roman29
04.07.11,10:26
Napiste vas nazor na teleshopping ! Idealne by bolo ak sem napisu ludia co maju konkretne skusenosti !

Podla mna su to samozrejme odrby, zase na druhej strane - ako by mohla rovnaka spolocnost roky a roky propagovat svoje vyrobky ? Hadam existuje nejaka ochrana spotrebitela ?

Napr. teraz naposledy som videl prezentaciu nozov. Pozriem si to uz len kvoli zabaveniu (pre mna lepsia zabava ako Panelak a pod :) )

Super skvely noz, ktory vie rezat klince, a hned v zapati nakrajate tenucke platky kadecoho.
K tomu zadarmo noz na bylinky .... k tomu akurat prave teraz zadarmo vykostovaci noz .... este zadarmo noz na ovocie ... a to nie je vsetko, k tomu zadarmo filetovaci noz .... zadarmo noznice .... k tomu zadarmo este sada 4 steakovych nozov ... a to vsetko s praktickym stojanom.
Samozrejme to nie je vsetko, ak si objednate hned, dostanete dalsiu takuto kompletnu sadu ZADARMO ! :D

Takze ten "jeden" noz stoji 49.90eur (v skutocnosti teda 20 kuskov za tu cenu). Schvalne by som bol zvedavy, ak by som ho hned otupil alebo zlomil na klincoch, ci by som nieco vyreklamoval ? Alebo im to vo velkej vacsine pripadov prejde ? Ved nech mi nikto nevravi ze taky super ultra mega noz moze stat v priemere 2.50eur ....
camozzi
04.07.11,08:38
Castokrat sa v TS prezentuju vyrobky v superlativoch a tak, ze ich opisanymi sposobmi moze pouzit len totalny idiot (rezanie klincov nozom).
Podobne su na tom aj reklamy na pracie prasky. Za vsetky spomeniem notoricky znamy prasok v ruzovom obale, ktory podla vyrobcu asi nema na svete konkurenciu. V Madarsku skoncil vyrobca tohto prasku s pokutou takmer 66 tisic eur za klamlivu reklamu.
KoxXxo
04.07.11,16:26
Pozeraj radšej "Hrajíci se koťata".
Gina Er
04.07.11,16:33
Pozeraj radšej "Hrajíci se koťata".
a prečo? telešoping je častokrát zábavnejší ako hlavný program v TV :D:D:D:D:D:D:D:D:D
no nekúp to!
ja som si asi pred 10 rokmi kúpila zázračnú panvicu na pečenie bez tuku....upečiete všetko,zeleninu,mäso,chrumkavé zemiaky,koláče a to všetko bez kvapky oleja! zdravé stravovanie zaručené!
PRD !!! prihorelo mi to a milú zázračnú panvicu som po troch pokusoch vyhodila....stála asi 1500 korún+poštovné+dobierka....
Teraz ju znova vytiahli,ale vynovenú,so zázračným keramickým povrchom na vnútornej strane. OMG
durisovad
04.07.11,17:38
Taketo reklamy su navonane zdochliny. Nafilmovat sa da vsetko mozne, len realita byva velmi odlisna. Jedna znama kupila supravu na malovanie, ktora vraj namaluje bez problemov a bez striekancov vsetko mozne, ale vobec to nebola pravda. Valec, v ktorom bola farba, sa kazdu chvilu upchaval, z toho, co malo malovat, odkvapkavala farba.
video1983
04.07.11,17:48
no ja som si objednal kozmodisk bol to pas na krize a ten na cely chrbat, a pozival som len ten pas, a pomohol mi!

asoi pred mes. som si objednal tu sadu na malovanie nie valec, ale to na striekanie, vyskusam to uz o par dni dam vedit,
mame som kupil zumbu z tadial ta je spokojna :D
Gina Er
04.07.11,17:53
no ja som si objednal kozmodisk bol to pas na krize a ten na cely chrbat, a pozival som len ten pas, a pomohol mi!

asoi pred mes. som si objednal tu sadu na malovanie nie valec, ale to na striekanie, vyskusam to uz o par dni dam vedit,
mame som kupil zumbu z tadial ta je spokojna :D
tak tú srandu na striekanie by som aj ja chcela,daj vedieť :D
video1983
04.07.11,17:56
gina ale ja to mam na malovanie :D :D :D
video1983
04.07.11,17:57
roman29
05.07.11,19:42
ja som si asi pred 10 rokmi kúpila zázračnú panvicu na pečenie bez tuku....upečiete všetko,zeleninu,mäso,chrumkavé zemiaky,koláče a to všetko bez kvapky oleja! zdravé stravovanie zaručené!
PRD !!! prihorelo mi to a milú zázračnú panvicu som po troch pokusoch vyhodila....stála asi 1500 korún+poštovné+dobierka....
Teraz ju znova vytiahli,ale vynovenú,so zázračným keramickým povrchom na vnútornej strane. OMG

ale neskusala si ju reklamovat ?? to by ma prave zaujimalo. Ked sa ukaze ze to co si clovek objednal je smejd, ze ako sa postavia k reklamaciam.

inac nasiel som na youtube tu reklamu kde propaguju jeden super noz za 49.90 eur .... ale nakoniec vam k tomu pribalia dalsich 19 "zadarmo". Je to humorne sledovat ako ich pridava, ako omiela "zadarmo" ... "a to nie je vsetko"...."prave teraz" (hoci reklama bezi aj cely rok) ... az skoncia ked je tych nozov dokopy 20 :D

urcite sa oplati si pozriet:
http://www.youtube.com/watch?v=MF9hP-5kXvc
arizona
05.07.11,20:02
Ja som raz osobne navstivila firmu,ktora prevadzkuje takyto teleshoping,mala reklamy takmer vo vsetkych casopisoch...
Nasli sme ich horko tazko...iba za pomoci domacich.
Bol to stary,polorozpadnuty dom, v jednej izbe tovar na odoslanie, v druhej az po poval naukladane "vratky".
Mali sme so sebou casopis,kde mali reklamy chceli sme kupit 2 veci. Ale tie veci boli totalne inaksie. Napr.udica, ktoru na obrazku drzal dospely muz na brehu mora, vyzerala ako detska labilne vyzerajuca hracka:D
Pozreli sme zopar veci,ale bol to horor!!!
Nekupili sme nic,odvtedy mam na podobne reklamy a pekne vyzerajuce obrazky svoj nazor...pekny fotomontaz, nezodpovedajuca realite ;)
durisovad
06.07.11,05:16
Aj ked v takychto reklamach sa obcas mozu vyskytnut kvalitne a uzitocne veci, ich cena je tou masivnou reklamou veeelmi navysena. Ved ako inac-tu reklamu musi predsa niekto zaplatit a predajca musi este aj zarobit.
roman29
06.07.11,06:39
Aj ked v takychto reklamach sa obcas mozu vyskytnut kvalitne a uzitocne veci, ich cena je tou masivnou reklamou veeelmi navysena. Ved ako inac-tu reklamu musi predsa niekto zaplatit a predajca musi este aj zarobit.

akoze ?? ved dostanes k tomu kopec veci zadarmo. Podla mna na tom este stracaju ;)

Teraz vazne ... presne toto ma napadne pri kazdej veci, zvlast pri hlupostiach typu "kvapky do nosa", drobna vec co si kupuje clovek zriedka, konkretne na ktore bezala masivna kampan dlhe mesiace, to ten ujo moderator co ma taky zverak na nose v tej reklame ... proste vec co musi stat normalne par desiatok centov alebo 1euro, ale ked vrazia tazke 10tisice eur do reklamy ... patricne to musia dostat naspat. Zbezne som pogooglil, prvy online obchod ho ponuka za 3.70eur.

Pride mi to zvratene. Ale ved aj preto je 20 lekarni v meste, kde predtym postacili 3.
durisovad
06.07.11,07:09
Aj tu boli kedysi tri, teraz ja ich skoro 40 a vsetky prosperuju. Ked nemusim, ani tam nejdem, radsej si neduhy liecim bylinkami. Ale to sme uz preskocili do ineho problemu.
buchač
06.07.11,08:40
no ja som si objednal kozmodisk bol to pas na krize a ten na cely chrbat, a pozival som len ten pas, a pomohol mi!

asoi pred mes. som si objednal tu sadu na malovanie nie valec, ale to na striekanie, vyskusam to uz o par dni dam vedit,
mame som kupil zumbu z tadial ta je spokojna :D

Kozmodisk nosím odvtedy , čo som si dodrbal chrbát na Total Gyme... ;)
Monika Kováčová
06.07.11,09:20
ja som si tie nože objednala... normálne používam v domácnosti keramické nože, ale nahovorili ma presne na tieto od HORSTA. V porovnaní s keramickými sú veľmi tupé a dokonca ten najmenší sa mi zlomil pri krájaní plátkového syra na polovicu v rúčke.... Tie nervy čo som dostala... ale faktúra už bola v kontajneri, žiaľ, tak nereklamujem nič.
buchač
06.07.11,09:42
TOTO je nôž ...obrázok je ilustračný ...

http://imgs.pricemania.sk/c/1200e780/obrazok1334657.jpg
Tweety
06.07.11,09:50
TOTO je nôž ...obrázok je ilustračný ...

http://imgs.pricemania.sk/c/1200e780/obrazok1334657.jpg
Bezhrotový?
buchač
06.07.11,09:55
...áno ...

Podobný mám doma ...ešte s ním aj vykosťujem ...;)

...v pohode :)
KoxXxo
25.07.12,11:28