Katrinqa
13.07.11,08:20
Dobrý deň,
prosím Vás pekne môže mi niekto poradiť ako sa vypočíta DPH z príjmov?Som odborný pracovník spoločnosti, ale chcem vypočítať dph pre jednotlivý kvartál.
Dph sa počíta rozdiel medzi vydanými faktúrami a prijatými faktúrami alebo tam musím zaradiť aj bločky? Pretože nie na všetkých bločkoch alebo príjmových dokladoch je uvedená čiastka DPH.
Prosím poradte mi ,

Ďakujem vopred veľmi pekne
Tweety
13.07.11,06:25
Dobrý deň,
prosím Vás pekne môže mi niekto poradiť ako sa vypočíta DPH z príjmov?Som odborný pracovník spoločnosti, ale chcem vypočítať dph pre jednotlivý kvartál.
Dph sa počíta rozdiel medzi vydanými faktúrami a prijatými faktúrami alebo tam musím zaradiť aj bločky? Pretože nie na všetkých bločkoch alebo príjmových dokladoch je uvedená čiastka DPH.
Prosím poradte mi ,

Ďakujem vopred veľmi pekne
Konečná suma dph je rozdiel medzi odpočtom a povinnosťou platiť daň.
http://www.porada.sk/t7176-zakon-o-dani-z-pridanej-hodnoty-od-01-01-2011-a.html#78
srska
13.07.11,06:35
Dobrý deň,
prosím Vás pekne môže mi niekto poradiť ako sa vypočíta DPH z príjmov?Som odborný pracovník spoločnosti, ale chcem vypočítať dph pre jednotlivý kvartál.
Dph sa počíta rozdiel medzi vydanými faktúrami a prijatými faktúrami alebo tam musím zaradiť aj bločky? Pretože nie na všetkých bločkoch alebo príjmových dokladoch je uvedená čiastka DPH.
Prosím poradte mi ,

Ďakujem vopred veľmi pekne
bločky - ak tam nemá ič dph nie je platiteľ - nemáš čo odrátať
ppd - ak vaše, tak hádam vieš či ste platiteľmi dph. ak od iných tak hľadaj na ich faktúrach ič dph ak tam není - nie sú platiteľmi