Bizzy
06.07.11,08:36
Prosím Vás mám otázku, má právo zamestnávateľ nedať teraz na august dovolenku zamestnancovi, pokiaľ niekedy januári - február bol na PNke 10 dní, teraz v juni dalsia PNka 4 dni. Na dovolenke bol v juni 1 den, april 2 dni, februar 3 dni .. Zamestnanec by si chcel teraz zobrat dovolenku na august v trvani cca5 dni. Ma pravo zamestnavatel mu na zaklade niecoho tu dodovlenku nedat? Resp. ci si moze zamestnanec tu dovoelnku vydobit, klasick chce ist predpokladam k moru a ma obavy ze mu ju zamestnavatel nechce dat. Dakujem
Tweety
06.07.11,06:37
Prosím Vás mám otázku, má právo zamestnávateľ nedať teraz na august dovolenku zamestnancovi, pokiaľ niekedy januári - február bol na PNke 10 dní, teraz v juni dalsia PNka 4 dni. Na dovolenke bol v juni 1 den, april 2 dni, februar 3 dni .. Zamestnanec by si chcel teraz zobrat dovolenku na august v trvani cca5 dni. Ma pravo zamestnavatel mu na zaklade niecoho tu dodovlenku nedat? Resp. ci si moze zamestnanec tu dovoelnku vydobit, klasick chce ist predpokladam k moru a ma obavy ze mu ju zamestnavatel nechce dat. Dakujem
S dovolenkou disponuje zamestnáv. po dohode so zamestnancom., takže ak on s čerpaním nesúhlasí, dovolenku nemôže čerpať.
veronikasad
06.07.11,06:38
Prosím Vás mám otázku, má právo zamestnávateľ nedať teraz na august dovolenku zamestnancovi, pokiaľ niekedy januári - február bol na PNke 10 dní, teraz v juni dalsia PNka 4 dni. Na dovolenke bol v juni 1 den, april 2 dni, februar 3 dni .. Zamestnanec by si chcel teraz zobrat dovolenku na august v trvani cca5 dni. Ma pravo zamestnavatel mu na zaklade niecoho tu dodovlenku nedat? Resp. ci si moze zamestnanec tu dovoelnku vydobit, klasick chce ist predpokladam k moru a ma obavy ze mu ju zamestnavatel nechce dat. Dakujem
Nástup na dovolenku určuje zamestnávatel. Dovolenka z titulu PN sa kráti len v prípade, ak PN-ka trvala aspoň 100 prac.dní.
Bizzy
06.07.11,06:52
Cize ak jej ju skratka nepodpisu teraz na august tak ma smolu napriek tomu ze este nemala "dlhsiu" dovolenku?
Tweety
06.07.11,06:53
Cize ak jej ju skratka nepodpisu teraz na august tak ma smolu napriek tomu ze este nemala "dlhsiu" dovolenku?
Áno, ak sa nedohodnú, má smolu. Treba brať na zreteľ aj nároky zamestnáv., nie len zamestnanca.
Bizzy
06.07.11,06:56
A ak by chcela ukoncit pracovny pomer tak ma narok si tu dovolenku vybrat ?
Tweety
06.07.11,06:57
A ak by chcela ukoncit pracovny pomer tak ma narok si tu dovolenku vybrat ?
Môže, ale zas len po dohode so zamestnáv., ak k dohode nedôjde, čerpať ju nebude a zostatok jej zamestnáv. preplatí pri skončení PP.
Mila123
06.07.11,06:58
§ 111 ZP stále ale platí.....

(1)Čerpanie dovolenky určuje zamestnávateľ po prerokovaní so zamestnancom podľa plánu dovoleniek určeného s predchádzajúcim súhlasom zástupcov zamestnancov tak, aby si zamestnanec mohol dovolenku vyčerpať spravidla vcelku a do konca kalendárneho roka. Pri určovaní dovolenky je potrebné prihliadať na úlohy zamestnávateľa a na oprávnené záujmy zamestnanca. Zamestnávateľ je povinný určiť zamestnancovi čerpanie aspoň štyroch týždňov dovolenky v kalendárnom roku, ak má na ne nárok, a ak určeniu čerpania dovolenky nebránia prekážky v práci na strane zamestnanca.
(2)Zamestnávateľ môže po dohode so zástupcami zamestnancov určiť hromadné čerpanie dovolenky, ak je to nevyhnutné z prevádzkových dôvodov a zlučiteľné so záujmom zamestnancov. Hromadné čerpanie dovolenky nesmie byť viac ako dva týždne a v umeleckých súboroch z povolania štyri týždne. V divadle a v inej umeleckej ustanovizni, ktorej predmetom činnosti je interpretovať hudobné diela, možno určiť hromadné čerpanie dovolenky v celej výmere.
(3)Ak sa poskytuje dovolenka v niekoľkých častiach, musí byť aspoň jedna časť najmenej dva týždne, ak sa zamestnanec so zamestnávateľom nedohodne inak. Čerpanie dovolenky je zamestnávateľ povinný oznámiť zamestnancovi aspoň 14 dní vopred. Toto obdobie môže byť výnimočne skrátené so súhlasom zamestnanca.
Bizzy
06.07.11,07:00
hm dakujem velmi pekne, kamaratka nevie co ma robit, chce si zobrat skratka dovolenku na august, ale ma nadriadeneho ktory ju nema rad a hrozi jej ze jej proste tu dovolenku neda.... a nevie co ma robit