ico19
06.07.11,17:17
Som z mesta kde je všetkeho dosť, mate aleaspon nejaky napad? Mne uz asi nič nedokaze napadnut.:confused:
Dakujem za vsetky napady
220870
06.07.11,15:21
Bordel.
ico19
07.07.11,02:08
Bordel.
aj ten tu je a ani neviem ci ide poriadne. ako by som mal postupovat v pripade zaujmu? dikes
Gina Er
07.07.11,04:10
Bordel.
ale fuj.....všade naokolo je dosť bordelu...:mad:
Gina Er
07.07.11,04:11
Som z mesta kde je všetkeho dosť, mate aleaspon nejaky napad? Mne uz asi nič nedokaze napadnut.:confused:
Dakujem za vsetky napady
závidím Ti tento problém,ja by som aj mala nápad,ale nemám prachy....
derek191919
07.07.11,07:00
ico19 z akeho si mesta? Koľko máš rokov a čo máš vyštudované?
Danielle369
07.07.11,07:00
Počúvaj , mne chýba táto služba: Pojazdná kaderníčka na telefon. Nakúp aspon tri auta nejakej výraznej farby, posad za volant kaderníčky a nech sem tam obídu nejaké dedinky alebo mestečka, určite táto služba sa aj na slovensku oplatí
pepsikova
07.07.11,07:16
...jaj,rozbehla by som sa po najbližšiu lavičku a tam si urobila veget a užívala si tých 10 tácov euráčov...takéto problémy!!!
Gina Er
07.07.11,09:53
Počúvaj , mne chýba táto služba: Pojazdná kaderníčka na telefon. Nakúp aspon tri auta nejakej výraznej farby, posad za volant kaderníčky a nech sem tam obídu nejaké dedinky alebo mestečka, určite táto služba sa aj na slovensku oplatí
ale to je dobrý nápad ! :rolleyes:
ico19
07.07.11,10:15
ico19 z akeho si mesta? Koľko máš rokov a čo máš vyštudované?

som z bystrice banskej mam 23 a som tlaciar. Nemam problem presedlat aj na inu profesiu
ico19
07.07.11,10:17
Počúvaj , mne chýba táto služba: Pojazdná kaderníčka na telefon. Nakúp aspon tri auta nejakej výraznej farby, posad za volant kaderníčky a nech sem tam obídu nejaké dedinky alebo mestečka, určite táto služba sa aj na slovensku oplatí

je to dobry napad len zase do tie auta asi nekupim do 10000€ a nie kazda kadernicka ma soferak ale je to fakt dobry napad
Mila123
07.07.11,10:32
som z bystrice banskej mam 23 a som tlaciar. Nemam problem presedlat aj na inu profesiu
juj tlačiar si...a čo tak tlačiť eurá??? to ťa nenapadlo????
buchač
07.07.11,10:45
... za 10 000 eur???


Kabelka mojej manželky je drahšia ...;):rolleyes::---:D:D:D:D:D:D:D:D:D


je to dobry napad len zase do tie auta asi nekupim do 10000€ a nie kazda kadernicka ma soferak ale je to fakt dobry napad ....;)

http://www.youtube.com/watch?v=NPNinXyXipo&feature=related
220870
07.07.11,16:31
ale fuj.....všade naokolo je dosť bordelu...:mad:
Bordel je najvýnosnejší obchod.A je jedno či ho tvoríte kozumujete alebo likvidujete.10000€ je málo na niečo normálnejšie.
buchač
07.07.11,16:40
Bordel je najvýnosnejší obchod.A je jedno či ho tvoríte kozumujete alebo likvidujete.10000€ je málo na niečo normálnejšie.

...heh , skús si prelúskať niečo o mafii ...a je jedno , či sa jedná o Cosa Nostru alebo Comorru , alebo gangy v New Yorku ...že kto drží v rukách henten biznis ...;)
avalik
07.07.11,19:11
u nas, po revolucii isty cas, rano k dveram nosili cerstve rozky a flaskove mlieko ... dnes by som taku sluzbu privitala tiez :)
day
07.07.11,19:53
investuj do seba, VS skola, pripadne MBA, pripadne cestuj, tam najdes inspiraciu, maj otvorene oci, teraz su letenky za par €
day
07.07.11,19:55
pripadne mi mozes prist pomoct na stavbu, za 9tis€ a "jeste tisicka zbyde"
ico19
08.07.11,04:29
juj tlačiar si...a čo tak tlačiť eurá??? to ťa nenapadlo????

jasne napadlo ale eura sa tlacia sa mi vidi vo francuzku a este v nejakej krajine. velmy drahe stroje ktore sa pohybuju v niekolko 100000 eury. Tlac cenin je tiez dalsia moznost ale tie sa tlacia v BA .
ico19
08.07.11,04:31
[QUOTE=buchač;1788988]... za 10 000 eur???


Kabelka mojej manželky je drahšia ...;):rolleyes::---:D:D:D:D:D:D:D:D:D




tvoja mnazelka sa ma:-) asi ta ma aj naozaj rada:-)
marjankaj
08.07.11,04:43
aj ten tu je a ani neviem ci ide poriadne. ako by som mal postupovat v pripade zaujmu? dikes

No tak tam zájdi a vyskúšaj ako to tam funguje.:---
Určite prídeš na nejaké vylepšenia.:D
maartin
08.07.11,05:40
ahoj,
Napadov je podla mna vela, resp. veci, ktore by sa dali robit inak pripadne je ich nedostok, mozno ani niektore nie su vobec. Vies ja si myslim, ze ti nikto nepovie ze rob to a to, kazdy kto ma myslienku si ju necha pre seba. Teda az na tlacenie bankoviek a podobnych konin, ktore sa tu popisali...
Ak ti mozem poradit, uvazuj nad takou cinnostou, ktora ta aspon teraz trosku bavi a vedel by si sa o nu zaujimat aj v buducnosti. Uvazuj nad tym, co vies aj realne realizovat. Podnikanie nie je len o tom kolko mas penazi na zaciatku, ale hlavne o tom ako tvrdo vies pracovat na tom, aby si sa ty sam a tvoja firma posunuli vpred.
Kasli na to kolko mas teraz penazi, rozmyslaj, citaj, sleduj svoje okolie, cestuj (to bol dobry postreh), ked budes vediet to co chces, peniaze das do kopy - ked ti nebudu stacit svoje, budes uvazovat nas spolocnikom/nikmi, to ci si ich budes vediet pozicat, alebo nad nejakym angel investorom. A investorom aj skoncim: Tak ako investor nepozera na to ako ohrejes uz teplu vodu, pozera na cloveka, ktory za tym vsetkym stoji, jeho sikovnost a to ako vie pracovat s ostatnymi, urcite sa nepozru na niekoho komu treba hovorit co ma robit. V takom pripade si treba hladat zamestnanie.
Oliwa
09.07.11,13:25
je to dobry napad len zase do tie auta asi nekupim do 10000€ a nie kazda kadernicka ma soferak ale je to fakt dobry napad
Tak si zožeň kaderníčky s autami aj so šoférákom... ;):D
Mila123
09.07.11,13:36
Tak si zožeň kaderníčky s autami aj so šoférákom... ;):D
nie je to zlý nápad, ale ked bude služba i s dodávkou domov (dopravou)napr. o 100% drahšia, ako rýchlo začal, tak aj skončí....služby kaderníčky, či kozmetičiek sú dosť náročné na peňaženky....a tých 10 000 euráčikov na rozbehnutie podnikania???? málinko, málo....
prudky
09.07.11,13:41
Počúvaj , mne chýba táto služba: Pojazdná kaderníčka na telefon. Nakúp aspon tri auta nejakej výraznej farby, posad za volant kaderníčky a nech sem tam obídu nejaké dedinky alebo mestečka, určite táto služba sa aj na slovensku oplatí

Alebo :

Taxikaderníctvo.

Cestou do vzdialenejšieho cieľa kaderníčka zákazníčku v aute upraví = časový zisk pre zákazníčku.
Mila123
09.07.11,13:45
Alebo :

Taxikaderníctvo.

Cestou do vzdialenejšieho cieľa kaderníčka zákazníčku v aute upraví = časový zisk pre zákazníčku.
Ja bývam v malom okresnom meste na severe SR a moje kolegyne sú z dedín....vieš ako kaderníctvo na vidieku na severe SR vyzerá???? kaderníčka, bez licencie, resp. ŽL ide z domu do domu,(určite to majú dohodnuté) ostrihá celú rodinu, urobí "babke" trvalú, či nafarbí vlasy , je tam cca 2-3 hodiny, rodina je spokojná, pretože neplatila toľko ako v salóne a kaderníčka? žiadne dane, fondy, hygienu či živnost. úrad , IP ju "nestraší".....
Oliwa
09.07.11,13:54
Alebo :

Taxikaderníctvo.

Cestou do vzdialenejšieho cieľa kaderníčka zákazníčku v aute upraví = časový zisk pre zákazníčku.
A namiesto fénu jej vystrčí hlavu z okna... :D:D:D Za pekného počasia...
Ak bude zasa pršať, má "vystaráno" s umývaním vlasov, trochu šampónu a je to... :---
Braňo
11.07.11,10:56
Myslím, že problém v autách nebude, autá sa dajú prenajať zhruba za 600-700 EUR mesiac, ale otázka je, či to bude fungovať.
buchač
11.07.11,11:04
Som z mesta kde je všetkeho dosť, mate aleaspon nejaky napad? Mne uz asi nič nedokaze napadnut.:confused:
Dakujem za vsetky napady

...zober lovky so sebou niekde do krčmy a plať tak , aby obsahpeňaženky bolo vidno ...

...on sa už niekto nájde , kto ŤA napadne ...;):)