maruska_s
11.07.11,10:54
V Poľsku sa ešte stále oplatí nakupovať.

Pýtate sa prečo? Jednak je to kvôli ich službám, prístupu a v neposlednom rade o cene. Hlavne tá cena nás donútila nepodporiť Slovenský trh, ale nechať zarobiť firme v Poľsku.
Týmto chcem napísať svoj vlastný príbeh a skúsenosť s kúpou vstavaných skríň v Poľsku do nášho nového bytíku. Firma má príznačný názov Maestro, s manželom sme sa smiali, že budeme mať skrine od "majstrov", čo sa nakoniec v dobrom slova zmysle aj naplnilo.
Keďže ceny vstavaných skríň na Slovensku sa mi zdali premrštené, tým pádom som sa obrátila na Poľsko. Napísala som maily do viacerých firiem, odkiaľ mi prišli hotové cenové kalkulácie s vizualizáciami, najpromptnejšie odpovedali práve z firmy Maestro. Na základe ich ponuky a ceny som sa rozhodla pre firmu Maestro v Nowom Sazci, ktorá mi poslala naozaj skvelú cenu za 2 vstavané skrine, na základe ponúk zo Slovenska by som zaplatila túto cenu za 1 skriňu.
Pre firmu Maestro som sa nerozhodla len z hľadiska ceny, ale taktiež aj z ich prístupu ku klientovi. Napokon som bola prekvapená ešte z ďalšej informácie, keď mi povedali, že vstavanú skriňu budem mať do týždňa hotovú, a to so zameraním a montážou.

Naozaj môžem ju len a len odporučiť. Ak by mal niekto záujem link je: maestro-skrine .sk
Ľaľa
27.07.11,18:30
Dobrý večer. Chcem sa opýtať či nebol niekto poraďákov v súčasnej dobe Poľsku na nákup dámskych spoločenských šiat
Ak áno, tak by ma zaujímalo v akých cenách ich ponúkajú?
Ďakujem
Indeed
27.07.11,18:39
www.ptak.com.pl