DrPepper
08.07.11,07:49
chcel by som bungalov 11é od prodomu ma niekto nejake skusenosti s tymto domom alebo ho niekto stavia, staval? ide mi aj o vas nazor co sa tyka ceny
manilla02
01.02.13,12:15
Dobrý deň, chcem sa len spýtať či ste nakoniec rozhodli pre bungalov 110 od pro domu? pretože ja som si ho vybrala a hľadám nejaké info ohľadom tohto domu. ďakujem
fetya
03.02.13,15:29
ja som rozmyslal nad bungalv 111, ale videl som nedostatky katalogovych projektov na kamosovej stavbe a dal som to prekleslit projektantovi, mury som dal narovno, pridal som garaz s komorou, zvacsil som kupelnu, pri dverach som zrusil wc...zdaju sa jednoduche, idealne tie katalogove domy, ale ked narazis na problem, nieco sa zmeni, nieco je nejasne, tak nemas na koho sa obratit, alebo draho zaplatis. vacsinou su to projektove dokumentacie na stavebne povolenie, a nie su realizacne, napri mnozstvo a rozmery vystuzi, elektrikarske, vodovodne detaily... pri katalogovych treba zvazit, ci tie rozmery miestnosti su vyhovujuce, nie ze novy dom vam bude nepohodlny
marek679
31.05.14,18:52
Zdravím


Ak sa niekto z vás náhodou rozhodol pre Bungalov 110 od Prodom alebo BF-stavby.sk, budem rád ak mi zašlete svoje postrehy a skúsenpsti na marek6779@centrum.sk


dakujem pekne