Wix33
07.07.11,14:22
S manželom a tromi deťmi ideme do Chorvátska, konkrétne sa ešte rozhodujeme medzi Dugi Ratom a Tučepi. Ako je to s ubytovaním? Hľadalis em cez internet, ajs em niečo našli, ale majiteľ chce previesť zálohu na účet ešte pred príchodom. Známa nám radí, aby sme nič neplatili, a vraj keď tam dôjdeme, ubytovanie si nájdeme aj bez internetu. Tak ako to je?
arizona
07.07.11,12:47
Ubytovanie sa da vzdy najst.Aj ked niekedy treba obehnut viacero domov,ci penzionov,aby ste nasli, co vam vyhovuje...

Ale ak mas nieco vybrate a paci sa ti to, tak je lepsie dat zalohu. Ak nema prenajomca zalohu, tak prenajme tomu,kto pride, nebude zbytocne drzat prazdne izby,ak nema istotu, ze pridete...
L.u.c.i.a.
07.07.11,12:49
Ahoj, my sme boli viackrát v Chorvátsku bez rezervačky a vždy sme našli. Chodievali sme do Drašníc, to je tiež Makarská riviéra, ale len taká malá dedinka za Podgorou. Nám to vyhovovalo, nie tam ale kde moc míňať ako napr.v Tučepi:o)Domáci tam stoja už pri ceste tuším od Makarskej. Je pra
vda, že to ubytko nemusí byť priamo pri pláži, ale tam sme našli vždy. V Tučepi je náááádherne, ale tam sme neboli len tak na blind. Alebo mi radila kamoška že majú svoje domáce cestovné agentúry a tam sa popýtate. Vždy sa niečo nájde. Presne preto sme nezajednávali, lebo sme nevedeli kedy presne nám to časovo výjde. Tu si prečítaj diskusie, určite pomôže
.....forum.ihvar.cz/list.php?6 nejde mi pridať priamy odkaz treba tam dať http a dve lomky miesto bodiek :o)
Wix33
07.07.11,15:06
Tak ďakujem za rady,manžel je za to,aby sme rezervovali, a ja zatiaľ váham :). Na blind je to asi lepšie, lebo si vyberieš na základe toho, ako to vyzerá naživo, zatiaľ čo cez internet to môže vyzerať úplne inak. Ale keď tam budeme merať nejakých tých 10-11 hodín, mám trojročného syna, a najviac sa obávam, či potom nebude mrzutý a či aj ostatní nebdueme unavení, keď tam plánujeme ísť v noci a prísť okolo obeda. :(
GABAZ
07.07.11,16:38
Dost zalezi aj od toho, kedy chcete ist a kde. My chodievame po 20. auguste a vtedy uz je to volnejsie. Ale ak pojdete v prvej polovici augusta, mozete mat vo vychytenych lokalitach problem. Povedala by som, ze Tucepi patri medzi dost navstevovane miesta. Mozte skusit aj tak, ze si niekolko dni pred odchodom vyhliadnete nejake volne apartmany. Nesli by ste uplne naslepo a hlavne by ste aj mali predstavu o cenovych relaciach v danej lokalite. My sme si doteraz vzdy nasli ubytovanie vopred, neviem si predstavit prist po nocnej jazde a hladat apartman.
pivko
07.07.11,17:05
Lenže tento rok keď pojdeš na blint tak sa može stať že budeš spať pod holym nebom, to čo tam je teraz je psychiatria.Ja som odchádzal a už tam bolo husto a kamarát čo tam je teraz písal že keby bol vedel že tam bude taká tlačenica tak ani neide. A zaplatenie zálohy nieje žiadny problem , veľa nechcú , ja som poslal zálohu 50 EUR.
L.u.c.i.a.
09.07.11,05:26
Ahoj, inak treba skúšať písať majiteľom ktorých nájdeš na nete, my ideme k Snježane Viskovic do Tučepi (Kamena13), má pekné ubytko 10m od pláže, skús jej napísať, jej syn rozumie po slovensky a napíše ti voľné termíny, ak má. Alebo si zadaj do googla Kamena a vyhodí ti zopár domčekov v Tučepi. Určite nájdeš :)
pivko
09.07.11,15:24
Ahoj, inak treba skúšať písať majiteľom ktorých nájdeš na nete, my ideme k Snježane Viskovic do Tučepi (Kamena13), má pekné ubytko 10m od pláže, skús jej napísať, jej syn rozumie po slovensky a napíše ti voľné termíny, ak má. Alebo si zadaj do googla Kamena a vyhodí ti zopár domčekov v Tučepi. Určite nájdeš :)

Super ubytko ,/ mne nevyhovovalo lebo má nebezpečné balkony pre 3 r. diablika, ale ináč super./ kedy si ho rezervovala?
Ja ho mám uložené medzi top v Tučepoch;)
Aj ich rodina na trojke má super ubytko.