vierca7
03.07.11,11:08
ahojte,
surne by som potrebovala spravne odpovede aktualnych testov na vodicak. viem, existuje niekolko stranok, kde sa da testovat online, ale ja prave potrebujem tie spravne odpovede vytlacit. dufam, ze sa najde niekto, kto bude ochotny mi ich poslat na e-mail. velmi by mi to pomohlo.
dakujem.
zuzusa
03.07.11,09:50
Tu je iba jedna rada:Učiť sa,učiť sa,učiť sa.
Termo88
03.07.11,10:20
Keď nastane dopravná tragédia zapríčinená vodičom, ktorý neovláda pravidlá cestnej premávky a s nimi súviciace predpisy a pri ktorej sa niekto zraní alebo nedajboh zahynie, kto a akým spôsobom takúto situáciu vysvetlí rodine poškodených?
buchač
03.07.11,10:35
ahojte,
ale ja prave potrebujem tie spravne odpovede vytlacit.


Tu je iba jedna rada:Učiť sa,učiť sa,učiť sa.


Keď nastane dopravná tragédia zapríčinená vodičom, ktorý neovláda pravidlá cestnej premávky a s nimi súviciace predpisy a pri ktorej sa niekto zraní alebo nedajboh zahynie, kto a akým spôsobom takúto situáciu vysvetlí rodine poškodených?

...múdro vravíte , jak z knihy ...:rolleyes:

Len ako sa dotyčný uchádzač dozvie , či aj správne odpovedal na otázku ...
Predsa samokontrola je najlepší spôsob učenia sa ...;)

Čo sa týka testov , myslím si ( pokiaľ k zmene nedošlo ) , že je viacero variant testov na skúšky , takže predpokladám , že aj zbytočné by bolo nabifľovať sa tie ..." a, b , c " odpovede .....či .....?
vierca7
03.07.11,12:16
ved ja to nemyslim na biflovanie sa 1b, 3c, to sa podla mna pri 35 druhoch testov nabiflovat ani neda. potrebujem to prave na tu sebakontrolu. spravim si test na papieri a co? je mi na nic, kedze si to nemam ako skontrolovat.
samozrejme, slovac, kazdy hned mysli na nejake podvadzanie... ake smutne.
aspon mne sa osvedcilo robenie testov takto na papieri /pred niekolkymi rokmi/. a kde som sa pomylila, tie som robila znovu a znovu, vratila sa k vysvetleniu v zakone ci vyhlaske, az kym som to nemala na 100 %.
vazne sa nikto nenajde, co by bol ochotny mi to poslat?
Ice dive
03.07.11,12:25
za čias keď som ja robil vodičák, bola na to taká knižka, kde boli tie testy všetky spísané a vzadu správne odpovede.... je síce 35 variant, ale otázky sa v nich opakujú....
inak stačilo si 2x prečítať zákon o cestnej premávke a pozrieť do testov a hneď sa dali spraviť na 100 % keďže správna odpoveď bola spravidla tá najdlhšia, resp. ostatné dve boli absolútna blbosť, keď sa človek nad nimi zamyslel... napr. Rozvietiť svetlá na vozidle má vodič povinnosť:
A) za zníženej viditeľnosti, daždivého počasie....
B) ak na to dajú súhlas všetcia spolucestujúci (čo asi spraví chudák, ak bude v aute sám..)
C) ak na to dajú súhlas okoloidúci po vozovke...
220870
03.07.11,12:56
ved ja to nemyslim na biflovanie sa 1b, 3c, to sa podla mna pri 35 druhoch testov nabiflovat ani neda. potrebujem to prave na tu sebakontrolu. spravim si test na papieri a co? je mi na nic, kedze si to nemam ako skontrolovat.
samozrejme, slovac, kazdy hned mysli na nejake podvadzanie... ake smutne.
aspon mne sa osvedcilo robenie testov takto na papieri /pred niekolkymi rokmi/. a kde som sa pomylila, tie som robila znovu a znovu, vratila sa k vysvetleniu v zakone ci vyhlaske, az kym som to nemala na 100 %.
vazne sa nikto nenajde, co by bol ochotny mi to poslat?
Ja som sa to tiež presne takto ako vy učil.
Tu som to uložil .Dúfam ,že budú pasovať na tie vaše testy.Slnko vie koľko sa ich po svete potuluje.:D
https://picasaweb.google.com/107564108512268292937/TEST#5625127106558193154
buchač
03.07.11,13:20
ved ja to nemyslim na biflovanie sa 1b, 3c, to sa podla mna pri 35 druhoch testov nabiflovat ani neda. potrebujem to prave na tu sebakontrolu. spravim si test na papieri a co? je mi na nic, kedze si to nemam ako skontrolovat.
samozrejme, slovac, kazdy hned mysli na nejake podvadzanie... ake smutne.
aspon mne sa osvedcilo robenie testov takto na papieri /pred niekolkymi rokmi/. a kde som sa pomylila, tie som robila znovu a znovu, vratila sa k vysvetleniu v zakone ci vyhlaske, az kym som to nemala na 100 %.
vazne sa nikto nenajde, co by bol ochotny mi to poslat?
Sú to testy , ktoré nemusíš nikde posielať ...sama si vyhodnotíš ...;)

Test na vodičák 01
Test na vodičák 02
Test na vodičák 03
Test na vodičák 04
Test na vodičák 05
Test na vodičák 06
Test na vodičák 07
Test na vodičák 08
Test na vodičák 09
Test na vodičák 10
Test na vodičák 11
Test na vodičák 12
Test na vodičák 13
Test na vodičák 14
Test na vodičák 15
Test na vodičák 16
Test na vodičák 17
Test na vodičák 18
Test na vodičák 19
Test na vodičák 20
Test na vodičák 21
Test na vodičák 22
Test na vodičák 23
Test na vodičák 24
Test na vodičák 25
Test na vodičák 26
Test na vodičák 27
Test na vodičák 28
Test na vodičák 29
Test na vodičák 30
Test na vodičák 31
Test na vodičák 32
Test na vodičák 33
Test na vodičák 34
Test na vodičák 35

http://www.testynavodicak.sk/nove-testy-na-vodicak/

Originál policajné testy do autoškoly:
- Cvičné testy do autoškoly aj s odpoveďami
- Originál policajné testy do autoškoly

...ale ak si to stiahnuť budeš chceť ( ozaj ...a vieš ???...bez urážky ... ;), tak sa zaregistruj ...

http://www.warez.lapaj.net/original-policajne-testy-do-autoskoly-t2970.html
vierca7
03.07.11,15:23
Ja som sa to tiež presne takto ako vy učil.
Tu som to uložil .Dúfam ,že budú pasovať na tie vaše testy.Slnko vie koľko sa ich po svete potuluje.:D
https://picasaweb.google.com/107564108512268292937/TEST#5625127106558193154
dakujem.
vierca7
03.07.11,15:28
Sú to testy , ktoré nemusíš nikde posielať ...sama si vyhodnotíš ...;)

Test na vodičák 01
Test na vodičák 02
Test na vodičák 03
Test na vodičák 04
Test na vodičák 05
Test na vodičák 06
Test na vodičák 07
Test na vodičák 08
Test na vodičák 09
Test na vodičák 10
Test na vodičák 11
Test na vodičák 12
Test na vodičák 13
Test na vodičák 14
Test na vodičák 15
Test na vodičák 16
Test na vodičák 17
Test na vodičák 18
Test na vodičák 19
Test na vodičák 20
Test na vodičák 21
Test na vodičák 22
Test na vodičák 23
Test na vodičák 24
Test na vodičák 25
Test na vodičák 26
Test na vodičák 27
Test na vodičák 28
Test na vodičák 29
Test na vodičák 30
Test na vodičák 31
Test na vodičák 32
Test na vodičák 33
Test na vodičák 34
Test na vodičák 35

http://www.testynavodicak.sk/nove-testy-na-vodicak/

Originál policajné testy do autoškoly:
- Cvičné testy do autoškoly aj s odpoveďami
- Originál policajné testy do autoškoly

...ale ak si to stiahnuť budeš chceť ( ozaj ...a vieš ???...bez urážky ... ;), tak sa zaregistruj ...

http://www.warez.lapaj.net/original-policajne-testy-do-autoskoly-t2970.html
dakujem. tamtu stranku s testami poznam, testy aj mam, len tie odpovede pre vlastnu kontrolu som potrebovala pre cloveka bez pc. ano, aj taki este existuju :-)
buchač
03.07.11,18:41
ved ja to nemyslim na biflovanie sa 1b, 3c, to sa podla mna pri 35 druhoch testov nabiflovat ani neda. potrebujem to prave na tu sebakontrolu. spravim si test na papieri a co? je mi na nic, kedze si to nemam ako skontrolovat.
samozrejme, slovac, kazdy hned mysli na nejake podvadzanie... ake smutne.
aspon mne sa osvedcilo robenie testov takto na papieri /pred niekolkymi rokmi/. a kde som sa pomylila, tie som robila znovu a znovu, vratila sa k vysvetleniu v zakone ci vyhlaske, az kym som to nemala na 100 %.
vazne sa nikto nenajde, co by bol ochotny mi to poslat?

Varianta č.2

http://www.vodicak.sk/galeria/maxi_1.jpg
Základná učebnica s predpismi o cestnej premávke podľa zákona č. 8/2009 Z. z. o cestnej premávke a podľa vyhlášky MV SR č. 9/2009 Z. z., ktorou sa vykonávajú niektoré ustanovenia zákona č. 8/2009 Z. z. Aktualizované vydanie pre rok 2010.
http://www.vodicak.sk/galeria/mini_2.jpg
titul bol vydaný 10.2.2009

(platné od 1. februára 2009). Kniha je úplne iná ako v minulosti. Je skomentovaná a doplnená kresbami konkrétnych situácií vyplývajúcich z jednotlivých ustanovení nového zákona, aby sa problematika jednoduchšie pochopila a komentár tak detailne vysvetlil celú problematiku cestnej premávky. Zároveň sa v samostatnej kapitole priamo na simulovaných dopravných situáciách podrobne rozoberajú postupy ako riešiť často veľmi zložité situácie priamo na križovatkách, ktoré nie sú rozlíšené dopravnými značkami, sú rozlíšené dopravnými značkami, prípadne na križovatkách, ktoré sú riadené svetelným zariadením. Kniha obsahuje i skúšobné testy zo spomínaných zákonov a vyhlášky, dopravných značiek a dopravných situácií.

...atď
yoyo3333
03.07.11,21:06
za čias keď som ja robil vodičák, bola na to taká knižka, kde boli tie testy všetky spísané a vzadu správne odpovede.... je síce 35 variant, ale otázky sa v nich opakujú....
inak stačilo si 2x prečítať zákon o cestnej premávke a pozrieť do testov a hneď sa dali spraviť na 100 % keďže správna odpoveď bola spravidla tá najdlhšia, resp. ostatné dve boli absolútna blbosť, keď sa človek nad nimi zamyslel... napr. Rozvietiť svetlá na vozidle má vodič povinnosť:
A) za zníženej viditeľnosti, daždivého počasie....
B) ak na to dajú súhlas všetcia spolucestujúci (čo asi spraví chudák, ak bude v aute sám..)
C) ak na to dajú súhlas okoloidúci po vozovke...

Keď som si ja robil vodičák (1996) tak to že je správana odpoveď tá najdlhšia ešte platilo s výnimkou myslím 5-6 odpovedí, ktoré sa bolo treba naučiť. No teraz to neplatí už ani zďaleka. A tiež nieje tak úplne pravdou že ostatné dve odpovede sú blbosti. Práveže veľa krát človek nevie čo začiarknúť. Keby to bolo také jednoduché, tak by nebolo tolko opravných... (alebo je tolko blbov?);)
buchač
04.07.11,04:48
Keď som si ja robil vodičák (1996) tak to že je správana odpoveď tá najdlhšia ešte platilo s výnimkou myslím 5-6 odpovedí, ktoré sa bolo treba naučiť. No teraz to neplatí už ani zďaleka. A tiež nieje tak úplne pravdou že ostatné dve odpovede sú blbosti. Práveže veľa krát človek nevie čo začiarknúť. Keby to bolo také jednoduché, tak by nebolo tolko opravných... (alebo je tolko blbov?);)

J E ...a potom to na cestách aj tak vyzerá !!!

...stačí si len štatistické údaje pozrieť , kto je príčinou a aj čo je príčinou nehodovosti na cestách ...

...príčiny sú rôzne ...neprimeraná rýchlosť , podcenenie stavu vozovky , frajerina , slabá prax , v neposlednej miere aj autoškola - aj tie sú na houbes poniektoré .......a keď sa do toho zamontuje aj alkohol , zbohom rodina ...

...veľké percento - nad 70 % - je ale práve tá mladícka nerozvážnosť , veď čo už len s takým " šoférom " , ktorý po 3 týždňoch si sadne ešte s " teplým " vodičákom za silnú mašinu a hajde na cesty frajerinu strúhať ???

K tým otázkam ...dávno som robil vodičák , no vtedy boli aj také odpovede , že sa líšili len interpunkčným znamienkom - text bol inak rovnaký ...a včul buď múdry...:rolleyes:
pepele
17.09.14,13:31
Nie je pravda ze hlavne ludia su blbi, preto je tolko opravakov.

Tie otazky su v poslednom case ukrutne idiotsky a nejednoznacne postavene. A este tie internetove maju niektore nespravne odpovede (http://www.testynavodicak.sk/nove-testy-na-vodicak/).
A dokonca sa otazky castokrat ani netykaju predmetu testu, t.z.n. Vodicske opravnenie sk. B, AM
Mam casto pocit, ze je to zamer, aby vybrali viac na kolkoch pri opravakoch. A Autoskoly na tom maju tiez svoj zaujem...

Suhlasim s prispevkom ze kedysi boli otazky jasne a zretelne. Teraz robi moja zena a naozaj niektore su neuveritlene nezmysly.

Aky mate Vy nazor na otazky v r.2014 ? Normalne som uvazoval podat podnet na ministerstvo, alebo parlament, aby prehodnotili tie otazky, nech su jednoznacne a nech testuju to co maju a nie slovickarenie a hluposti. Co Vy na to ?
Ing. Ľubomír Janoška
17.09.14,13:45
Ešte sa občas stáva, že viaceré odpovede sú rovnako dlhé. SPRAVIDLA platí, že správna odpoveď je tá, ktorá obsahuje slovo SPRAVIDLA :)