Miskjo
06.07.11,12:46
Pekny den prajem,

v nasom meste, je moznost zamestnat sa na benz. pumpe, ako obsluha pokladne.. kedze som to nikdy nerobil, chcem sa opytat tych ktory to robili, alebo mali znamych co to robili a zverili sa im o tom, ze aka je to praca, co obnasa, ake su tam rizika, atd....... a nakoniec, mam ist do toho ?
mizu24
06.07.11,11:14
na niektorých ČS sa robia 12-tky, 4 dni sa robí a 4 dni voľno. Pre niekoho výhoda a pre niekoho problém. Sú tam časté krádeže, ktoré sa nedajú dokázať a väčšinou sa manko rozhodí medzi všetkých zamestnancov, alebo ak sa zistí na ktorej smene sa to stalo, tak len medzi tých, ktorý tam vtedy boli. Pokiaľ je ČS otvorená nonstop, je tam dosť veľké riziko prepadu. Ale každá práce je podľa mňa lepšia ako žiadna. Stále môžeš odísť, ak si nájdeš niečo lepšie.
VERONIKA6
06.07.11,11:20
Ešte doplním predchádzajúci príspevok, že okrem ukradnutého tovaru v predajni platia zamestnanci aj keď im ujde bez zaplatenia natankované auto. Pracovníci ktorí sú v službe to musia za týchto zlodejov v plnej výške zaplatiť.
Miskjo
06.07.11,11:56
Dakujem zatial za Vase postrehy.. tato benzinka je otvorena iba vo dne.. ano, bola uz 2 krat prepadnuta, ale odvtedy sa uz nic take neudialo, tusim toho chlapika co to pachal chytili policajti. S tym nezaplatenym palivom je to dost na prd.. clovek ani za to nemoze a odskace si to.. takze pracovat na ČS je kus rizikova praca... ale stotoznujem sa z nazorom, ze kazda praca je lepsia, ako ziadna. Pojdem sa tam ja teda popytat..