re88ne
12.07.11,11:30
Dobry den, chcel by som sa opytat niekoho so skusenostami... Chceme ist teraz v nedelu do chorvatska autom na blind cca 900km od Kosic. Viete poradit nejake miesto kde nieje problem so psikom aj s ubytovanim? A aby bola pekna plaz( nie velke kamene :) ) dakujem za kazdu pomoc, moze byt aj konkretne odporucanie , budeme asi 12 ludi , od nedele do piatku . Dakujem
arizona
12.07.11,09:52
alaya1
12.07.11,11:52
V chorvatsklu je so psom problem asi vsade. na plaz skoro nikde nemozu ist, ubytovanie podobne.
Ja som to asi tiez vzdala, mozno skusim taliansko, tam je to bez problemov, psia plaz vsade.
Inuška
13.07.11,10:38
Skus Novi Vinodolski, tam moze byt psik na plazi - je tam taky pas stromov kde mohol pekne byt v tieni a do vody sme ho davali len skoro rano, alebo vecer ked tam nebolo tolko ludi. Nikto ani necekol. Tam sme so psom mohli vsade aj na pesiu zonu aj do restauracii. Tento rok sme vyskusali Lovran - Opatija a total katastrofa. Na celom pobrezi jedina miniplaz pre psov, vacsionou plna a pes ma zakazane ist uplne vsade od pobreznych promenad, cez cukrarne alebo restauracie. Museli sme ozaj hladat kam s nim mozeme.
ady23
13.07.11,14:39
ja osobne by som sa bála ísť len tak na blind so psíkom, s nami chodí psík na dovolenku už 4. rok (2x chorvatsko, 2x italy) a vždy máme čo robiť, aby sme našli niečo vhodné. A to hladáme vždy pár mesiacov dopredu a keď ideme už to máme rezervované. Hladáme vždy pes, klíma a vždy nájdeme buď povolený pes a nie je klíma, alebo opačne. A apartmán bez klímy by som neriskovala, ak aj necháte psíka na izbe, bez klímy by to tam nevydržal.
barca.c27
16.07.11,18:44
Ahojte, no to ste ma šokli s tým psíkom. My sa chystáme do chorvátska s tromi našimi krpcami. Tiež hľadám kde by sa mohli aj okúpať. Hľadáme niečo na okraji obce, prípadne úplne na samote, ale aby sa tam dalo ísť autom a aby tam bola normálne voda a elektrina. Neporadíte?