Mik148
11.07.11,13:09
Ďakujem za radu.
buchač
11.07.11,11:22
Ďakujem za radu.

...si prdel robíš ......??????????.......či .....:confused:



Poženiem to ešte ďalej ....šak napíš , čo potrebuješ , pôjdem Ti kúpiť ...
Mik148
11.07.11,11:30
...si prdel robíš ......??????????.......či .....:confused:



Poženiem to ešte ďalej ....šak napíš , čo potrebuješ , pôjdem Ti kúpiť ...
Toto nebudem komentovať...hlavne, že ty to vieš...kretén
Mik148
11.07.11,11:48
Počúvaj, keby som mal toľko času, ako máš ty a vysedávaš na porade a v podstate si nikomu nič neporadil (pozrel som zopár tvojich "rád"). Vysedávaš tu nie preto, aby si pomohol a poradil, ale aby si dourážal a ukázal, aký si ty geroj.
Nevyznám sa v tejto oblasti, nebudem behať po obchodoch a budú na mňa pozerať, že čo od nich chcem. Len som chcel nejaký obchod, kam by som prišiel, ukázal im, čo chcem a oni by mi ponúkli, čo majú. Nie som Prešovčan, tak tu na mňa nevybľakuj nejakou hatlaninou a správaj sa slušne.
Tweety
11.07.11,11:51
Počúvaj, keby som mal toľko času, ako máš ty a vysedávaš na porade a v podstate si nikomu nič neporadil (pozrel som zopár tvojich "rád"). Vysedávaš tu nie preto, aby si pomohol a poradil, ale aby si dourážal a ukázal, aký si ty geroj.
Nevyznám sa v tejto oblasti, nebudem behať po obchodoch a budú na mňa pozerať, že čo od nich chcem. Len som chcel nejaký obchod, kam by som prišiel, ukázal im, čo chcem a oni by mi ponúkli, čo majú. Nie som Prešovčan, tak tu na mňa nevybľakuj nejakou hatlaninou a správaj sa slušne.
Skús v Baumaxe, alebo v Hornbachu, veď tam tie mašinky predávajú, tak by mohli mať aj ND.
buchač
11.07.11,12:29
Ďakujem za radu.


Počúvaj, keby som mal toľko času, ako máš ty a vysedávaš na porade a v podstate si nikomu nič neporadil (pozrel som zopár tvojich "rád"). Vysedávaš tu nie preto, aby si pomohol a poradil, ale aby si dourážal a ukázal, aký si ty geroj.
Nevyznám sa v tejto oblasti, nebudem behať po obchodoch a budú na mňa pozerať, že čo od nich chcem. Len som chcel nejaký obchod, kam by som prišiel, ukázal im, čo chcem a oni by mi ponúkli, čo majú. Nie som Prešovčan, tak tu na mňa nevybľakuj nejakou hatlaninou a správaj sa slušne.

...si všimni ,že aký je to rozdiel medzi týmito dvoma príspevkami ...

Bohovský ....a ja zastávam názor ..." na blbú otázku , blbá odpoveď " ...
Urážaj si koľko len chceš ...ja som ani jeden výraz neslušný nepoužil ...ale poznám ich dostatok ...
Či sa ja vysedávam tu alebo niekde inde , to je moja vec ...
Aj keď nie si prešovčan , tak to predsa nie ospravedlnenie na to ,že si nevieš nájsť nejaké železiarstvo ( lebo tam sa predáva takýto materiál a nie v mäsiarni ....) na nete a potom už len do daného obchodu zbehnúť a riešiť problém ...

Že sa nevyznáš ????....a myslíš , že ja do všetkého hej ???...
Ešte sa mi nestalo , aby ma predavač vysmial , ak som radu pýtal ...hanbí sa len puk ...
Mik148
11.07.11,19:54
Buchač, ak bola pre Teba tá otázka blbá, mal si sa zdržať odpovede. Niekedy je lepšie mlčať. Lebo menej je niekedy viac, chápeš?
Ivenka
11.07.11,19:58
V KE je firma EJOT ale je trocha drahšia ale či v PO netuším, zavolaj ujovi Googlovi.
Ale v podstate tak ako Ti písali vyššie.
Mik148
11.07.11,20:04
V KE je firma EJOT ale je trocha drahšia ale či v PO netuším, zavolaj ujovi Googlovi.
Ale v podstate tak ako Ti písali vyššie.
Ďakujem, Ivenka. To vyššie si nevšímajte. Chcel som skôr poradiť nejakú firmu, s ktorou má niekto osobné skúsenosti. Pozriem tú firmu EJOT. Zo svojich skúsenosti viem, že firmy, ktoré majú normálne ceny, nemajú na vedenie veľkolepých web stránok a sú v podstate tajní a treba ich hľadať medzi ľuďmi, nie na googli.
Gabhus
12.07.11,03:05
Skús na Levočskej ulici predajňu Haus-Seman, alebo na Slovenskej ulici je železiarstvo - neviem ako sa volá, ale je to zhruba oproti Úradu práce - pri veľkom parkovisku. Keď nebudú mať oni, určite Ti poradia kde konkrétnu vec zoženieš, to sú klasické obchody kde predávajú ľudia, ktorí o tovare aj niečo vedia. My veci potrebné domov kupujeme tam a sme spokojnejší ako vo veľkých centrách. Ale neviem, či predávajú aj vo veľkom. Skús
pivko
12.07.11,04:19
Najlacnejšie kúpiš spojovací materiál v Košiciach , firma Bamak na južnej triede 17.Kupujú tam všetci majstri.