apac
05.07.11,17:00
Zdar.Nikomu to neprajem,ale máte niekto podobné zážitky.Ako to riešit?Trebajst,prášim si to do Chorvatska.Mám 8-10 r auto,vo vačku požmolených 1000 eček,manželka a syn v zadu vyškerený.A zrazu bum,niečo odešlo a dobre drahé a hlavne dobre daleko.Co teraz a nebodaj ked je to cestou domov a vo vačku už nieje 1000 e.Zhánat tam niekoho v monterkach,nechat sa odtiahnut/za čo\,no strašná predstava.
bubkoch
05.07.11,15:35
uplne najlepsie je co najskor sa zobudiť ...

my den pred odchodom zbaleny, vsetko nachystane, rano pred odchodom kuknem z okna a na aute vyvrateny strom po nocnej burke ... a potom som sa zobudil, ale poviem ti, ze cely spoteny ... strasna predstava :)
zk24
05.07.11,15:39
Zdar.Nikomu to neprajem,ale máte niekto podobné zážitky.Ako to riešit?Trebajst,prášim si to do Chorvatska.Mám 8-10 r auto,vo vačku požmolených 1000 eček,manželka a syn v zadu vyškerený.A zrazu bum,niečo odešlo a dobre drahé a hlavne dobre daleko.Co teraz a nebodaj ked je to cestou domov a vo vačku už nieje 1000 e.Zhánat tam niekoho v monterkach,nechat sa odtiahnut/za čo\,no strašná predstava.

Ahoj, mame skusenosti. bohuzial. ale nikomu neprajem. Nalozeni, na ceste domov, brat v skusobnej lehote v praci, zajtra musel byt uz v praci. Vyrazime domov, a po asi 100 metroch tresk a uz nevieme ani nastartovat ani nic.
Bolo to v chorvatsku.

Zbehli sme na informacne centrum ktore som videla na plazi. Mlade slecny boli chvalabohu usluzne, vedeli anglicky, ja chvalabohu tiez, tak sme sa dohovorili. Zavolali nam odtahovku a najblizsi servis. My sme sa vylozili a sli hladat ubytovaine na jednu noc. Najhorsie bolo cakat ci objednany diel bude naozaj "zajtra" aspon a ci prideme len o den neskor.Chorvati zvladli opravit, bratovi sa podarilo vybavit ze pride o den neskor, pochopili to.

vo vacku ziadne peniaze, ale platobne karty sme mali a bankomaty su vsade, takze sme mali ako opravit.

chvalabohu to bolo este v dedine. Keby sa nam to stalo niekde na dialnici, tak neviem, koho by som volala. Mozno svoju poistovnu.
misoft
05.07.11,15:41
Alebo iná varianta: deň pred odchodom všetko skontrolované, batožina pri dverách, auto po kontrole v servise, ráno kukneš z okna - auto je fuč, zlodeji ti ho šľohli, dvíhaj telefón, volaj Polizei.
Pokiaľ by to bola skutočnosť - tak na infarkt takáto predstava, uff, nesmem viacej pred spánkom pchať do seba ten rezeň so šalátom, lebo mám divoké sny :D:D:D
KoxXxo
05.07.11,15:46
Najlepšie je vyskúšať si to na ostro, objavil by si v sebe netušené schopnosti..
misoft
05.07.11,16:23
No, mne už nič neukradnú (teda auto) - už je dávno v šrote. Vybabral som s autičkármi :D:D:D
buchač
05.07.11,16:42
Zdar.Nikomu to neprajem,ale máte niekto podobné zážitky.Ako to riešit?Trebajst,prášim si to do Chorvatska.Mám 8-10 r auto,vo vačku požmolených 1000 eček,manželka a syn v zadu vyškerený.A zrazu bum,niečo odešlo a dobre drahé a hlavne dobre daleko.Co teraz a nebodaj ked je to cestou domov a vo vačku už nieje 1000 e.Zhánat tam niekoho v monterkach,nechat sa odtiahnut/za čo\,no strašná predstava.

Ako riešiť ???

Na takúto cestu so starším autom je dobré , ak prášia dve autá ...

Ale aj nové autíčko môže vypovedať poslušnosť , takže aj vtedy by som takto šiel ...
zk24
05.07.11,16:49
Tento rok uz ideme dvoma autami :)