ormika
13.01.06,08:28
Dobrý deň, prosím Vás o radu:
Chcem zamestnanať mladistvého zamestnanca, má skončenú povinnú školskú dochádzku, má viacej ako 16 rokov a menej ako 18 rokov. Študentom už nie je. Zamestnám ho na riadnu pracovnú zmluvu (samozrejme s obmedzeniami čo prínáležia k mladistvému). Len ma zaujímajú odvody. Budem robiť odvody do poisťovní ako pri bežnom zamestnancovi? Ďakujem a prajem pekný deň...
ajobs
13.01.06,09:27
Dobrý deň, prosím Vás o radu:
Chcem zamestnanať mladistvého zamestnanca, má skončenú povinnú školskú dochádzku, má viacej ako 16 rokov a menej ako 18 rokov. Študentom už nie je. Zamestnám ho na riadnu pracovnú zmluvu (samozrejme s obmedzeniami čo prínáležia k mladistvému). Len ma zaujímajú odvody. Budem robiť odvody do poisťovní ako pri bežnom zamestnancovi? Ďakujem a prajem pekný deň...

Áno, samozrejme ako u normálneho zamestnanca.
ormika
13.01.06,09:30
Ajobs, ďakujem pekne, a zárobok nie je nejako obmedzený, však? Jasnačka že minimálnou mzdou :)
Marína
15.01.06,21:06
Tu nájdeš tabuľky odvodov 24 kategórií poistencov.

http://www.porada.sk/t15880-odvody-poistnho-do-zp-a-spod-112006.html
ormika
29.01.07,12:13
Pokračujem v mojej téme spred roka::)
Zamestnávateľ chce zamestnať mladistvého na dohodu o vykonaní práce. Potrebuje zamestnávateľ súhlas od rodičov? Mladistvý skončil povinnú školskú dochádzku, má 16 rokov a ďalej už do školy nechodí. Vďaka.
ormika
29.01.07,12:31
prosím, posúvam....
ajobs
29.01.07,12:39
Pokračujem v mojej téme spred roka::)
Zamestnávateľ chce zamestnať mladistvého na dohodu o vykonaní práce. Potrebuje zamestnávateľ súhlas od rodičov? Mladistvý skončil povinnú školskú dochádzku, má 16 rokov a ďalej už do školy nechodí. Vďaka.

Nepotrebuje, spôsobilosť zamestnanca vykonávať právne úkony začína dovŕšením 15 roku veku (§ 11,ods.2 ZP). Nesmieš s ním však uzatvoriť dohodu o hmotnej zodpovednosti - to až od 18.roku veku.
ormika
29.01.07,13:54
Dovolala som s inšpektorátom práce a je potrebný súhlas rodičov ako aj lekárske vyšetrenie pred nástupom na pracovný pomer, tak aj na dohodu.