rdb
07.07.11,09:23
Som trochu v šoku. Ešte som vo svojej praxi také nezažil. Volal mi brat čo má robiť, pretože mu mzdová účtovníčka odmietla dať potvrdenie o výške mzdy, ktoré potreboval pre banku s tým, že už mu ho vydala minulý mesiac a že ona nie je povinná mu ho vydať.
Ja som hovoril, že som si naozaj nie istý tým, či zákon na takéto niečo vôbec myslel. Nakoniec sme to vyriešili. Čokoládou. Len by ma zaujímalo, či naozaj nie je povinná na požiadnie zamestnanca vydať potvrdenie??
Ďakujem.
Tweety
07.07.11,07:25
Som trochu v šoku. Ešte som vo svojej praxi také nezažil. Volal mi brat čo má robiť, pretože mu mzdová účtovníčka odmietla dať potvrdenie o výške mzdy, ktoré potreboval pre banku s tým, že už mu ho vydala minulý mesiac a že ona nie je povinná mu ho vydať.
Ja som hovoril, že som si naozaj nie istý tým, či zákon na takéto niečo vôbec myslel. Nakoniec sme to vyriešili. Čokoládou. Len by ma zaujímalo, či naozaj nie je povinná na požiadnie zamestnanca vydať potvrdenie??
Ďakujem.
Patrí to k jej povinnostiam, súvisí to s jej prácou, nad takým sa ani nezamýšľam, mala som zamestnanca, ktorému som skoro každý mesiac dávala potvrdenia k žiadosti o úver. A to pritom nebola žiadna čokoláda.
rdb
07.07.11,07:28
Ešte aj ej šéf povedal, že oni zo zákona nie sú povinní mu žiadne potvrdenia vydávať. Už sa na tom len smejem. Aj keď horkým smiechom.
drobeceva
07.07.11,07:30
Som trochu v šoku. Ešte som vo svojej praxi také nezažil. Volal mi brat čo má robiť, pretože mu mzdová účtovníčka odmietla dať potvrdenie o výške mzdy, ktoré potreboval pre banku s tým, že už mu ho vydala minulý mesiac a že ona nie je povinná mu ho vydať.
Ja som hovoril, že som si naozaj nie istý tým, či zákon na takéto niečo vôbec myslel. Nakoniec sme to vyriešili. Čokoládou. Len by ma zaujímalo, či naozaj nie je povinná na požiadnie zamestnanca vydať potvrdenie??
Ďakujem.
"moji zlatí" zvyknú chodiť s takým niečím v čase uzávierky, ale ešte nikdy nikoho som neodmietla. Myslím, že my sme tu pre nich;)
zk24
07.07.11,08:37
Som trochu v šoku. Ešte som vo svojej praxi také nezažil. Volal mi brat čo má robiť, pretože mu mzdová účtovníčka odmietla dať potvrdenie o výške mzdy, ktoré potreboval pre banku s tým, že už mu ho vydala minulý mesiac a že ona nie je povinná mu ho vydať.
Ja som hovoril, že som si naozaj nie istý tým, či zákon na takéto niečo vôbec myslel. Nakoniec sme to vyriešili. Čokoládou. Len by ma zaujímalo, či naozaj nie je povinná na požiadnie zamestnanca vydať potvrdenie??
Ďakujem.

:D:D:D:D

Normálne mi to prislo smiesne. Toto neni ani tak o zákonoch ako skor o ludoch....
Barbara
07.07.11,08:49
to mám najradšej keď prídu počas uzávierky
rdb
07.07.11,09:30
No ale zase "uzavirka" pre 25 zamestnancov. To by som sa ani neodvazil povedat. Ja sefujem uctarnam uz viac ako 20 rokov a este nikdy sa nestalo, ze by sme nieco zamestnancovi nedali. Ved to neprisiel pre to, ze mu to robi radost a zbiera doma potvrdenia. Potrebuje to. :)
Ingrid G.
07.07.11,18:23
"moji zlatí" zvyknú chodiť s takým niečím v čase uzávierky, ale ešte nikdy nikoho som neodmietla. Myslím, že my sme tu pre nich;)
Súhlasím, moji kolegovia takisto najradšej chodia s tlačivami pre banky v čase výplat a to nie sme malá firmička, máme 450 zamestnancov. Samozrejme potvrdenie potrebujú okamžite...Ešte nikdy som neodmietla, aj keď niekedy viem, že úver nebude schválený - ak majú nariadené zrážky zo mzdy z dôvodu neplatenia úverov...
Mila123
07.07.11,18:43
Patrí to k jej povinnostiam, súvisí to s jej prácou, nad takým sa ani nezamýšľam, mala som zamestnanca, ktorému som skoro každý mesiac dávala potvrdenia k žiadosti o úver. A to pritom nebola žiadna čokoláda.
lakomec jeden....:(