Majka1960
13.07.11,15:37
Zdravim.

Ako niekomu na porade poslat osobnu spravu...da sa to?

Vdaka.
veronikasad
13.07.11,13:43
Majka1960
13.07.11,13:55
http://www.porada.sk/t3324-ako-poslat-sukromnu-spravu.html

Mam 33 prispevkov a stale tam tu moznost nevidim.
katka 23
13.07.11,14:27
Ja už dlhšiu dobu vyhľadávam a špekulujem ako poslať odkaz a nič... poradíte ako na to? Témy Ako poslať SS a pod. už mám prečítané , chcem poslať odkaz.
Ďakujem.
Tweety
13.07.11,14:32
Ja už dlhšiu dobu vyhľadávam a špekulujem ako poslať odkaz a nič... poradíte ako na to? Témy Ako poslať SS a pod. už mám prečítané , chcem poslať odkaz.
Ďakujem.
Profil člena, štatistika, napísať odkaz

Počet odkazov: 926
Ostatné odkazy: Dnes 01:03 PM
Odkazy pre Tweety (http://www.porada.sk/member.php?u=5424#visitor_messaging)
Napísať odkaz pre Tweety (http://www.porada.sk/member.php?u=5424#visitor_messaging)
Majka1960
13.07.11,14:35
Ja už dlhšiu dobu vyhľadávam a špekulujem ako poslať odkaz a nič... poradíte ako na to? Témy Ako poslať SS a pod. už mám prečítané , chcem poslať odkaz.
Ďakujem.

Tak sa so mnou podel o to, ako poslat SS.
Tweety
13.07.11,14:36
katka 23
13.07.11,14:46
Došla som po Odkazy pre Twetty, Napísať odkazy pre Twetty nevidím, niekde je zrada?
Tweety
13.07.11,14:47
Došla som po Odkazy pre Twetty, Napísať odkazy pre Twetty nevidím, niekde je zrada?
Skopíruj tu tvoje možnosti v profile, možno ich tam ani nemáš.
Tweety
13.07.11,14:48
Došla som po Odkazy pre Twetty, Napísať odkazy pre Twetty nevidím, niekde je zrada?
Toto je ukážka, ako poslať odkaz.:)
Majka1960
13.07.11,14:49
Poslať súkromnú správu Tweety (http://www.porada.sk/private.php?do=newpm&u=5424)

Dostanem toto:


Majka1960, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:

Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.
Tweety
13.07.11,14:50
Dostanem toto:
Potom to ešte nemáš aktivované.:)
katka 23
13.07.11,15:14
Skopíruj tu tvoje možnosti v profile, možno ich tam ani nemáš.
Twetty asi som fakt blb čo mám skopírovať ?
Tweety
13.07.11,15:16
Došla som po Odkazy pre Twetty, Napísať odkazy pre Twetty nevidím, niekde je zrada?
No, veď prihorieva,:--- klikneš na napísať odkazy, napíšeš a odošleš.:)
Majka1960
13.07.11,16:04
Potom to ešte nemáš aktivované.:)

Ako si to aktivovat?
avalik
13.07.11,16:09
Ako si to aktivovat?

skontroluj si hore vedla tvojho mena - MojeNastavenia - Upravit moznosti

a nizsie je zaskrtavacie policko na umoznenie SS
veronikasad
13.07.11,16:09
Majka 1960 aj katka 23 asi majú zablokované posielanie správ. Ani mne sa im nedá poslať správu - len napísať odkaz v profile.

odkazy skúste písať tak, že kliknite na nick člena v hociktorom príspevku a vľavo hore máte napísať odkaz (napíšete ho do okienka).
Gina Er
13.07.11,16:24
Profil člena, štatistika, napísať odkaz

Počet odkazov: 926
Ostatné odkazy: Dnes 01:03 PM
Odkazy pre Tweety (http://www.porada.sk/member.php?u=5424#visitor_messaging)
Napísať odkaz pre Tweety (http://www.porada.sk/member.php?u=5424#visitor_messaging)


Tweety,ale ak niekto nemôže poslať správu,ak už z akéhokoľvek dôvodu,tak po rozkliku tam jednoducho tú možnosť nemá.....ja som kukala na majku aj katku,ale nedá sa im napísať....a nemyslím,že si to sami zablokovali...mne to tiež zo začiatku nešlo a možnosť správ som mala zapnutú...proste je tu nejaká zrada....
Majka1960
13.07.11,16:41
Majka 1960 aj katka 23 asi majú zablokované posielanie správ. Ani mne sa im nedá poslať správu - len napísať odkaz v profile.

odkazy skúste písať tak, že kliknite na nick člena v hociktorom príspevku a vľavo hore máte napísať odkaz (napíšete ho do okienka).

Ja to tam nemam :(
katka 23
13.07.11,16:42
Majka 1960 aj katka 23 asi majú zablokované posielanie správ. Ani mne sa im nedá poslať správu - len napísať odkaz v profile.

odkazy skúste písať tak, že kliknite na nick člena v hociktorom príspevku a vľavo hore máte napísať odkaz (napíšete ho do okienka).

"jak kukam tak kukam " doľava ,doprava ,hore ,dole ,nemám napísať odkaz

vďaka za ochotu, skúste ešte niečo poradiť z vlastnej skúsenosti
Gina Er
13.07.11,16:44
Ja to tam nemam :(
majka,odkaz Ti mi môžeme napísať,už tam jeden máš....rozklikni si niekoho nick a mala by si tam mať možnosť pozrieť jeho profil tam by malo byť aj napísať odkaz...
katka 23
13.07.11,16:45
skontroluj si hore vedla tvojho mena - MojeNastavenia - Upravit moznosti

a nizsie je zaskrtavacie policko na umoznenie SS

Myslíš zaškrtnúť toto?


Môžete povoliť ostatným členom zasielanie správ na Váš email. Chcem prijímať emaily od ostatných členov. (Toto nie je potrebné, nakoľko na PORADe budete mať svoju vlastnú schránku pre súkromné správy v rámci PORADY).
Gina Er
13.07.11,16:48
Myslíš zaškrtnúť toto?


Môžete povoliť ostatným členom zasielanie správ na Váš email. Chcem prijímať emaily od ostatných členov. (Toto nie je potrebné, nakoľko na PORADe budete mať svoju vlastnú schránku pre súkromné správy v rámci PORADY).
nie,nie,toto je na e-maily......musíš ešte vydržať....tie správy skôr či neskôr Ti pôjdu
Gina Er
13.07.11,16:50
79696
keď si rozkliknete niekoho profil,tak je tam možnosť poslať správu....ale ke´dže nemôžete posielať súkromnú správu,tak to povolí iba napísať odkaz...verejný...treba klik na poslať správu
Majka1960
13.07.11,16:54
Majka1960
13.07.11,16:58
jobobe
13.07.11,17:05
Gina Er
13.07.11,17:06
jobobe
13.07.11,17:08
katka 23
13.07.11,17:14
Keď tak porovnávam naše profily tak mi z toho vychádza , že je potrebné mať asi viac príspevkov alebo súhlasov lebo napr.Gina Er je tu kratšie ako ja a už má umožnené posielať aj odkazy aj SS.Tak ja budem čakať až sa prefúknu trubky ...
Gina Er
13.07.11,17:16
Keď tak porovnávam naše profily tak mi z toho vychádza , že je potrebné mať asi viac príspevkov alebo súhlasov lebo napr.Gina Er je tu kratšie ako ja a už má umožnené posielať aj odkazy aj SS.Tak ja budem čakať až sa prefúknu trubky ...
Katka,ale odkaz by Ti mal ísť napísať.....to išlo hneď....
Majka1960
13.07.11,17:16
avalik
13.07.11,17:19
Ja vidim toto:
79700

to mas otvorenu poslednu zalozku,
prva zalozka je Odkazy, tam sa ti neda pisat do okna sprava?
Majka1960
13.07.11,17:21
Majka1960
13.07.11,17:24
to mas otvorenu poslednu zalozku,
prva zalozka je Odkazy, tam sa ti neda pisat do okna sprava?

79702

Kde?
avalik
13.07.11,17:25
idem ta nahlasit, ze preco ti nejdu ss, hadam admin zareaguje :)
avalik
13.07.11,17:28
79702

Kde?

tak fakt tam nemas okno na pisanie odkazu :eek:
Sarlotka
21.09.11,12:06
ani mne to nejde... :( a chcela som uz viackrat napisat niekomu odkaz...:(((
katka 23
21.09.11,12:32
ani mne to nejde... :( a chcela som uz viackrat napisat niekomu odkaz...:(((
neporadí niekto ako na to ? treba napísať administrátorovi ? ako ?
Nella_2
21.09.11,12:36
neporadí niekto ako na to ? treba napísať administrátorovi ? ako ?
Ani mne to nejde - akurát tak cez pochvalu...
Asi novší členovia nemajú také výsady, ako je posielanie odkazov či súkromných správ.:rolleyes:
misoft
21.09.11,13:00
Skoč do svojho profilu a tam máš (pod svojim obrázkom) voľbu Poslať súkromnú správu. Je to niečo ako poraďácky e-mail.
Chobot
21.09.11,13:01
Ani mne to nejde - akurát tak cez pochvalu...
Asi novší členovia nemajú také výsady, ako je posielanie odkazov či súkromných správ.:rolleyes:

ALe však mne ide tebe poslať odkaz, tak potom aj tebe pôjde poslať odkaz naspäť komu koľvek. Pozri si svoje odkazy.

Skúsil som ti zaslať SS, ale máš to blokované. Treba ísť do profilu, "Môj účet" "Upraviť možnosti" a tam v časti Súkromné správy zakliknúť "Private Messaging on" a v nasledujúcom bloku "From all members"
Nella_2
21.09.11,13:06
ALe však mne ide tebe poslať odkaz, tak potom aj tebe pôjde poslať odkaz naspäť komu koľvek. Pozri si svoje odkazy.

Skúsil som ti zaslať SS, ale máš to blokované. Treba ísť do profilu, "Môj účet" "Upraviť možnosti" a tam v časti Súkromné správy zakliknúť "Private Messaging on" a v nasledujúcom bloku "From all members"

Tú možnosť pre Súkromné správy v profile nemám a ani som nemala.

Na odkaz Ti neviem odpovedať - nemám tam žiadnu možnosť Odpovedať alebo niečo také...
Viem to urobiť jedine tak, že dám pochváliť nejaký Tvoj príspevok a do komentára napíšem odkaz.

Tak nejde mi to už ani cez pochvalu...
Žabinka
21.09.11,13:16
Odpovedáš dvomi spôsobmi:
1. klikneš na nick toho, kto ti píše, dostaneš sa do jeho odkazov a tam napíšeš do rámika odkaz a odošleš
2. klikneš na Pozrieť konverzáciu v príslušnom odkaze a píšeš do rámika ako v bode 1.
Nella_2
21.09.11,13:19
Odpovedáš dvomi spôsobmi:
1. klikneš na nick toho, kto ti píše, dostaneš sa do jeho odkazov a tam napíšeš do rámika odkaz a odošleš
2. klikneš na Pozrieť konverzáciu v príslušnom odkaze a píšeš do rámika ako v bode 1.

Lenže mne sa žiadny rámik nezobrazuje ani pri jednom ani pri druhom spôsobe...
Žabinka
21.09.11,13:25
Klikni si na svoj nick Nella_2. Dostaneš sa do svojho profilu. Tam máš veľký rámik, a nad ním vedľa seba napísané Verejné odkazy, O mňe, Priatelia. Pravdepodobne máš odkliknuté O mne. Klikni si na verejné odkazy, a mala by si mať rámik na písanie odkazu.
misoft
21.09.11,13:26
Máš blokované prijímanie a odosielanie SS. Práve som ti skúšal niečo poslať.
Nella_2
21.09.11,13:30
Klikni si na svoj nick Nella_2. Dostaneš sa do svojho profilu. Tam máš veľký rámik, a nad ním vedľa seba napísané Verejné odkazy, O mňe, Priatelia. Pravdepodobne máš odkliknuté O mne. Klikni si na verejné odkazy, a mala by si mať rámik na písanie odkazu.

No nemám ho tam...
misoft
21.09.11,13:31
Skoč hore do Nastavenia potom Môj účet>Upraviť možnosti>Private Messaging na ON, From all Members na ON, Zobraziť okienko s upozornením... , Visitors Messaging na ON.
Nella_2
21.09.11,13:32
Máš blokované prijímanie a odosielanie SS. Práve som ti skúšal niečo poslať.

Lebo ja som takú možnosť že Súkromné správy nemala od začiatku umožnenú.
Vypisuje mi toto:

Nella_2, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:

1. Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
2. Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
3. Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.
Nella_2
21.09.11,13:34
Skoč hore do Nastavenia potom Môj účet>Upraviť možnosti>Private Messaging na ON, From all Members na ON, Zobraziť okienko s upozornením... , Visitors Messaging na ON.

V nastaveniach momentálne nemôžem s Mojíjm účtom robiť nič, nefunguje to (neviem, či aj ostatným), ale nemala som tam takú možnosť ani pred novotami na Porade.
Žabinka
21.09.11,13:40
Vyskúšala som si zmeniť v nastaveniach Visitor Messaging som odklikla off, a tiež som nemala tabuľku na písanie. Tam bude chyba. Skús urobiť ako ti písal misoft, choď do nastavenia, potom moje nastavenia, upraviť možnosti a niekde si v tabuľke nájdi Visitor Messaging, odklikni on a malo by to ísť. Na samom konci ešte potvrď Uložiť zmeny.
Nella_2
21.09.11,13:45
Vyskúšala som si zmeniť v nastaveniach Visitor Messaging som odklikla off, a tiež som nemala tabuľku na písanie. Tam bude chyba. Skús urobiť ako ti písal misoft, choď do nastavenia, potom moje nastavenia, upraviť možnosti a niekde si v tabuľke nájdi Visitor Messaging, odklikni on a malo by to ísť. Na samom konci ešte potvrď Uložiť zmeny.

Mám to (Visitor Messaging) stále nastavené na On.
Možnosť Private Messaging tam vôbec nemám.
misoft
21.09.11,13:50
Tak asi ešte SS nemáš uvoľnené.
Nella_2
21.09.11,13:52
to neviem... ale ani písanie odkazov do profilu mi nefunguje
Žabinka
21.09.11,13:53
Ešte sa skús pozrieť do nastavenia, môj profil, súkromie profilu, či tam nemáš v kolonke Odkazy a pochvaly odkliknuté Vaši priatelia, alebo Vaše kontakty. Keďže nemáš priateľov v profile, tak sa možno preto nezobrazuje.
Nella_2
21.09.11,13:56
Zaujímalo by ma, či toto blokovanie majú aj ostatní novší členovia...
Nella_2
21.09.11,14:01
Ešte sa skús pozrieť do nastavenia, môj profil, súkromie profilu, či tam nemáš v kolonke Odkazy a pochvaly odkliknuté Vási priatelia, alebo Vaše kontakty. Keďže nemáš priateľov v profile, tak sa možno preto nezobrazuje.

Mne tie odkazy nefungovali ani predtým, kým tu nebola možnosť Súkromie profilu.
Žabinka
21.09.11,14:05
Myslím, ža chyba bude určite niekde v nastaveniach, lebo ja ti kliknem na Nella 2 a vidím všetko ako má byť. Aj odkaz sa mi dá pre teba napísať, a keď idem do tvojho profilu, tak ho vidím.
veronikasad
21.09.11,14:08
Nela, napíš Richardovi. V tvojom profile nevidím možnosť poslať ti SS - zrejme preto nemôžeš ani ty posielať inému.
Nella_2
21.09.11,14:11
Nela, napíš Richardovi. V tvojom profile nevidím možnosť poslať ti SS - zrejme preto nemôžeš ani ty posielať inému.
Skúsim, uvidím, či budem vyslyšaná. :)
katka 23
21.09.11,14:12
Visitor Messaging

Visitor Messaging:
Visitor Messaging on mám zafajknuté - zapnuté
Visitor Messaging off

This forum features a visitor messaging system that allows members to send messages to one another publicly. If you do not want to receive visitor messages, you may disable the visitor messaging system.
Visitor Messages Limit:
Limit usage of Visitor Messages to Contacts and Moderators
Don't limit usage of Visitor Messages

You may limit the usage of your visitor messages to just moderators and your contacts.

Ja tiež nemôžem posielať SS ani odkazy , tak som skúsila skopírovať moje možnosti na mojom účte - čo mi asi moc nevyšlo, skúste niečo poradiť, prosím
Nella_2
21.09.11,14:15
ááá, takže nie som sama...
katka 23
21.09.11,14:22
no to určite nie si , verím tomu že to nie sme len my dve,pridajte sa k nám aj ostatní ,viac hláv viac rozumu
katka 23
21.09.11,14:24
Nela, napíš Richardovi. V tvojom profile nevidím možnosť poslať ti SS - zrejme preto nemôžeš ani ty posielať inému.
prosím ťa veronikasad ako sa píše Richardovi? viem že sú to možno primitívne otázky ale každý nejak začínal...
Nella_2
21.09.11,14:31
prosím ťa veronikasad ako sa píše Richardovi? viem že sú to možno primitívne otázky ale každý nejak začínal...
Katka, ja som to urobila tak, že som si našla nejaký Richardov príspevok (v téme Úpravy na Porade) a vľavo dole pod jeho nickom a údajmi je možnosť "pochváliť" (s takým kvietkom v oranžovom štvorčeku). Keď na to klikneš, zobrazí sa výber rôznych pochvál (vyber si, ktorú chceš) a dole je prázdne okno na písanie odkazu.
Sarlotka
04.10.11,15:53
neporadí niekto ako na to ? treba napísať administrátorovi ? ako ?

mne uz to ideeee...:))) juchuuchuuu
Nella_2
04.10.11,15:54
aj mne :):D
katka 23
04.10.11,17:13
mne uz to ideeee...:))) juchuuchuuu
odkazy už môžem posielať aj ja , huráááááááááá, vďaka Nellke
Nella_2
05.10.11,05:11
odkazy už môžem posielať aj ja , huráááááááááá, vďaka Nellke
Ja nič, to samo...:):D
showni
27.02.12,13:09
ako mam poslat odkaz? pomoooc