zuzusa
04.07.11,14:09
Ahojte.Som na MD a vyrábam lízatka(dudlíky),chcela by som si takto privyrobiť,ale neviem ako.Za deň ich urobím aj 100-150ks rôznych farieb,len neviem čo s nimi.Viem,že na jarmokoch ich predávajú po 50centov a keď ich vidím aké sú scukrovatelé ,s mojími sa nedajú ani len porovnávať.Ja by som ich ponúkla po 30centov a pri väčšom odbere aj po25centov.Len komu?
Ice dive
04.07.11,12:22
lízatká majú najradšej deti... tak skúsiť tam kde je ich najväčší výskyt... napríklad dajakej súkromnej škôlke, ďalej napríklad coop jednota - vidiecke predajne vykupujú prebytky aj od fyzických osôb t.j. skúsiť ponúknuť v miestnom ochode...
skúsiť napríklad osloviť firmy, ktoré vyrábajú reklamné predmety, či by od teba tieto lízatka neodkúpili a nebalili ich do reklamných balení...

taký detail čo neviem na isto, ale určite by si si to mala zistiť napríklad na Slovenskej obchodnej inšpekcií... čo musia tvoje výrobky spĺňať nakoľko sa jedná o potraviny... napríklad použité suroviny, priestory kde sa vyrábajú či zodpovedajú hygienickým normám, technologický postup, zloženie, balenie... či sú výrobky popísané čo všetko obsahujú a pod... nakoľko tu sa môžeš dostať do veľkých problémov...
derek191919
06.07.11,16:42
ved skúste osloviť tích čo ich predávajú na jarmokoch za 50 centov, od nich si zoberte 30 a oni nech si to predaju za 50 a je to :).
terezamaria
06.07.11,16:51
Jednoznačne budeš potrebovať od hygieny potvrdenie, že výrobok zodpovedá po hygienickej stránke potravinárskej norme. Myslím, že vyžadujú doložiť k žiadosti o vystavenie potvrdenia o nezávadnosti recept výrobku.
Oni výrobok / cumlík - lízatko / v laboratóriu preveria a vystavia Ti "odobrenie", teda taký malý certifikát.
alessi
06.07.11,18:02
Ahojte.Som na MD a vyrábam lízatka(dudlíky),chcela by som si takto privyrobiť,ale neviem ako.Za deň ich urobím aj 100-150ks rôznych farieb,len neviem čo s nimi.Viem,že na jarmokoch ich predávajú po 50centov a keď ich vidím aké sú scukrovatelé ,s mojími sa nedajú ani len porovnávať.Ja by som ich ponúkla po 30centov a pri väčšom odbere aj po25centov.Len komu?

ak budete mať certifikát, môžete mi poslať súkromnú správu. určite mám záujem
zuzusa
19.07.11,06:35
Ďakujem Vám všetkým za rady
mihajlovic
23.07.11,18:03
Možno by som pre Vás niečo mal ohľadom privyrobenia si. Aj keď sa to netýka práve lízatiek. Ak by ste mali záujem skúste sa ozvať.
giorgiogiovane
02.08.11,20:37
mali by sme záujem o lízatká dudlíky.... tiež trváme na certifikáte, ktorý by preukazoval nezávadnosť a kvalitu. zavolajte nám na číslo 0948252556
DEKAN317
31.12.11,13:10
zdravim vas ..napiste mi ohladom lízatiek na dmirek21(zavinac)gmail.sk
lulu 8
06.10.12,15:26
Dobrý den,aj ja by som mala zaujem o dudlikove lizatka tak sa mi prosim ozvete na maila fero.sk@seznam.sk