pivko
12.07.11,07:08
Zmenil som trvalý pobyt z BA /tam som zaregistrovaný na DU I ako prenajímateľ/ do KE.
Mám sa na DU v BA odhlásiť a zaregistrovať v KE ,alebo ako to je?
pivko
12.07.11,09:58
Zmenil som trvalý pobyt z BA /tam som zaregistrovaný na DU I ako prenajímateľ/ do KE.
Mám sa na DU v BA odhlásiť a zaregistrovať v KE ,alebo ako to je?
Posúvam.......................
Katy a R
19.07.11,12:58
Ja by som poslala písomne DU, kde som sa registrovala oznámenie o zmene trvalého pobytu (samozrejme adresu;))
všetky zmeny treba nahlasovať ;)
pivko
19.07.11,18:33
Dlho dlho:mee:nikto neodpovedal tak som napísal na DU BA I a odpoveď : Oznámiť písomne + vrátiť Kartu DIČ.
Katy a R
20.07.11,11:16
Dlho dlho:mee:nikto neodpovedal tak som napísal na DU BA I a odpoveď : Oznámiť písomne + vrátiť Kartu DIČ.

... takže to znamená, že ak aj naďalej prenajímaš, musíš sa nanovo registrovať v Košiciach:confused::mee:
Ja naivná som predpokladala ... že DU v BA ťa "presunie" do KE (že si to vybavia medzi sebou a DIČ ti ostane) ...

doplním - opravím ;) ... takže asi to bude tak, že KE DU ti pošle novú kartičku s rovnakým DIČom - len už s novou adresou:confused: (nie registrácia!!;))
kn-alka
20.07.11,11:19
to je fakt blbosť, že sa treba nanovo registrovať. DIČ predsa zostáva, len sa treba prehlásiť na DÚ v Košiciach a dostaneš novú DIČ kartu s novou adresou, ale DIČ zostáva.