matej37
06.07.11,09:58
Dobry den, mam e-shop a napojil som sa cez xml feed na sklad a ked zakaznik objedna, tak prikladam kod vyrobku z tohto skladu, na ktory som napojeny.

Lenze, ked iny sklad (predajca) ma lepsie ceny, tak chcem kupit od neho na IČO, ale ten ma iny kod toho isteho vyrobku. Takze ktory kod skladu (predajcu) mam dat na predfakturu a potom na fakturu?


DIKY
zubro85
06.07.11,09:10
podla mna na tom nezalezi..
matej37
06.07.11,09:14
Ďakujem za názor, vie sa niekto ďalší vyjadriť k tejto téme?
matej37
06.07.11,15:13
Inak môže sa to takto kupovať od malopredajcov a predávať konečným zákazníkom? Som živnostník - zaćiatočník. Musím len od veľkoobchodov kupovať?
zubro85
06.07.11,19:15
Inak môže sa to takto kupovať od malopredajcov a predávať konečným zákazníkom? Som živnostník - zaćiatočník. Musím len od veľkoobchodov kupovať?

je uplne jedno od koho tovar nakupujes, zalezi len na tom co je pre teba a pre tvojho zákazníka výhodnejsie
alessi
06.07.11,19:23
Dobry den, mam e-shop a napojil som sa cez xml feed na sklad a ked zakaznik objedna, tak prikladam kod vyrobku z tohto skladu, na ktory som napojeny.

Lenze, ked iny sklad (predajca) ma lepsie ceny, tak chcem kupit od neho na IČO, ale ten ma iny kod toho isteho vyrobku. Takze ktory kod skladu (predajcu) mam dat na predfakturu a potom na fakturu?


DIKY

vytvor si vlastny kod. aj ked je v tom kopu roboty, ale nebudeľš mať potom v tom hokej. teda vlastnu databazu, pokiaľ nemaš 1000 položiek tak by sa to dalo....