Jano69
05.07.11,14:08
Hľadám investora na rozbehnutie reštaurácie. Potrebujem kapitál 2 500 eur. Na všetkých podmienkach sa môžme dohodnúť. Prosím ozvite sa čo najskôr je to dosť súrne. Ďakujem

Ak poznáte niekoho, kto je schopný investovať túto sumu, prosím pošlite mi aspoň kontakt. Naozaj to už ponáhľa.

Vopred každému veľmi pekne ďakujem :)
Jano69
05.07.11,20:01
Prosím vás, je nejaká šanca získať pre rozbehnutie reštaurácie nejakú dotáciu od štátu?
Mila123
05.07.11,20:04
aj príspevky z Eurofondov sa dá......u nás dostal Hotel Hviezdoslav KK, majú svoj web, skús pozrieť....
Jano69
05.07.11,20:13
som zvedavý čo sa dá v tomto smere robiť, viete na koho sa mám obrátiť?

Mám normálne panický strach, že nezoženiem na rýchlo tak smiešnu investíciu a na reštauráciu za takýchto podmienok ako mám teraz zabudnem na veľmi dlhú dobu :(
buchač
05.07.11,20:59
Hľadám investora na rozbehnutie reštaurácie. Potrebujem kapitál 2 500 eur. Na všetkých podmienkach sa môžme dohodnúť. Prosím ozvite sa čo najskôr je to dosť súrne. Ďakujem

Ak poznáte niekoho, kto je schopný investovať túto sumu, prosím pošlite mi aspoň kontakt. Naozaj to už ponáhľa.

Vopred každému veľmi pekne ďakujem :)


som zvedavý čo sa dá v tomto smere robiť, viete na koho sa mám obrátiť?

Mám normálne panický strach, že nezoženiem na rýchlo tak smiešnu investíciu a na reštauráciu za takýchto podmienok ako mám teraz zabudnem na veľmi dlhú dobu :(
Nehnevaj sa ...teda fakt je to smiešna suma ...ešte by ma zaujímalo , koľko už máš sám ,alebo koľko máš investorov ...
Nevravímuž aj o tom,že kde by si si tú reštiku otvoril ...teda ak sa jedná o Košice - podľa bydliska ...
Lebo môj dojem je asi taký , že konkurencia je vysoká ....

Ozaj ,čosi predstavuješ pod pojmom reštaurácia ????
Konkrétnejšie ???
Jano69
06.07.11,08:06
Nehnevaj sa ...teda fakt je to smiešna suma ...ešte by ma zaujímalo , koľko už máš sám ,alebo koľko máš investorov ...
Nevravímuž aj o tom,že kde by si si tú reštiku otvoril ...teda ak sa jedná o Košice - podľa bydliska ...
Lebo môj dojem je asi taký , že konkurencia je vysoká ....

Ozaj ,čosi predstavuješ pod pojmom reštaurácia ????
Konkrétnejšie ???

Bohužiaľ ma táto ponuka zaskočila fakt nepripraveného, prakticky zo dňa na deň, keď som musel riešiť úplne iné veci. Reštaurácia sa nachádza priamo v centre mesta. Konkurencia je síce vysoká, ale z istý dôvodov, ktoré verejne nebudem hovoriť mám tam aj istotu stálej klientely. V tejto reštaurácii sa bude robiť aj denné menu, pizza, donáška jedla do firiem, donáška pizze atď.
Jano69
06.07.11,08:18
Ešte musím dodať, že tieto peniaze majú slúžiť len ako záloha za mesačný nájom, na reklamu a na nákup potravín a nápojov na prvých pár dní.
buchač
06.07.11,08:30
Bohužiaľ ma táto ponuka zaskočila fakt nepripraveného, prakticky zo dňa na deň, keď som musel riešiť úplne iné veci. Reštaurácia sa nachádza priamo v centre mesta. Konkurencia je síce vysoká, ale z istý dôvodov, ktoré verejne nebudem hovoriť mám tam aj istotu stálej klientely. V tejto reštaurácii sa bude robiť aj denné menu, pizza, donáška jedla do firiem, donáška pizze atď.

Verejne nemusíš...

Ale keď by som to vzal po Hlavnej z jednej alebo z druhej strany , po pravej strane alebo po ľavej , furt mi len jedno vychádza ...všade je to v podstate to isté ...
Osobne by som sa vybral iným smerom , ale henten zámysel si zasa ja nechám pre seba ...;)

Ak by si sa chcel uchytiť :
- buď máš vlastné priestory - tým aj žiadne náklady na nájom ...
- reštika na každom kroku , aj v pasážach ...
- musel by si ísť s cenou set sakramensky nízko ....už len v káve nemá konkurenciu Jusufi ...presoo 0,8O € a inde sa pod 1,20 € nedostaneš .....či ???
- spomínaš pizzu ...hm , klientela ...ale aj tej by za chvíľku cez uši šla ...nie sme v Amerike totiž ...:rolleyes:
Jano69
06.07.11,08:39
Verejne nemusíš...

Ale keď by som to vzal po Hlavnej z jednej alebo z druhej strany , po pravej strane alebo po ľavej , furt mi len jedno vychádza ...všade je to v podstate to isté ...
Osobne by som sa vybral iným smerom , ale henten zámysel si zasa ja nechám pre seba ...;)

Ak by si sa chcel uchytiť :
- buď máš vlastné priestory - tým aj žiadne náklady na nájom ...
- reštika na každom kroku , aj v pasážach ...
- musel by si ísť s cenou set sakramensky nízko ....už len v káve nemá konkurenciu Jusufi ...presoo 0,8O € a inde sa pod 1,20 € nedostaneš .....či ???
- spomínaš pizzu ...hm , klientela ...ale aj tej by za chvíľku cez uši šla ...nie sme v Amerike totiž ...:rolleyes:

V prvom rade ide o reštauráciu nie o pizzériu. Jedlá sa budú podávať od polievky, cez halušky až po rôzne steaky. Pizzu som spomenul viac menej len kvôli donáške. Vďaka tomu, že hlavnú časť zisku tvorí zisk z reštaurácie, môžem cenami za donášku pizze veľmi dobre konkurovať donáškam, ktoré sú teraz známejšie. Takisto čo sa týka donášky obedov do firiem, takto očakávam približne 30-40 obedov denne - MIMO REŠTAURÁCIE ! Priestory budú sícce len prenajaté, ale za oveľa výhodnejších podmienok, ako si možno niekto predstavuje.
buchač
06.07.11,08:51
V prvom rade ide o reštauráciu nie o pizzériu. Jedlá sa budú podávať od polievky, cez halušky až po rôzne steaky. Pizzu som spomenul viac menej len kvôli donáške. Vďaka tomu, že hlavnú časť zisku tvorí zisk z reštaurácie, môžem cenami za donášku pizze veľmi dobre konkurovať donáškam, ktoré sú teraz známejšie. Takisto čo sa týka donášky obedov do firiem, takto očakávam približne 30-40 obedov denne - MIMO REŠTAURÁCIE ! Priestory budú sícce len prenajaté, ale za oveľa výhodnejších podmienok, ako si možno niekto predstavuje.

...mám za to , že pravdepodobne nepozeráš reláciu " Áno šéfe " s Jardom Žídekom ...

Ja občas hej , mám doma jedného odborníka , sleduje to pravidelne a vzdeláva sa ,ak sa to takto dá nazvať ....doporučujem si aj archív pozrieť ...

Jedná sa mi o to , že v kvalitnej reštike sa miš - maš nepodáva ...malo by byť vopred jasné , akým smerom sa vlastne ten - ktorý podnik vyberie a následne aj poberá...





Ježiši ...........ešte si ani nerozbehol celú akciu , biznis a už ZISK spomínaš ????? :eek::confused:

Tak koncom roka sa ozvi ....;).......teda najskôr ...ale nič v zlom ,nech sa Ti darí .
Ak budeš mať otvorené , daj aj názov ...prídem na obed , potom Ti poviem , dám nejakú tú hviezdičku ...;):---:D:cool:
Jano69
06.07.11,08:57
reláciu "Áno šéfe" sledujem pravidelne :) ... aj keď nie som vyučený kuchár ani nič podobné, z tejto relácie mi príde pre mňa najužitočnejšia rada, aby menu bolo jednoduché, teda nie 100 druhov jedál, ktoré keď si človek prečíta tak polovici ani nerozumie, takisto mi je jasné že by sa to malo uberať jedným smerom, ale túto myšlienku ešte nemám na toľko zvládnutú aby som ju vedel použiť aj v praxi... som si istý, že sa mi to pri zostavovaní menu podarí v spolupráci s ľuďmi, ktorí už skúsenosti majú oveľa väčšie v tomto smere