kyci
05.07.11,19:02
Dobrý den prajem,chcela by som íst na nakupy potravín,maso ryby syry cukor ,lacnejsie znackove oblecenie atd, do Noveho Targu,ešte som nebola v Polsku ale vraj sa oplatí.Mohli by ste mi poradit,kedy a kde by som mala íst nakupovat na trh?? Ale kedy je tam trh? Alebo obchody su lacnejšie? Prosím pomožte mi ak viete vopred Vam pekne dakujemhttp://www.nanicmama.sk/sites/all/modules/smileys/packs/skype-anim/emoticon-0105-wink.gif
pivko
05.07.11,17:09
Na trhu nekupuj nič , všetky potraviny čo predávajú na trhu kúpiš lacnejšie v Le Clercu , Biedronke a Alme.
A na 100% nekupuj maso na trhu!
Mila123
05.07.11,18:48
Na trhu nekupuj nič , všetky potraviny čo predávajú na trhu kúpiš lacnejšie v Le Clercu , Biedronke a Alme.
A na 100% nekupuj maso na trhu!
nezabudni si natankovať, aj palivo je tam lačnejšie......a na trhu málo kedy čo nakupujem....ozaj v marketoch je tovar lacnejší a mäso sa predáva podľa hygienických predpisov.....platiť tam môžeš kreditkou, nemusíš vôbec meniť eurá za zloté.....
arizona
05.07.11,18:54
Miloš+
07.07.11,06:39
Značkové oblečenie v Targu? Leda tak nejaké napodobeniny. Vlastná skúsenosť: Oplatí sa kupovať detské oblečenie, kočíky, ja som si tam kúpil kompletný oblek za polovicu ceny ktorú by som dal u nás a je skutočne kvalitný, z potravín akurát tak cestoviny, cukrovinky a to je asi všetko. Už nikdy tam nekúpim ovocie a zeleninu, na pohľad pekné a zdravé, ale v skutočnosti moc nevydržia. Na jeseň som tam kúpil zemiaky, doma sme zistili že sú skoro všetky vnútri kazové. Ako povedali kolegovia predo mnou, potraviny sa oplatí nakupovať v Biedronke a samozrejme natankovať koľko vojde :).
Miloš+
07.07.11,06:41
Ešte som ti zabudol odpovedať, že tie trhy sa konajú každý štvrtok a sobotu.
Benko
07.07.11,06:47
Nakupujem pravidelne v Bielsko v Bialej Auchan obvykle. A skutočne je tam lacnejšia kozmetika, drogéria, odevy, potraviny všeobecne a aj mäso. A ak majú akcie, tak nakúpim aj o 50% lacnejšie ako u nás a hlavne úpne v pohode. A sú tam aj značkové presne také ako u nás, Lee cooper, Wrangler a ešte v Carfful je super tike tax alebo tak nejak.
Na trhu som nebola už niekoľko rokov.
kyci
07.07.11,18:40
Dakujem vsetkym:)