bejtka
04.07.11,09:05
chcela by som jadro z pórobetónových tvárnic a nechcem si volať firmu, radšej si to spravím sama. tak ak by s tým mal niekto skúsenosti tak by som veľmi poďakovala za rady a skúsenosti v tejto oblasti... :)
verkaz
04.07.11,07:22
Aké máš teraz jadro ? Ak staré umakardové, tak všetko o prerábaní nájdeš v téme o prerábaní bytu alebo hľadaj podobnú tému o tom sa tu popísalo veľa.
Ľubomír
04.07.11,10:43
chcela by som jadro z pórobetónových tvárnic a nechcem si volať firmu, radšej si to spravím sama. tak ak by s tým mal niekto skúsenosti tak by som veľmi poďakovala za rady a skúsenosti v tejto oblasti... :)

Nič proti svojpomoci, ale chce to odborníka na vodu, plyn a elektriku. Takú prestavbu by som jednoznačne zveril firme. Treba nájsť firmu, ktorá ti to urobí za 5 precovných dní. Ja som to tak vyriešil a aj tak som potreboval nervy ako špagáty. Pri prestavbe firmou sa postaráš iba o farbu obkladov, sanity a doplnkov. Zbytok je to na nich.
Indeed
03.06.12,04:03
chcela by som jadro z pórobetónových tvárnic a nechcem si volať firmu, radšej si to spravím sama. tak ak by s tým mal niekto skúsenosti tak by som veľmi poďakovala za rady a skúsenosti v tejto oblasti... :)

Tak to je teda ODVAHA ! Klobúk dole !