Miloš+
13.07.11,08:53
Prajem pekný deň všetkým poraďákom.
Tých ktorí si prečítajú tieto riadky prosím o pochopenie za to čo tu píšem, aj keď viem že to sem asi nepatrí. O čo ide? Som momentálne (od 18.3.2011) bez práce. Mám malé dieťa 2 1/4 roku, partnerka je na materskej dovolenke, a aj keď robí na dohodu máme existenčné problémy. Splácame hypotéku 380€ mesačne a mne sa nedarí nájsť si prácu, hrozí nám že prídeme o strechu nad hlavou. Denne sledujem ponuky práce na www.profesia.sk, poslal som už snáď 30 žiadostí o prijatie do zamestnania, ale nemám šťastie. Mám dojem že mi bývalý zamestnávateľ hádže polená pod nohy nakoľko sme sa nerozišli v dobrom.
Mám síce len všeobecné vzdelanie,ale mám takmer 25 ročnú prax na rôznych pracovných pozíciach, najviac ako mechanik - zoraďovač, ale aj ako zmenový majster či kontrolór kvality.
Chcem poprosiť všetkých, ktorí by vedeli poradiť, pomôcť či dokonca ponúknuť prácu, prosím pošlite mi súkromnú správu, príp. mail na adresu uvedenú v mojom profile.
Prácu hľadám v regione Nové Mesto nad Váhom, Piešťany a okolie.
Ďakujem všetkým za každú pomoc či radu.
zk24
13.07.11,07:06
Držím ti palce pri hladaní zamestnania
Miloš+
13.07.11,08:32
zk24, Dantess, arizona - ďakujem.
Gina Er
13.07.11,08:39
máš na profesii životopis? máš vytvoreného agenta na vyhľadávanie?
držím palce......
arizona
13.07.11,08:43
zk24, Dantess, arizona - ďakujem.
nemas zac :)

Mozno by stalo za uvazenie pozriet aj nejaku pracu v inych okresoch a chodit napr. na tyzdnovky. Mozno by to bolo riesenie na nejaku dobu,pokym najdes nieco blizsie domu.

A neboj sa, tvoj byvaly zamestnavatel nema"paky" vsade ...;)
KEJKA
13.07.11,08:51
v zúfalej situácii treba hľadať riešenie aj ďalej od domu.
Aj ďaleko od domu, žiaľ. VYmedziť region a plakať, že práca nie je - to nie je riešenie.
ver, že ak pojdeš napr. do Prahy, prácu najdeš, ubytko nájdeš, je tam veľká komunita Slovákov, sú na webe, takže si navzájom pomáhajú. Zoberieš hocijakú prácu a o pár týždňov nájdeš slušne zaplatenú prácu, len sa netreba báť zmeniť životný štýl. Partnerka sa zatiaľ o dieťa bude musieť postarať sama. Viem, že to nie je ideál, ale ak máš prísť o strechu nad hlavou, tak asi na výber nemáš.
Economic
13.07.11,12:21
Držím palce aj ja, a verím, že čoskoro sa niečo ponúkne. Tak ako je vyššie napísané, ak nie je nič poblíž, naozaj treba hľadať aj kúsok ďalej. Všetko dobré !
Miloš+
13.07.11,12:49
Ďakujem všetkým za slová povzbudenia. Jeden kontakt som už dostal vďaka Vám poraďákom, ďaľšiu ponuku do jednej novomestskej firmy som našiel na profesii.sk. Ak sa nezadarí tak som uvažoval že to skúsim v TT alebo BA.
Pekný deň všetkým.
Dantess
13.07.11,12:56
A môže byť ešte aj stará turá ? Ak áno, tak

http://www.profesia.sk/praca/?search_anywhere=star%C3%A1+tur%C3%A1

http://www.upsvarvm.sk/webvm/master.htm - toto je cez upsvar je tam toho dosť, snáď aspoň niečo sa zadarí


sú tam aj profesie na ktoré netreba mať špeciálne vzdelanie
dotyi
16.07.11,17:29
Ahoj, skus pozriet aj v Cechach.. poradim . ak by si hladal v Prahe, je tom celkom dobra ubytovnana Novodvorskeho ulici za nie drahy peniaz...
video1983
16.07.11,17:32
uprimne? roboty je habadej len sa treba trosku odavazit vystrcit hlavu z mesta kde zijes! v takejto situacii v akej si, musis brat hocico a neskor ked sa oklepeš hladat nieco lepsie

kazdopadne drzim palce.