karol x
04.07.11,15:18
zdravim poradakov a prosim o poradu.
podla § 63 ods. 2 ZP
Zamestnávateľ môže dať zamestnancovi výpoveď, ...., iba vtedy, ak

a) zamestnávateľ nemá možnosť zamestnanca ďalej zamestnávať, a to ani na kratší pracovný čas v mieste, ktoré bolo dohodnuté ako miesto výkonu práce,
b) zamestnanec nie je ochotný prejsť na inú pre neho vhodnú prácu, ktorú mu zamestnávateľ ponúkol v mieste, ktoré bolo dohodnuté ako miesto výkonu práce alebo sa podrobiť predchádzajúcej príprave na túto inú prácu.

moja otázka je: Je povinný zamestnavetl ponúknuť zamestnancovi prácu na dohodu o pracovnej činnosti? Napríklad z dôvodu, že ruší jeho pracovne miesto, ale potrebuje zaroven nejakeho dohodara.
dakujem
Tweety
04.07.11,13:21
zdravim poradakov a prosim o poradu.
podla § 63 ods. 2 ZP
Zamestnávateľ môže dať zamestnancovi výpoveď, ...., iba vtedy, ak

a) zamestnávateľ nemá možnosť zamestnanca ďalej zamestnávať, a to ani na kratší pracovný čas v mieste, ktoré bolo dohodnuté ako miesto výkonu práce,
b) zamestnanec nie je ochotný prejsť na inú pre neho vhodnú prácu, ktorú mu zamestnávateľ ponúkol v mieste, ktoré bolo dohodnuté ako miesto výkonu práce alebo sa podrobiť predchádzajúcej príprave na túto inú prácu.

moja otázka je: Je povinný zamestnavetl ponúknuť zamestnancovi prácu na dohodu o pracovnej činnosti? Napríklad z dôvodu, že ruší jeho pracovne miesto, ale potrebuje zaroven nejakeho dohodara.
dakujem

Nie je povinný. Ale ak dohodára potrebuje, môže mu takú prácu ponúknuť.
karol x
04.07.11,20:05
Nie je povinný. Ale ak dohodára potrebuje, môže mu takú prácu ponúknuť.
dakujem za odpoved, tento nazor som uz niekde pocul a cital. mozes miho ale nejak odovodnit?