Daniela 7
03.07.11,12:55
Ahojte poradaci
Ako je to s dovolenkou ,alebo PN pri podnikaní popri zamestnaní.Môžem pri dovolenke ďalej predávať a pod?A ako je to pri PN? Som napr.chorá a nechodím do práce.Akú PN mi doktorka vystaví? Len pre zamestnávateľa,alebo aj pre mňa ako podnikateľa?Mohla by som pracovať popri PN ako podnikateľ?Za odpovede moc ďakujem
Gina Er
03.07.11,11:13
Ahojte poradaci
Ako je to s dovolenkou ,alebo PN pri podnikaní popri zamestnaní.Môžem pri dovolenke ďalej predávaťÁNO a pod?A ako je to pri PN? Som napr.chorá a nechodím do práce.Akú PN mi doktorka vystaví? vystaví pre zamestnávateľa aj pre podnikateľa,ktorú odnesieš na soc.poisťovňuLen pre zamestnávateľa,alebo aj pre mňa ako podnikateľa?Mohla by som pracovať popri PN ako podnikateľ? NIE Za odpovede moc ďakujem
v texte
veronikasad
03.07.11,11:38
Ahojte poradaci
Ako je to s dovolenkou ,alebo PN pri podnikaní popri zamestnaní.Môžem pri dovolenke ďalej predávať a pod?A ako je to pri PN? Som napr.chorá a nechodím do práce.Akú PN mi doktorka vystaví? Len pre zamestnávateľa,alebo aj pre mňa ako podnikateľa?Mohla by som pracovať popri PN ako podnikateľ?Za odpovede moc ďakujem
si povinným platitelom odvodov do SP ako SZČO ?