedže pri moci sú dlhodobo politici ktorý majú blízko ku komerčným tv/
Dáša_
03.07.11,18:18
No ako moralista mohol vysvetlit prečo to vyrába ovela drahšie pre stv ako to robil pre jojku./ktovie či dlhodobá destibilizácia a žmýkanie stv nie je aj účelové,kedže pri moci sú dlhodobo politici ktorý majú blízko ku komerčným tv/

na jojke relácia trvala kratšie, začínala až okolo 10 hodiny večer. Teraz začína oveľa skôr. Naviac, na jojke neplatili napríklad hudbu. teraz sú okrem iného dokrútky. To len tak na okraj
trisestri
03.07.11,18:28
na jojke relácia trvala kratšie, začínala až okolo 10 hodiny večer. Teraz začína oveľa skôr. Naviac, na jojke neplatili napríklad hudbu. teraz sú okrem iného dokrútky. To len tak na okraj

no aj tak ten rozdiel je asi dvojnásobný,nemyslím že by tolko stála hudba a dokrútky ,aký je cenový rozdiel-možno by trebalo porovnat pre objektívitu čo stojí tvorba iných programov v porovnatelnej dlžke a kategorii-ono je to tak jedný kritizujú a ked sú pritom zrazu zistujú že tvorba programu aj niečo stojí,mohol ostat pri obdobnom formáte ako na joj,ked stv je v problémoch a nemá na rozhadzovanie ale to je obšírna téma,nie je na tu taký priestor.
zacik23
04.07.11,09:13
zbytocnost tohto kanalu hadam najlepsie vystihuje to, ze STV nema vysielacie prava na nasu najvyssiu futbalovu a hokejovu ligu (najpopularnejsie+najsledovanejsie sporty na SVK)...

Koho uz len zaujima napr. argentinska futbalova liga alebo dookola beziace zaznamy z MS v hokeji?
trisestri
04.07.11,09:29
A je smutné že by som ani niekedy nepomyslel že ked sme mali 2 programy že sme mali toho viac na pozeranie a hlavne o víkendoch,ako teraz ked ich máme 28 a nie je takmer čo pozerat-dookola tie isté thilery a akčaky ala Seagal,Chan,Noris,Willis alebo americké komédie kde sa s prepačením grcá,soplí a kde sa často hulvátským sposobom zosmiešnujú chorých.
chýbaju také zábavne programy ako bolo Bakalári,Možno príde aj kúzelnik,Vtipnejší vyhráva-vymizol typ skečov alebo zábavných scénok,takisto ako konverzačné komédie a iné žánre
video1983
04.07.11,09:31
vtipnejsi vyhrava :D

zabudol si na repete! :D
vcielkaisr
09.07.11,06:03
Tak asi budeme musieť oprášiť domáci archív videokaziet a dvd.