JelenikLM
14.07.11,17:01
Zdravím vás poraďáci,

keď som robil predchádzajúci súhrnný kvartálny výkaz, tak som si urobil aj vlastný návod ako som to robil (aby som postup vedel ľahko zopakovať). Postup bolo treba trošičku upraviť kvôli tomu, že aplikácia Súhrnný výkaz prestala byť podporovaná a treba to robiť cez aplikáciu eDane.

Návod tu:

jelenik.sk/blog/vyplnenie-a-odoslanie-suhrnneho-vykazu/ (označiť odkaz a skopírovať do prehliadača - odkaz nemôžem vložiť kvôli minimálnemu limitu 15 príspevkov...)

Je to doslova krok za krokom - mohol by to niekto skúsenejší skontrolovať, či je to v poriadku?

Hlavne by ma zaujímalo, či som to dobre pochopil s vypisovaním jednotlivých subjektov ktorým bola dodaná služba - treba každú faktúru jednému subjektu písať na jeden riadok, alebo stačí jeden riadok = jeden subjekt a súčet všetkých dodaných služieb (tzn. viac faktúr v jednom riadku) ?
srska
14.07.11,15:36
myslím, že ten postup je ok. ale ja podávam so zep-om.
JelenikLM
14.07.11,15:40
Takže som to pochopil správne, že v zozname subjektov je vždy jeden subjekt na jeden riadok - bez ohľadu na počet vystavených faktúr (zapíše sa teda súčet všetkých faktúr subjektu) ?
srska
14.07.11,15:45
Takže som to pochopil správne, že v zozname subjektov je vždy jeden subjekt na jeden riadok - bez ohľadu na počet vystavených faktúr (zapíše sa teda súčet všetkých faktúr subjektu) ?
áno
tuta
14.07.11,15:45
správne si to pochopil :)
tuta
14.07.11,15:46
no a máš to dvakrát potvrdené
srska
14.07.11,15:47
venuješ sa webovým aplikáciám online?