putti2
07.07.11,13:46
Ahojte chcem sa spitat ako to cele funguje? Dakujem za kazdu odpoved!
- aku proviziu ma stranka, a aku firma ?
....
mr2
09.07.11,17:07
1.tak zacal by som s tymto:

vyguglim "vybrane slova po p"


ak si to uz preluskal, tak provizia je taka aku si sam povies, cena systemu tak okolo 1000 az 2000 euro podla dodavatela (sam to nemas sancu spravit) potom uz len ziskat zakazky, cca tretina takto kupenych veci sa nevyberie a teda zisk je tam 100 percentny

2. tych stranok je uz viac ako dost, nevidim to v tvojom pripade realne, rozne zlavy dna tyzdna sekundy sms a podobne, pozeral by som inym smerom.
patalia
20.07.11,19:05
No tiež som dneska narazila na ten zľavomat a tiež by ma zaujímalo, čo je to za vec? aký je tam systém tých zliav a vo všeobecnosti, vedel by mi niekto vysvetliť a ozrejmiť ako to tam funguje? :)
Robo Cemericka
30.08.11,07:44
Ahojte, fungovanie zlavovych stranok (ako napr. spominany zlavomat.sk alebo zlavadna.sk) kopiruje system zavedeny strankou v USA Groupon.

V podstate ide o to, ze takato stranka oslovi firmy (restiky, kadernicke salony, atd.) a ponukne im priestor na reklamu za cenu urcitej zlavy (v priemere cca 55%). Podstatne je, ze tato zlava je iba na presne vyspecifikovanu ponuku tovaru alebo sluzieb (napr. vstupenka do divadla na urcite predstavenie, alebo XXL pizza v specifickej pizzerke). Firmy to beru ako reklamu a tak znesu aj fakt, ze dana ponuka pre nich nebude vzdy vyhodna. Z pohladu spotrebitela je to super, lebo dostane kvalitny produkt za ovela menej, ako by normalne zaplatil. Spotrebitel zaplati hned a dostane kupon na zlavu, ktory si uplatni u firmy.

Vdaka socialnym sietam (Facebook, Twitter) ziskavaju zlavove stranky potencialnych zakaznikov a ich pocet potom sluzi na prilakanie firiem, ktore ponuknu zlavy.

Zlavova stranka si za inzerovanie zlavy zabera okolo 20 - 30% z ceny zlavy.

Tolko v kocke. Sam som niekolko akcii vyuzil a je to dobry obchod. Momentalne je uz aj dost "agregacnych stranok", ktore davaju ponuky zlavovych stranok dokopy, ako napr. zlavy.sme.sk alebo slevin.sk. Momentalne je denne okolo 500+ zliav (cele Slovensko).
kurnos
03.10.11,09:13
Ak chcete mat zlavy ake chcete a este na tom zarobit, pozrite si www.zozenzlavu.sk. Ak vybavite zlavu, ktoru si vyberie niektory zlavovy server, dostanete proviziu z predaja.
truch
13.10.11,07:37
Odkedy je reklama na zľavomat na porade , /po otvorení príspevku vpravo/
pozerám pravidelne akcie. Syn vyskúšal pobyt v BA, funguje to bez problémov. Teraz ma zaujala ponuka steakov na lávových kameňoch v Za reštaurácii :)
znamenie
16.01.13,13:22
Dobrý den, vobec som to nepochopila ako to funguje, objednala som si tovar, prišli inštrukcie že ho mám zaplatit, tak som zaplatila a čakala,po 3 týž.som sa informovala kedy tovar príde,bohužial že som nevyužila voucher čo vobec neviem čo znamená. Má niekto s tým skúsenosti, už mi tie peniaze nevrátia, možu si ich v Zlavomate nechat,lebo tak to vyzerá,
kom0dus
16.01.13,17:34
stranky ako zlavomat si mozes zaobstarat aj za 99euro. a bude to plne funkcny zlavovy web pre rozne mesta, ako zlavomat a ine.

provizie maju 30% +-

podla mna je to mrtvy biznis, ani za tych 99euro to nestoji. ruky prec.

vsetky veci na zlavomatoch a im podobnych su predrazene veci. Ucel to neplna, je to dalsi mizerny predajny kanal, ako kedysi onetwosold alebo aukro.sk.
to uz radsej predavat priamo cez basos, zadarmo a hotovo. totiz vsetko je to len šmejd a bazár. nič viac.
znamenie
18.01.13,05:54
Dobrý den, z akého titulu si možu v zlavomat nechat tovar alebo peniaze, nie sú povinný Vám poslat doklad o zaplatení aj ked si tovar neuplatníte, jednoducho tie peniaze a tovar prepadne v prospech ich,je to v súlade s dobrými mravmi, kedže je to novy fenomen -pre vela ludí-nakupovania. ktorý som pochopila až ked mi tie peniaze akože prepadli v prospech zlavomatu.
Ingrid Ondruskova
18.01.13,06:45
Dobrý den, z akého titulu si možu v zlavomat nechat tovar alebo peniaze, nie sú povinný Vám poslat doklad o zaplatení aj ked si tovar neuplatníte, jednoducho tie peniaze a tovar prepadne v prospech ich,je to v súlade s dobrými mravmi, kedže je to novy fenomen -pre vela ludí-nakupovania. ktorý som pochopila až ked mi tie peniaze akože prepadli v prospech zlavomatu.
Tak toto ma zaujíma...mohli by ste krok po kroku vysvetliť o čo sa konkrétne jednalo a o akú išlo sumu? Váš text je napísaný dosť sarkasticky, takže z toho usudzujem, že Vás ošuškali a neviem prečo, začo a hlavne ako? aby sa poučili aj ďalší potencionálni klienti...lebo aj ja som už dávnejšie chcela využiť cez ZLAVOMAT nejakú-tú službu alebo nakúpiť tovar , len som sa k tomu ešte z časových dôvodov nedostala....
Helik3
18.01.13,07:20
ahojte, ja som cez Zlavomat objednávala pobyt v Nízkych Tatrách pre dve osoby. Bola to moja prvá objednávka, takže som samozrejme mala riadny strach. ale môžem povedať, že všetko prebehlo úspešne. Tiež som z toho bola "vyhúkaná" a tak jediná chyba (ktorú som spravila ja) bola, že som neskoro zajednala vyhratý voucher v konkrétnom hotely. Teda neskoro som si zajednala dátum pobytu, takže už boli takmer všetky termíny v hoteli plné, ale predsa len sa niečo našlo. A spokojnosť bola veľká, pretože pobyt bol ako dar k 50-tke!
Postup bol nasledovný:
1. na Zlavomate som si kúpila pobyt
2. obratom ma informovali na mail, že som si objednala taký a taký pobyt, dokedy je platnosť voucheru (poukazu)-teda dokedy treba pobyt využiť
3. poslali mi platobné údaje, kde treba pobyt uhradiť (po pripísaní sumy na ich účet bolo už všetko 100%-né)
4. po prihlásení na zlavomate som si dala svoje objednávky a kliknutím na svoj pobyt som si mohla voucher aj vytlačiť ako darčekový poukaz, zaliala som ho do fólie a tak darovala
5. treba sa potom už len kontaktovať s tým ktorým hotelom, kde sa bude konať pobyt, alebo s internet.stránkou, kde ste si niečo kúpili.. dohodnúť podrobnosti (dátumy)

toť všetka veda myslím :)
znamenie
18.01.13,13:31
Dobrý den, bol to moj prvý nákup. Kliknite objednat,objednala som si za 26 eur konkretne legíny.Prišiel mail Vaša objednávka na legíny prijatá, další mail -uhradte do 2 dní legíny na ten a ten účet, a pod tým že mi pripisujú voecher,čo je slovo ktoré som nikdy nepočula ,musela som?Tak som tomu slovu nevenovala pozornost.Zaplatením som vlastne potvrdila že záujem o tovar mám, a čakala som , po 3 týž nakolko boli sviatky som sa informovala kde je tovar,A že vraj, už na peniaze nemám nárok,že prepadli -kam pod zem....Ze som nevyužila voucher čo už teraz teda viem čo je,Tak si pýtam danový doklad ,však som zaplatila objednaný tovar nie "voucher" ani ten nie je možné vydat len potvrdenku a to čo ?,prijali peniaze za "voucher , ktorý nebol ani v objednávke ani v titule platby. Keby slovenský napísali že mi predávajú kupon za xy euro , ktorý si musím uplatnit u dodavatela, budiš, hádam pochopím. Ale teraz nepochopím ako si niekto može nechat len tak peniaze bez faktury len tak....Aj tak dám podnet na SOI aby sa písali poučenia slovenskými slovami a chcem danový doklad na tovar ktorý bol v platobnom titule a v objednávke.
xtriadax
18.01.13,13:55
Dobrý den, bol to moj prvý nákup. Kliknite objednat,objednala som si za 26 eur konkretne legíny.Prišiel mail Vaša objednávka na legíny prijatá, další mail -uhradte do 2 dní legíny na ten a ten účet, a pod tým že mi pripisujú voecher,čo je slovo ktoré som nikdy nepočula ,musela som?Tak som tomu slovu nevenovala pozornost.Zaplatením som vlastne potvrdila že záujem o tovar mám, a čakala som , po 3 týž nakolko boli sviatky som sa informovala kde je tovar,A že vraj, už na peniaze nemám nárok,že prepadli -kam pod zem....Ze som nevyužila voucher čo už teraz teda viem čo je,Tak si pýtam danový doklad ,však som zaplatila objednaný tovar nie "voucher" ani ten nie je možné vydat len potvrdenku a to čo ?,prijali peniaze za "voucher , ktorý nebol ani v objednávke ani v titule platby. Keby slovenský napísali že mi predávajú kupon za xy euro , ktorý si musím uplatnit u dodavatela, budiš, hádam pochopím. Ale teraz nepochopím ako si niekto može nechat len tak peniaze bez faktury len tak....Aj tak dám podnet na SOI aby sa písali poučenia slovenskými slovami a chcem danový doklad na tovar ktorý bol v platobnom titule a v objednávke.

ono to treba čítať vždy celé. Aj tie podmienky a nie len "odfajknúť". Určite by si sa tam dočítala čo kupuješ
znamenie
18.01.13,14:38
opakujem sa , potvrdili mi objednávku na leginy, platba na legíny a zrazu kupujem vouchery, je to zámer,používat cudzie slová? na požiadanie mi dajú potvrdenku na voochery,ktoré som si neobjednala bez dátumu vystavenia.Ale aj tak, ako si niekdo može nechat peniaze, ak si klient nevybral tovar včas,,,hanbila by som sa.
znamenie
19.01.13,05:50
prečítala som si to znovu, nie je nikde v podmienkach preložené čo je to voucher
xtriadax
19.01.13,07:29
prečítala som si to znovu, nie je nikde v podmienkach preložené čo je to voucher

je to zavádzajúce a preto to treba celé čítať ako to funguje aby si neriešila takýto problém keď nakupuješ cez net.
Stačí prečítať:
ako to funguje: Po pripísaní čiastky na náš bankový účet sa vo vašej e-mailovej schránke a na vašom Zlavomat.sk účte (https://www.zlavomat.sk/ucet) objaví voucher – poukaz na službu alebo tovar. Pýtate sa, ako kupón uplatníte? Informácie nájdete priamo na ňom.

toto je písané pri tovare
Ako uplatniť zľavu:
Po zakúpení kupónu vytvoríte objednávku na stránke e-shopu: www.mojaobjednavka.sk (http://www.zlavomat.sk/product/frame/27601-stahovacie-tielko-germa-shape-up-camisol?address=http%3A%2F%2Fwww.mojaobjednavka.sk %2Fsk%2Fhome%2F13-stahovacie-tielko.html)
Vložte tovar do košíka. Kliknite na košík a vyplňte údaje pre doručenie. Nezabudnite napísať číslo kupónu. Dokončite objednávku.
Pokiaľ chcete zakúpiť viacero kusov, môžete tak urobiť v jednej objednávke, do poznámky vpíšete všetky čísla voucherov a veľkostí, ktoré si prajete objednať.
Poštovné je v cene. Dodanie je do 14 dní. Osobné vyzdvihnutie tovaru nie je možné.

Podmienky sa mi čítať nechce. Držím palce aby si peniaze dostala späť.
znamenie
19.01.13,21:02
...ja už neviem ako to povedat ,príde objenávka na legíny, ok., príde platba na legíny, ok platím...sú tam inštukcie o vouchery čo neviem čo je, tak ma to nezaujíma je to také tažké pochopit.uvidím čo na to SOI, potvrd enie o prijatí platby príde len na moj podnet o mesiac čo je v rozpore so zákonom o učtovnitve- bez dátumu a podpisu a s nadpisom platba za vouchery ktoré som si neobjednala a neviem čo to je ...myslím že je to vychytávka dnešných dní a ešte z toho niečo kvapne pre neznalých tohoto systému, lebo dá sa to napísat aj zrozumitelne...
blavaciko
19.01.13,22:50
...ja už neviem ako to povedat ,príde objenávka na legíny, ok., príde platba na legíny, ok platím...sú tam inštukcie o vouchery čo neviem čo je, tak ma to nezaujíma je to také tažké pochopit.uvidím čo na to SOI, potvrd enie o prijatí platby príde len na moj podnet o mesiac čo je v rozpore so zákonom o učtovnitve- bez dátumu a podpisu a s nadpisom platba za vouchery ktoré som si neobjednala a neviem čo to je ...myslím že je to vychytávka dnešných dní a ešte z toho niečo kvapne pre neznalých tohoto systému, lebo dá sa to napísat aj zrozumitelne...


1)
potvrdenie o prijati platby ti vobec nemusia zasielat... vobec... na zaklade coho by mali? ved mas predsa vypis z uctu. Maju ti poslat danovy doklad (fakturu)

2)
pri objednavke si zaskrtla urcite (inak by si neobjednala), ze suhlasis s Obchodnými podmienkami poskytovateľov zliav a podmínkami užití Zlavomat.sk.
V nich by si sa docitala aj to, co je to ten voucher a ze ma obmedzenu casovu platnost, atd atd, vsetko to, na co sa stazujes...


Ja chapem tvoje rozhorcenie, ked kuponiky zacinali, boli zvacsa na sluzby, tam bolo jasne ze sa treba objednat atd atd... teraz uz to moze byt pre niekoho, kto nakupuje prvy krat trosku zlozitejsie.

Ale... aj v popise danej akcie muselo byt napisane kde a akym sposobom si mas dane leginy potom objednat.

A ze preco si mozu nechat peniaze za kupony, ktore nikto nevyuzije? Ked dostanes v praci stravne listky a nestihnes ich minut v stanovenom case (do konca roka), tiez ti nikto neda za ne peniaze (hoci dan z nich platis...)
znamenie
20.01.13,05:29
lenže ak mi niekto dá do titulu platby legíny , tak kupujem legíny, ak mi niekto dá do titulu platby zlavový kupon tak kupujem zlavový kupon a zistím si čo s ním ,a prečítaj si podmienky nikde nie je preložené čo je voucher.Voucher som si neobjednala ani neplatila tak reči o nom ma nezaujímalia a potvrdenie alebo fakturu ti musí príjemca penazí vystavit že ich prijal..
znamenie
20.01.13,05:41
a ak ti niekto dá stravné lístky tak ti nedá vyprážaný syr
blavaciko
20.01.13,07:02
Ja som praveze podmienky narozdiel od niekoho cital ;)

Na zlavomate suhlasis s dvomi:
1) s podmienkami pouzitia zlavomatu http://www.zlavomat.sk/podmienky-pouzitia, kde sa slovo voucher vyskytuje presne 35 krát. Uznávam, nikde nie je vysvetlene co to ten voucher je. Ale vzhladom na frekvenciu vyskytu to bude asi nieco dolezite a preto (ak si podmienky vobec citala) si si to mala zistit.

2) s podmienkami konkretneho predajcu, tie asi zalezia od konkretneho predajcu, aj ked vzhladom na to, ze su v cestine myslim ze zlavomat dava vsetkym rovnake... tam je voucher 33 krat a DOKONCA je aj povedane co sa tym mysli

;)

na soi ist samozrejme mozes
znamenie
20.01.13,07:05
Uznávam, nikde nie je vysvetlene co to ten voucher je- TOTO JE PODSTATNÉ
xtriadax
20.01.13,09:04
Uznávam, nikde nie je vysvetlene co to ten voucher je- TOTO JE PODSTATNÉ

jedna vec je aký doklad ti poslali a druhé že nevieš čo kupuješ. V prvom rade keď si niečo niekde objednávam tak si riadne prečítam ako to na tej stránke funguje. Keď ťa nezaujímajú podmienky a len ich odfajkneš tak sa nečuduj že ti ten kupón prepadol. Kopírujem ti stej stránky čo si si mala prečítať pred tým ako si objednala.

Zaujala vás niektorá z ponúk? Tešíme sa! Pre nákup stačí kliknúť na zelené tlačidlo "Kúpiť za", zadať Váš e-mail a vybrať, akým spôsobom zaplatíte. Možností je viacero: platiť môžete kartou online, bankovým prevodom, v hotovosti na pobočke GE Money Bank alebo našimi kreditmi.
Po pripísaní čiastky na náš bankový účet sa vo vašej e-mailovej schránke a na vašom Zlavomat.sk účte (https://www.zlavomat.sk/ucet) objaví voucher – poukaz na službu alebo tovar. Pýtate sa, ako kupón uplatníte? Informácie nájdete priamo na ňom.

Toto si si mala prečítať pri popise tovaru a nie len nadpis:


Ako uplatniť zľavu
Po zakúpení kupónu vytvoríte objednávku na stránke e-shopu: www.mojaobjednavka.sk (http://www.zlavomat.sk/product/frame/27601-stahovacie-tielko-germa-shape-up-camisol?address=http%3A%2F%2Fwww.mojaobjednavka.sk %2Fsk%2Fhome%2F13-stahovacie-tielko.html)
Vložte tovar do košíka. Kliknite na košík a vyplňte údaje pre doručenie. Nezabudnite napísať číslo kupónu. Dokončite objednávku.
Pokiaľ chcete zakúpiť viacero kusov, môžete tak urobiť v jednej objednávke, do poznámky vpíšete všetky čísla voucherov a veľkostí, ktoré si prajete objednať.

Keď si prečítaš podmienky pred tým ako si niečo objednáš tak zistíš že si kupuješ "voucher" a nie legíny
znamenie
20.01.13,09:27
no nech to čítam odspodu hore zvrchu dole raz sa hovotí o tovare a raz o vouchery -vobec tam nie je napísané KUPON!!!! V obchode treba hovorit jasne a zrozumitelne ,ak som kupovala tovar tak som nekupovala voucher, ak som platila tovar tak som neplatila voucher- čo ked je voucher nejaký chyták, kliknem na to a bude mi niečo spoplatnené chodit. Pozrela som iný portál tam píšu o KUPONE , a nie na zlavomate ,chvalabuhu že som si neobjednala niečo drahšie - to pre budúcnost pre ludí ,ktorý prvý krát natrafia na takýto obchod.
xtriadax
20.01.13,09:56
treba čítať z hora smerom dole a riadky z ľavej strany smerom do prava. Riadky nepreskakovať a všetky do konca. Potom možno pochopíš ako to funguje.
Teraz ti zostáva sa len utešovať že si nevedela čo je voucher, že ti neposlali správnu faktúru, behať po úradoch a písať sťažnosti nech ti len zachránia tvoje peniaze lebo si si riadne neprečítala čo kupuješ
znamenie
20.01.13,10:08
nebudem nikde behat dam to len prešetrit SOI- na to mám právo
xtriadax
20.01.13,10:17
samozrejme že máš na to právo. Len sa ti snažím vysvetliť že keby si čítala všetko pred tým tak to nemusíš teraz riešiť. Je mi divne že každý deň sa píše o podvodoch na internete a ty si nie schopná riadne prečítať pár riadkov aby si pochopila ako to funguje a nemala problém.
Držím ti palce aby si peniaze dostala späť aj keď si myslím že veľký podiel na tom máš sama.
biest
12.08.13,09:47
no nech to čítam odspodu hore zvrchu dole raz sa hovotí o tovare a raz o vouchery -vobec tam nie je napísané KUPON!!!! V obchode treba hovorit jasne a zrozumitelne ,ak som kupovala tovar tak som nekupovala voucher, ak som platila tovar tak som neplatila voucher- čo ked je voucher nejaký chyták, kliknem na to a bude mi niečo spoplatnené chodit. Pozrela som iný portál tam píšu o KUPONE , a nie na zlavomate ,chvalabuhu že som si neobjednala niečo drahšie - to pre budúcnost pre ludí ,ktorý prvý krát natrafia na takýto obchod.

ako nehnevaj sa na mna ale bud si taka tvrdohlava alebo blba :) akoze co si na tom nepochopila? jasne tam je napisane, ze po zaplateni dostanes voucher na sluzbu alebo tovar. na to aby si sluzbu alebo tovar ziskala, musis ten voucher uplatnit. ak nevies, co znamena slovo voucher a nedokazes to ani len vydedukovat, je to cisto tvoj problem, si 100 rokov za opicami a nehnevaj sa na mna ale asi ani rozumovo nie si moc na vysokej urovni. ale to ta neospravedlnuje. btw VOUCHER = v anglickom preklade kupon ... to, ze nie je nikde v podmienkach prelozene nic neznamena. preco by aj malo byt. kazdy normalne zmyslajuci clovek vie, ze to je nieco cim si tu zlavu uplatnis ...

proste to je cisto tvoja chyba a nemas absolutne narok na vratenie penazi. nedodrzala si vseobecne podmienky a basta, bez diskusie. neviem, uz to neries a nabuduce si davaj vacsi pozor. radsej si pri objednavani cez net zober anglicky slovnik :)
biest
12.08.13,09:48
samozrejme že máš na to právo. Len sa ti snažím vysvetliť že keby si čítala všetko pred tým tak to nemusíš teraz riešiť. Je mi divne že každý deň sa píše o podvodoch na internete a ty si nie schopná riadne prečítať pár riadkov aby si pochopila ako to funguje a nemala problém.
Držím ti palce aby si peniaze dostala späť aj keď si myslím že veľký podiel na tom máš sama.

sorry ale evidentne niekto nie je intelektualne na tom tak aby take banalne veci pochopil. neviem, preco stracas cas vysvetlovanim niecoho niekomu, kto to evidentne nedokaze pochopit, ze to bola jeho chyba a furt si hudie svoje ... :)
kn-alka
12.08.13,10:08
Ja som si tiež nedávno kupovala cez zľavomat a tiež som bola vyhúkaná, že čo je to to voucher...... no prečítala som si "návod na objednanie" a tovar mám doma.

Jednoducho sa neoplatí len tak klikať a nečítať.
NICK TAG
11.12.15,04:09
zlavomaty doniesli samozrejme český šmejdi s cenami akými to kúpia len ľudia čo nepoznajú nákupne ceny a nemajú čas trocha googliť. V USA máte ZĽAVY u nás normalný predaj akože v ZLAVE:) mazanie príspevkov k zlavam , len aby ste sa nedozvedel nič zle na ponúkaný tovar je štandard týchto stránok čiže len to dobré tam nechajú. Berú provízie od typu ponuky 20-30% s ceny ktorú akože majú v zlave takže ak im ponúkneš tovar ktorý kúpiš príklad za 10 dáš si na to maržu 2-3 oni na to hodia svoje -zistíš že si v prd....lebo v klasickom eshope to maju len s tými 2-3 ečkami. Noa čo ved Slovak je primitiv a hlupy dosť na to aby sa na nom dalo ryžovať... hurá Zlavy !!!
Chobot
11.12.15,07:31
zlavomaty doniesli samozrejme český šmejdi s cenami akými to kúpia len ľudia čo nepoznajú nákupne ceny a nemajú čas trocha googliť. V USA máte ZĽAVY u nás normalný predaj akože v ZLAVE:) mazanie príspevkov k zlavam , len aby ste sa nedozvedel nič zle na ponúkaný tovar je štandard týchto stránok čiže len to dobré tam nechajú. Berú provízie od typu ponuky 20-30% s ceny ktorú akože majú v zlave takže ak im ponúkneš tovar ktorý kúpiš príklad za 10 dáš si na to maržu 2-3 oni na to hodia svoje -zistíš že si v prd....lebo v klasickom eshope to maju len s tými 2-3 ečkami. Noa čo ved Slovak je primitiv a hlupy dosť na to aby sa na nom dalo ryžovať... hurá Zlavy !!!

Príspevok som ti vymazal ale nie preto, aby sa nikto nič nedozvedel, ale preto, lebo si ho zadal 2x (neviem prečo, nestačilo raz?).

NEviem, či všetko na zľavových portáloch je v zľave, garantovať to neviem. Ale ak mi niečo ponúkajú za 40, pričom bežná cena za službu je 50, tak to asi zľava bude. Nevylučujem, že sa tam nájdu aj špekulanti a podvodníci, ale veď sme väčšinou svojprávni a vieme si porovnať ponuku tam a ponuku v bežných e-shopoch či kamennom obchode a podľa toho sa rozhodnúť. Ak nechceš, nikto ťa nenúti kupovať na zľavových potráloch.
arizona
11.12.15,07:36
Zlavomaty doniesli samozrejme český šmejdi s cenami akými to kúpia len ľudia čo nepoznajú nákupne ceny a nemajú čas trocha googliť. V USA máte ZĽAVY u nás normalný predaj akože v ZLAVE:) mazanie príspevkov k zlavam , len aby ste sa nedozvedel nič zle na ponúkaný tovar je štandard týchto stránok čiže len to dobré tam nechajú. Berú provízie od typu ponuky 20-30% s ceny ktorú akože majú v zlave takže ak im ponúkneš tovar ktorý kúpiš príklad za 10 dáš si na to maržu 2-3 oni na to hodia svoje -zistíš že si v prd....lebo v klasickom eshope to maju len s tými 2-3 ečkami. Noa čo ved Slovak je primitiv a hlupy dosť na to aby sa na nom dalo ryžovať... hurá Zlavy !!!
Zrovna pred par dnami som tiez objednavala wellnes pobyt ce zlavomatovy portal.
A vobec sa necitim ako primitiv ;)
Vybrala som si par ponuk,nasledne som si vygooglila recenzie na hotely a sluzby ,zuzila vyber. Potom som si popozerala cenniky hotelov . Oproti beznym cenam som cez zlavomat mala stravu a zopar sluzieb navyse pre dve osoby. Takze som si nasla cas aj na googlenie a porovnavanie. A rozdiel bol vyrazny,usetrene peniazky mozem minut na ine sluzby,ci zabavu pocas pobytu.

A to ze niekto na tom ryzuje a zaraba ma vobec neprekvapuje. Ja tiez dostavam za svoju pracu peniaze,nerobim zadarmo,takze necakam,ze mi niekto ponukne svoje sluzby zadarmenko,pre moje krasne oci. Tiez musi z niecoho zit a chce mat za svoju pracu zaplatene.

Inak,ty si akej rodnosti,ked vsetkych Slovakov nazyvas primitivmi???