matej37
06.07.11,17:15
Som začínajúci živnostník a mám voľné živnosti. Môžem aj od maloobchodov kupovať a predávať mojim zákazníkom? Napr. satelitnú techniku?

DIKY
Tweety
06.07.11,15:21
Som začínajúci živnostník a mám voľné živnosti. Môžem aj od maloobchodov kupovať a predávať mojim zákazníkom? Napr. satelitnú techniku?

DIKY
Je to na tvojom rozhodnuti.
tetrisss
06.07.11,16:38
Tato otazka je trochu asi sposobena tym, ze zacinas, pretoze nevidim dovod, aby si nakupoval v maloobchode, jedine fakt malickosti a v nevyhnutnom pripade, pretoze vo velkoobchode je tovar ovela lacnejsi, keby to bolo naopak, to by som sa cudovala.
terezamaria
06.07.11,16:42
Jednoznačne veľkoobchod je lacnejší. Ale pokiaľ chceš niečo nakupovať v maloobchode, prečo nie? Bude to len na Tvoju škodu, lebo to budeš mať drahšie.
Gina Er
06.07.11,16:57
Jednoznačne veľkoobchod je lacnejší. Ale pokiaľ chceš niečo nakupovať v maloobchode, prečo nie? Bude to len na Tvoju škodu, lebo to budeš mať drahšie.
neviem,čo chceš predávať,ale niekedy nájdeš v hypermarkete také ceny,že veľkoobchod sa nechytá....
terezamaria
06.07.11,17:00
neviem,čo chceš predávať,ale niekedy nájdeš v hypermarkete také ceny,že veľkoobchod sa nechytá....

Ja nechcem nič predávať.......či napísala som niečo také???????? :cool:
Gina Er
06.07.11,17:08
Ja nechcem nič predávať.......či napísala som niečo také???????? :cool:
ja som nemyslela,že Ty chceš predávať,reagovala som iba na koment ohľadne veľkoobchodu....asi to inak vyznelo :D
alessi
06.07.11,17:55
Jednoznačne veľkoobchod je lacnejší. Ale pokiaľ chceš niečo nakupovať v maloobchode, prečo nie? Bude to len na Tvoju škodu, lebo to budeš mať drahšie.

od výrobcu je to ešte lacnejšie. veľkoobchod si tiež čosi prihodí.
Mila123
06.07.11,18:01
neviem,čo chceš predávať,ale niekedy nájdeš v hypermarkete také ceny,že veľkoobchod sa nechytá....
Ja si takto kupujem kancelársky papier, v balíkoch po 500 ks, a hmotnosti 80 g m2...minule som si kúpila v Kauflande s cenou 1.59 Eur...veľkoobchod u nás? najnižšia cena je skoro 3 Eurá.....tak to robím ja, ak mám si niečo kúpiť, idem si na malý prieskum.....
terezamaria
06.07.11,18:28
od výrobcu je to ešte lacnejšie. veľkoobchod si tiež čosi prihodí.
Pokiaľ je možnosť a vhodný sortiment, ktorý zadávajúci témy chce predávať, je to naozaj ideálne. :)